• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DEB
    DEB --- ---
    NEVILL: Google ho vyhledá ale poslední lokace před 3 hodinama doma

    Ale dekuju za pomoc
    DEB
    DEB --- ---
    NEVILL: tak mám, je to v telefonu automaticky, ale telefon je vypnutý takže stejně nic
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DEB: A co ta obdobná funkce od Googlu, není možné že bys to měla přihlášené? Z toho to taky jde zablokovat a vymazat.

    https://www.google.com/android/find?hl=cs
    DEB
    DEB --- ---
    NEVILL: zřejmě neměla, ten telefon jsem měla ani ne měsíc
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DEB: Jestli jsi tam měla nastavené Find my mobile, tak by to mělo jít na dálku zamknout a vymazat. Tady je k tomu něco od Samsungu:

    What to do if you lost your Samsung Mobile?(Only applicable for certain handsets) | Samsung Support India
    https://www.samsung.com/...-do-if-you-lost-your-samsung-mobile-only-applicable-for-certain-handsets/

    Jinak odemknout by to jít zřejmě nemělo, jedině že by to člověk dal do továrního nastavení jak píšeš, ale tím by všechno smazal takže do tvých aplikací by se dostat neměl...
    DEB
    DEB --- ---
    DEB: *nejak dostat do telefonu
    Pardon píšu na iphonu a fakt mi to nejde
    DEB
    DEB --- ---
    Samsung s9+ pokud byl ukraden a dotyčný nemá můj prst a můj obličej a ani kód muže se přes to nějak dostatek telefonu? nebo to jde pouze přes tovární nastavení což ale zamezi užívání aplikaci?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    DEB: jo, to mám taky tak.
    DEB
    DEB --- ---
    SHADDIE: ob dva tri dny tusim
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    E42: po posledním restartu jsem přes samsung members odeslal log o chybě. snad z toho něco vyčtou.
    E42
    E42 --- ---
    SHADDIE: Servis ti věší bulíky. Android by nikdy neměl dopustit, aby jakákoli aplikace (bez oprávnění roota) restartovala telefon, ať už schválně, nebo v důsledku chyby. Pokud se tak děje, je to jednoznačně vada HW nebo SW telefonu, ale každopádně za ni výrobce odpovídá.
    Mně to třeba Nexus 6 občas dělá taky, ale vím celkem s jistotou, že to je vinou opravdu velmi staré baterie.
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    DEB: a jak často?
    DEB
    DEB --- ---
    SHADDIE: te asi nepotesim ale ja ho mela 14 dni jako pracovni, nemela naistalovano zhola nic a delal to taky
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    DRAGON: v továrním nastavení jsem to měl v pondělí a nainstaloval jsem si tam appky, co nejčastěji používám a obnovil fotky a sms ze zálohy.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SHADDIE: ja bych to dal do továrního nastavení, den dva bych to posoroval jestli se to deje zas a kdyžtak bych to hned reklamoval
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    Zdravím, nedokáže mi někdo poradit? Mám tři týdny starý Samsung A7 (SM-A750FN/DS) a každý dva dny se mi samovolně restartuje zničeho nic, ať už na něm něco dělám nebo ne. Automatický restart nastavený nemám. Na technický podpoře, v prodejně Samsung, i přes Samsung Members poradnu se nezmohli na jinou radu než: sledovat která appka to působí a postupně je odinstalovávat...což nechápu jak mám udělat, nebo pustit to v safemodu a pozorovat jestli se to děje aby se vyloučily appky třetích stran (což by znamenalo dva, tři dny čekat bez whatsappu a telegramu, který pracovně potřebuju, jestli se to stane nebo ne) nebo pak provést reset do továrního nastavení. Což teda jsem absolvoval a obnovil si telefon ze zálohy smart switch. To bylo v pondělí. A dneska se ten krám zase večer restartoval, zrovna, když jsem měl puštěný youtube. Nevíte někdo, co se s tím dá dělat?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: proste bude mit dve cocky, je jedno ktera bude hlavni, to je imho nepodstatny detail, tlacitkem na obrazovce si je budes prepinat, mezi 52mm a 26mm.
    Jdi se nekam podivat na A9 resp A7, ma to same
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: chápu správně že ten S10E bude mít vzadu jeden objektiv hlavní a druhý wide?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: tak tak daleko jsem nedocetl. a navic mám vás nyxaky, co ovladaj samsungFU líp než já. ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: use the force, luke, sekce SIM :)

    Samsung Galaxy S10 - Full phone specifications
    https://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s10-9536.php
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    JOHN_LENON: s9 uz je. vim. ale kdyz jsem si kupoval s8 taky nebyly...
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: ne. selficka si s tim fakt nedělám. :) bejt na telefonu je tak 30% myho zaměstnání.

    btw, bude duos? mam mobily dva.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam