• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DEB: hele já taky nevim... mně ukradli telefon v ČR... takže sice vomrd s pojišťovnou na 3 měsíce, ale dalo se to...
    DEB
    DEB --- ---
    BUCCI: no a v momente ze to nahlasi druhej den, v jiny zemi, ma policie nebo kdokoli v tomhle pripade pravo vytrackovat ten telefon a rict aha vam ho ale ukradli v cine takze mate smulu !?

    ja nevim jaka je normalni praxe, jak rikam resim to poprve v zivote ale tady na sri lance ani operator neblokuje imei ale delato jaka si , Telecommunications Regulatory Commission .. kam se musi psat formalni zadost zasilana postou
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DEB: tak navádí to, aby to ohlásil až po příletu druhej den... mezinárodně to nefunguje ani náhodou... ani mezinárodní operátor (např. T-mobile, kterej je vesměs všude po světě o různejch zemích neví...)
    DEB
    DEB --- ---
    co to znamena pokud uz to device nemam ve vypisu svych zarizeni v mysamsung?
    pardon za moje asi hloupy otazky ale tohle resim poprve v zivote
    DEB
    DEB --- ---
    jsem si myslela, ze v 21. stoleti, kdy je vsechno tak silene international, jak tomu i zkratka imei napovida, je jedno, kde se telefon ztrati ci ukradne a da se zablokovat kdekoliv na svete

    dokazu si predstavit situace kdy clovek ztrati nebo je mu odcizen telefon vecer pred odletem z dane zeme, co potom? muze si jit se svym pojistenim vytrit prdel?:)))
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Ono taky k čemu blokace u CZ operátora, když je mobil ztracenej někde na Srí Lance.
    DEB
    DEB --- ---
    DRAGON: ale rozumime si? ja papir od sri lansky policie o kradezi uz mam, takze ted uz jen blokace imei u operatora?
    DEB
    DEB --- ---
    DRAGON: jo a pak se vratim a jeee dobry den tak me ho nakonec preci jen ukradli tady v praze.. ja jsem poctivka to by se mi podepsalo na karme:)))
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SONIC: ok, zkusím to.
    SONIC
    SONIC --- ---
    SHADDIE: skus to chvilku pouzivat uplne bez ty SD karty...SDcka sou schopny todle zpusobovat..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: dobry den, ja se hrozne omlouvam, ale ja ho nasla v tuk tuku, uf!! tak ten pripad prosim zruste, diky a nashledanou :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SHADDIE: To mě moc nenapadá co by tam mohlo vadit. Ale jestli máš ty věci na cloudu tak můžeš zkusit z nabídky že postahuje všechno jako to bylo na předchozím telefonu. A uvidíš jestli to bude nějaký rozdíl...
    DEB
    DEB --- ---
    DRAGON: bohuzel uz maji v pojistovne info ze jsem mimo cr protoze jsem jim volala co v ramci pojisteni potrebuji za dokumenty
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SHADDIE: to vůbec netuším, já jsem technicky dost slabej:/ Ale ta představa že si pokaždý dělám to nastavení...omg
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    TEKKIT: no jsem pěkně nasranej... napadá mě poslední věc - pokaždé udělám (po resetu i opravě,kdy šel do továrního nastavení) obnovení ze zálohy smart switch z sd karty, kterou jsem měl ještě v sony xperia z5 compact... možná na tý kartě je něco, co by to mohlo způsobovat. je to možný?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SHADDIE: to je strašný tvl...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE: tak jsem dal telefon do servisu vodafone (ječná ulice), uznali reklamaci a provedli opravu,prej to byl hw, systémová deska vyměněna. to bylo v úterý. dneska je čtvrtek a hádejte co ten krám udělal? restartoval se... asi jim to zítra hodím na hlavu a budu požadovat novej telefon. dneska je to měsíc, co ho mám a už jsem třikrát nastavoval celej telefon...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: normalne se na to vykasli, pockej do CR, zajdi za fizlama ze ti nekdo v autobuse ukrad telefon a ze potrebujes papir pro operatora a ten fizl papir zanes k operatorovi a fuck it.
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DEB: no blokování IMEI by se mohlo řešit s místním operátorem na základě potvrzení o odcizení od policie... ono blokování je jen v rámci operátora a max. jejich kooperace v rámci státu, takže to bude ještě oříšek, hromada pojišťoven chce právě doklad o blokaci, což je téměř blbost...
    DEB
    DEB --- ---
    tak a jeste jedna otazka, neda se nejak zablokovat IMEI aniz bych musela kontaktovat policii? v cr mi to nezablokuji ponevadz telefon byl odcizen mimo cr ale tady na sri lance se to zda jako nemozny ukol, psani dopisu a tak, report od policie pro pojistovnu mam, ale potrebuju i doklad o zablokovani IMEI
    nejaky napad?
    KIDLI
    KIDLI --- ---
    SONIC: jo, já taky ne :-) ale pokud se nepletu, tak byste tenhle zásah měli dělat jen pokud zákazník dokáže vlastnictví. Což zloděj obvykle nemůže ;-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam