• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    BUCCI: samozřejmě podotýkám, že mi tahle akce přinesla fungl novej telefon, ale kdybych toho blbečka, co mi ho vzal tenkrát chytil, tak bych dneska nepsal na nyx, ale nejšpíš na motáky na pankráci...
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DEB: já to mam podobně, jenže mi ukradli telefon o kupní ceně 21k a pojistka mi kryla osobní věci do 50k, takže koupě novýho telefonu okolo 20k mi byla proplacena, je fakt, že to bylo o tom 3 měsíce hučet do PČR aby to buď vyřešili, nebo odložili, blokace a dokazování, že jsem telefon měl a legálně koupil byla perlička na celé věci, protože když má někdo pojistku tak podle PČR na něj nahlížej jako na pojistnýho podvodníka... když konečně už to zablokovali, tak dostat z nich papír byl další boj... pak vše poslat na pojišťovnu, kde dělali "vlastní šetření" a další měsíc jim trvalo než to uzavřeli a potvrdili, že pošlou peníze (ty pak přišly na účet, oproti potvrzený účtence za novej telefon, cca do 10ti dnů)
    DEB
    DEB --- ---
    BUCCI: tak si drzim pesti pac ja jsem zrovna typ co se na to radsi vysere a koupi telefon novej hned bez okolniho srani
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DEB: hele já taky nevim... mně ukradli telefon v ČR... takže sice vomrd s pojišťovnou na 3 měsíce, ale dalo se to...
    DEB
    DEB --- ---
    BUCCI: no a v momente ze to nahlasi druhej den, v jiny zemi, ma policie nebo kdokoli v tomhle pripade pravo vytrackovat ten telefon a rict aha vam ho ale ukradli v cine takze mate smulu !?

    ja nevim jaka je normalni praxe, jak rikam resim to poprve v zivote ale tady na sri lance ani operator neblokuje imei ale delato jaka si , Telecommunications Regulatory Commission .. kam se musi psat formalni zadost zasilana postou
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DEB: tak navádí to, aby to ohlásil až po příletu druhej den... mezinárodně to nefunguje ani náhodou... ani mezinárodní operátor (např. T-mobile, kterej je vesměs všude po světě o různejch zemích neví...)
    DEB
    DEB --- ---
    co to znamena pokud uz to device nemam ve vypisu svych zarizeni v mysamsung?
    pardon za moje asi hloupy otazky ale tohle resim poprve v zivote
    DEB
    DEB --- ---
    jsem si myslela, ze v 21. stoleti, kdy je vsechno tak silene international, jak tomu i zkratka imei napovida, je jedno, kde se telefon ztrati ci ukradne a da se zablokovat kdekoliv na svete

    dokazu si predstavit situace kdy clovek ztrati nebo je mu odcizen telefon vecer pred odletem z dane zeme, co potom? muze si jit se svym pojistenim vytrit prdel?:)))
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Ono taky k čemu blokace u CZ operátora, když je mobil ztracenej někde na Srí Lance.
    DEB
    DEB --- ---
    DRAGON: ale rozumime si? ja papir od sri lansky policie o kradezi uz mam, takze ted uz jen blokace imei u operatora?
    DEB
    DEB --- ---
    DRAGON: jo a pak se vratim a jeee dobry den tak me ho nakonec preci jen ukradli tady v praze.. ja jsem poctivka to by se mi podepsalo na karme:)))
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SONIC: ok, zkusím to.
    SONIC
    SONIC --- ---
    SHADDIE: skus to chvilku pouzivat uplne bez ty SD karty...SDcka sou schopny todle zpusobovat..
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: dobry den, ja se hrozne omlouvam, ale ja ho nasla v tuk tuku, uf!! tak ten pripad prosim zruste, diky a nashledanou :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SHADDIE: To mě moc nenapadá co by tam mohlo vadit. Ale jestli máš ty věci na cloudu tak můžeš zkusit z nabídky že postahuje všechno jako to bylo na předchozím telefonu. A uvidíš jestli to bude nějaký rozdíl...
    DEB
    DEB --- ---
    DRAGON: bohuzel uz maji v pojistovne info ze jsem mimo cr protoze jsem jim volala co v ramci pojisteni potrebuji za dokumenty
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SHADDIE: to vůbec netuším, já jsem technicky dost slabej:/ Ale ta představa že si pokaždý dělám to nastavení...omg
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    TEKKIT: no jsem pěkně nasranej... napadá mě poslední věc - pokaždé udělám (po resetu i opravě,kdy šel do továrního nastavení) obnovení ze zálohy smart switch z sd karty, kterou jsem měl ještě v sony xperia z5 compact... možná na tý kartě je něco, co by to mohlo způsobovat. je to možný?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SHADDIE: to je strašný tvl...
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE: tak jsem dal telefon do servisu vodafone (ječná ulice), uznali reklamaci a provedli opravu,prej to byl hw, systémová deska vyměněna. to bylo v úterý. dneska je čtvrtek a hádejte co ten krám udělal? restartoval se... asi jim to zítra hodím na hlavu a budu požadovat novej telefon. dneska je to měsíc, co ho mám a už jsem třikrát nastavoval celej telefon...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: normalne se na to vykasli, pockej do CR, zajdi za fizlama ze ti nekdo v autobuse ukrad telefon a ze potrebujes papir pro operatora a ten fizl papir zanes k operatorovi a fuck it.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam