• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: jo, ted mi doslo, v tom pripade s tebou souhlasim, je to ufo :)) (a zbytecny)
    DEB
    DEB --- ---
    DRAGON: no vypada to ufo:)))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: vím že to asi nemá moc souvislost... (jiná firma atd)

    Ale měl jsem nokii N8, taky s optikou od Carla Zeisse a co se týče focení byla naprosto top! Na to že bylo někde z roku 2010 (což se o fotkách ze Sony Z3c rozhodně říct nedá)...

    ...takže to asi umí:))
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: proc? Vzdyt je to IMHO to jediny podstatny. Vsechny ostatni veci jako vylepsena DOF, mexapixely, HDR a ja nevim co jeste, to jsou vsechno picoviny navic, ktery nepotrebujes.
    Co mobilum chybi nejvic je opticka variabilita ohnisek. Ja sem hrozne rad, ze konecne tahle doba prichazi.
    DEB
    DEB --- ---
    DRAGON: to uz je trosku ufo ne?
    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    E42: v samsungu mi řekli že 3krát stejná a nebo 4krát různá . upřímně řečeno, je mi to jedno, sere mě to, že jsem koupil nové zařízení, zaplatil za něj a ztratil už dost času a taky najel dost kilometrů několika návštěvami jejich servisů, psaním a voláním na podporu, restatama, resetama, opetovnýma nastaveníma a oni nejen že nejsou schopni zákazníka obsloužit tak, aby za své peníze dostal adekvátní zboží a služby, ale ještě si diktují, co musí zákazník udělat a splnit za podmínky, aby dostal co chce - zboží, za které platí.
    E42
    E42 --- ---
    SHADDIE: Rozhodovací praxe soudů se myslím dost držím pravidla 2x stejná závada nebo 3x různá.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pardon za OT: ty jo, asi s tou objednavkou S10 chvili pockam :)

    samply z nove Nokie 9PV. Jestli to bude fotit aspon z poloviny co prezentujou, tak to bude totalni masakr :)













    SHADDIE
    SHADDIE --- ---
    SHADDIE: po týdnu bez SD karty další tři samovolné restarty. ve čtvrtek jsem to podruhý odnesl do samsung servisu a zatím mám náhradní telefon, nějakej ten samsung edge, kam jsem ze zálohy nainstaloval vše z toho nešťastnýho A7 a funguje spolehlivě, tzn ani nastavením ani appkama to nebylo. jsem zvědav s čím přijdou. poprvé měnili systémovou desku. netuším, co vymění tentokrát, ale já bych nejradši vyměnil telefon. to ale jde jen pokud se ta chyba projeví 3krát prej.
    DEB
    DEB --- ---
    KRISKA: nejaky navic doma mam, tak mrknu co to je zac
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    DRAGON: vizuelne vypadaj stejne. Nasla sem neco na ebay, ale ty plastiky to je pech, to se hned ztrati...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KRISKA: to jsou tato?

    KRISKA
    KRISKA --- ---
    autisticky potrebuju sluchatka od samsung a5 2017, netusite nekdo, co je to presne za model? vetsinou mam s origo samsung sluchatkama dost spatny zkusenosti az na tyhle... a taky maj takovou mekci gumu ktera me netlaci v uchu... pripadne i odkoupim nekomu, kdo je z krabice ani nevytahl...
    DEB
    DEB --- ---
    KLAIR: doporucuji swift keyboard
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TEKKIT: sledování AF

    SOJKA
    SOJKA --- ---
    KLAIR: obchod google.play
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    BUCCI:
    2) mám to defaultní a všude dělá mezery, jen v google aplikacích navazuje slova přímo na sebe.... kde najdu jinou aplikaci?
    KLAIR
    KLAIR --- ---
    TEKKIT: BINGO!!! děkuji! štve mne to už měsíc a půl, vyreseno obratem. Děkuji
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    nebo to je ekvivalent "sledovat objekt"?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BUCCI: kde se to "živé zaostření" zapíná pls? Pro zajímavost...Já to tam v nastavení nějak nevidím:/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam