• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    A jestli se to nevyplatí - no tak kdyby se to mělo vyplatit uživateli, tak to přece nedělaj. :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: jo, tam sem to právě zkoušel. Dělá to pro ně mobil pohotovost (pro apple v čr mimochodem taky) a vyšlo mi cca 5.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: muzes to zjistit na samsung webu, ale pocitej tak max s burem IMHO. Ergo vubec se to nevyplati.
    TEKKIT: okamzite jde dolu :)
    TEKKIT: ano, protiucet. A sakra to maj vypocitany. Na sest ofiko muzes s S7 okamzite zapomenout.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: oni mívaj takovej ten bonus k odpodeji ne? čili dvojku za s7 + nějaký bonus a třeba pod 15 už bych bral...

    ale jsou to vlhký sny, uvidíme:)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    TEKKIT: Prave ja folie na mobilu nesnasim, hlavne kvuli tomu gumovymu pocitu,
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    možná to je tím že nejsem zvyklej (teď nemám na displayi nic,), ale přišlo mi to jako bys tam nechal slídu...no uvidíte sami no
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SMOKY: vůbec nevim, mně se to na tý S10e ani moc nelíbilo abych pravdu řekl. Týpek povídal že je to nějaká jakoby guma - já těm materiálum bohužel nerozumím, takže jsem pokyvoval a hovno z toho:)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    TEKKIT: Ta folie mne zajima, nikde sem se k tomu nic moc nedocet. Da se pak nejak vymenit ?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    JOHN_LENON: říkal maník že teď tak ty 3 měsíce nečeká nic, aby se využil potenciál tý nejvyšší ceny dokud je to novinka...prej to ale ovlivňujou i prodeje = pokud se neprodává sleví se dřív
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TEKKIT: já budu dávat na na cashback S8, netuším kolik to hodí, ale odhaduju tak pět. Počkám cca do května, třeba to ještě spadne.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: když mi maník vyprávěl o tý vodotěsnosti tak jsem ti ho chtěl dát k telefonu:) Ale neříkal jsem nic:D
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: S10e stoji 19 litru, ty pocitas s 13, tzn ty si myslis, ze ti daji za S7 sest tisic? Kdyz mne nabidl Samsung na protiucet 6500? Nebo to prodavas nekomu mimo Samsung? A on ti za to da 6 litru? Chci na toho cloveka kontakt a hned mu nabidnu moji s9! :))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ještě zajímavost: mají už od výrobce fólii na display - to jsem nevěděl
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ten druhej bod dostanes odemne podrobne hned jak to vyjde, tim si bud jist :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    eh...neříkal jsem kdysi náhodou že tel max do 10k?:))) yeah sure:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    takže moje strategie je takováhle:

    - počkám si na recenze, ale nečekám že by byl problém
    - počkám si na fototest někoho kdo tomu rozumí mezi S10e a S9

    pokud bude vše jak předpokládám, tak si počkám na klasickou samsung cashback akci ( cca 3-4 měsíce jsme se shodli s prodejcem) a beru S10e. Předpokládám že bych se mohl včetně výkupu S7 dostat někam na 13k což už je pro mě přijatelný...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jinak nevím, najednou jsem tam stál a pořádně nevěděl co zkoušet...V Galerii máš mraky předpřipravených fotek, co imho nevypovídají o ničem - ale byly samozřejmě fantastický

    Zdály se mi strašně hnusný ikonky, ale pak mi došlo že to je asi Android 9 a vy jste na to zvyklý
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    JOHN_LENON:
    - oproti mé S7 to teda lítá jak blázen (a to když si ještě představím když povyházíš a zakážeš nesmysly)
    - fotka z s10e oproti s7 čistější, ostřejší a taková řekl bych barevnější
    - uspávací tlačítko je trochu výš, ale pro mě je to naopak lepší
    - průstřely vypadají skvěle, nevím co kdo má:))

    S10 se mi líbí ze všech nejvíc, i (subjektivně) nejlíp sedne do ruky - ale těch 5k navíc bych asi nedal
    S10e - můj favorit. Stejně velká jak S7, placatý display...akorát oproti tý S10 nemá tak ladný křivky, to S10 má prostě (jak řekl Steve Jobs z takový trapný firmičky) chuť olíznout:D
    S10+ jsem moc nezkoumal protože vím že do ní určitě nepůjdu. Na mě je moc velká a u ní jediné by mi vadilo i to uspávací tlačítko (při držení pravou rukou na něj skoro palcem nedosáhnu)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TEKKIT: a?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    JOHN_LENON: právě se s nima laskám v OC Chodov!
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam