• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    JOHN_LENON: ty ikonky jsou strašný, já jsem valil oči i na tu S10...ttřeba je to jen nezvyk, ale třeba ikonka galerie je fakt hrozná:(
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TEKKIT: jj. melo by bejt. videl jsem to na s9 a je to nezvyk. dost.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HARDCABB: měl jsi oreo a přišlo Pie?
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    dneska mi na S8 pristal update a cely UI ted vypada jak omalovanky na verzi pro seniory, wtf
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TEKKIT: Zack alias JerryRigEverything he na testy dobrej...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tenhle maník mě taky zaujal:)

    Galaxy S10 Durability Test - Ultrasonic Fingerprint Scratched?!
    https://www.youtube.com/watch?time_continue=1&v=QD_IlFkqSnA
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: to nevim, ale tohle je dobry

    Samsung Galaxy S10+ Best Tempered Glass Screen Protector! Whitestone Dome
    https://www.youtube.com/watch?v=NdU4OW-f8K8
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: to já vůbec nevim:) Zvláštní pocit mám spíš z toho proč to tam vůbec dávají. Na GG6 který je v pohodě odolný, dáš folii kterou podrbou redaktoři při prvních testech v kanclu? proč?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: jak moc jina je ta folie od tech, co na svy mobily lepi LG, Xiaomi a dalsi vyrobci pred prodejem taky?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tak z té přednalepené fólie na displayi začínám mít takový zvláštní pocit:)) Asi to tam nechat než se to někde drbne a vyhodit...

    Jak ochránit Samsung S10 před poškrábáním? Bude stačit fólie z výroby?
    https://www.svetandroida.cz/galaxy-s10-nalepena-folie-displej/
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    TEKKIT: tak prostě čekám na S "xy" :) Ale je to možný když už přejmenovali řadu "J" a "A" na "M"
    DRAGON: většinou telefony co mám putují kámošům za málo nebo pujde darem v rodině, takže tohle neřeším :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LOL tohle je náhodou docela dobrý:))

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: tak už jim prej dorazila aktualizace software, co by měla "doladit" foťák atd...

    Samsung Galaxy S10 dostal první velkou aktualizaci. Přináší úpravu klávesy Bixby – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...lkou-aktualizaci-prinasi-upravu-klavesy-bixby/sc-309-a-1344424
    DWAY
    DWAY --- ---
    MESHUGGAH: nenabízejí za to letos ty sluchatka za 4?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    MESHUGGAH: to už je zajímavá cena.
    MESHUGGAH
    MESHUGGAH --- ---
    DRAGON: Právě při poslední akci bylo podmínkou cashbacku prodej zařízení a dohoromady (mi) to dávalo smysl. S7E vykoupili za cca 5,5k a 4k přidali jako cashback.
    DEB
    DEB --- ---
    jestli je to ta sama 3 vrstva folie mela jsem ji na s9 .. na dotek v pohode samovyhlazovaci takze kdyz se “skrabne” tak to zmizi chrani displei pred padem mas na ni zaruku tho
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: chapu, taky me to sere. Ja mam to stesti, ze v mym okoli si ho vzdycky nekdo vezme :)
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: já tě chápu, ale prostě jít někam a dohadovat se s nima ohledně ceny jak na arabskym bazaru je prostě nad mý jak časový, tak ochotnostní možnosti. ;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: nabidnou ti proste nesmysl, je to imho jenom gesto, ktery moc lidi nevyuzije, protoze staci jit kamkoliv do mobil bazaru a dostanes vic. Otestovano mnohokrat.
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    A jestli se to nevyplatí - no tak kdyby se to mělo vyplatit uživateli, tak to přece nedělaj. :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam