• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: :)) jasný

    já jen že na tý představovačce strávili snad pětinu času tím jak to opěvovali (spojení lidí, sdílení, instagram...), tak kdyby to tam nakonec nebylo tak bych si poklepal na hlavu:)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: imo je. Ne ze bych očekával, ze ho někdy pouziju :D



    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LOL teď čtu jednu recenzi a ten režim instagram tam NENÍ????....:)))

    DWAY
    DWAY --- ---
    Jinac pridam svou trosku do mlyna. S10 po tydnu:
    + slape pekne a rychle
    + fotak je fajn. 3 typy kamer super dokonce ta posledni na zoom dela srovnatelné / hezci fotky nez kdyz jdu s tou prostredni blize na stejnou vzdalenost
    + odemykani obliceje je fakt rychle. I se zapnutym vyssim zabezpecenim. Moznost ze se mobil neodemkne automaticky a zustane na zamykaci obrazovce dokud nepotahnu prstem ocenuji
    - otisk prstu... Na S9 vzadu byl fakt lepsi
    - od baterky sem taky cekal více, ale neni to pro me takova traga

    Zatim vesmes spokojenost. Zkoušel sem prodat S9 ale neni moc zajem, tak si pristi tyden asi dojedou ze samsungu :D
    DWAY
    DWAY --- ---
    DEB: pojistka od Alzy uz nikdy vice. Spadl mi mobil (s8) par měsíců stary sveho casu. Mala prasklina na display nic strasneho. Rikam si kdyz uz si platím pojistku, tak necham vymenit. Asi po mesici se mi ozvali ze mi vyplatí peníze. Asi 16k (novy stale stal 21) takze nejaka kurva (pardon my french if you're a religious person) si udelala pekne vánoce a za 5k (oprava displaye v obyc opravne) mela zanovni S8... Ja byl samozrejme vytoceny do bela. Jedine stesti, ze v Alze zrovna prodavali zanovni S8 v cca stejne cene. Ale proste vyreseni reklamace fakt ojeb...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: než jsem to dal, tak jsem koukal že je to dnešní článek, tak snad to neni Le old ...
    DWAY
    DWAY --- ---
    NEVILL: mi nefunguje odpovidani na nyxdroidu. Klavesnice mi prekryva input box :D
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: dalsi? Jedna uz šla nekdy přes tyden.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tjn to nadávají na fórech všude
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jinak co pomohlo hodne je to, kdyz na S10 (a jiny mobily to moc nedovolujou) zaregistrujete vas hlavni prst na odemykani vickrat. Je to pak uplne jinde, co se presnosti tyce.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: to je druha vec, co me stve, ze neni finger vzadu jak na s9, to bylo presny na 100%, tohle tak na 70 a je to pomaly.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    A POZOR aby vám neuniklo!

    Samsung Galaxy S10 dostáva aktualizáciu na zlepšenie skenera odtlačkov prstov - MojAndroid.sk
    https://www.mojandroid.sk/...-galaxy-s10-dostava-aktualizaciu-na-zlepsenie-skenera-odtlackov-prstov/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ta dioda to bude taková ta věc co člověk ani neví, že má, dokud o to nepřijde (jako když vypnou proud nebo neteče voda)...

    ...protože jediný co si v souvislosti s ní vybavuju, je to že mi zběsile bliká v noci (mám ještě pár kamarádů co jsou tak mladý, že místo aby v noci nabírali síly, tak se potloukají po barech a píšou zprávy slušným lidem!):)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a byt ten led flash blesk misto notifikace se mi teda najit nepodarilo, hledal sem.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jj, presne jak pises, lepsi hodne nez nic :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Asi, zapnutý to mám, i konkrétně pro Nyxdroid, ale prostě to nějak nejde. Ono vůbec ta oznámení nejdou úplně u všeho, jak mě dřív štvalo že mi S7 pořád bliká, teď si říkám že lepší než nic... to je ta věčná lidská nespokojenost... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DEB: No prave :(
    DEB
    DEB --- ---
    TEKKIT: ze nepoznas, ze ti prisla zprava, pokud mas neaktivni displej

    DRAGON: taky by me to sralo ja rozlisuju i barvy podle appky
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: co to v praxi znamená?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    mne na ty s10 neskutečně sere absence diody :/
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam