• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    MA747
    MA747 --- ---
    TEKKIT: na technetu jsou z P30 Pro fotky 1:1 a docela zírám.
    Zabiják kompaktních fotoaparátů přichází. Snímky z huaweie nemají konkurenci - iDNES.cz
    https://www.idnes.cz/mobil/telefony/huawei-p30-pro-premiera-predstaveni.A190326_101106_telefony_vok
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: jejich foťák obsahuje hvězdářský dalekohled, nebo tak něco? :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Číňanova drzost nezná mezí! Prej "jmenuje se Galaxy, ale Galaxii vyfotit neumí"!

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    KRYGLIK: přesně
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    KRYGLIK: ale pokud to je skutečně takto, tak se asi dá očekávat nějaká aktualizace SW přímo od samsungu ne? Když uvidí že je to s jiným SW lepší
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    TEKKIT: ne, to je nejaka verejna orezana verze... to co udelali v tom videu je, ze vzali aplikaci pro kameru z pixelu
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    DRAGON: mel Qualcomma... bohuzel pro Exynos to myslim nikdo nenaportoval (zatim?)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: vtipny, ze Google Camera nejde na S10 s Pie nainstalovat, pise, ze je to nekompatibilni :) jak to sakra do toho telefonu dostal? :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    docela zajímavost:

    Samsung Galaxy S10 with the Google Camera App and Night Sight - What a difference!
    https://www.youtube.com/watch?v=4KxB5lrvB_E
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: tak snad. to byla teda zlověstná zpráva...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    mne taky vydrzi mnohem vic nez mi vydrzela S9, aspon subjektivni pocit, S9 sem musel vecer nabijet, S10 mi vydrzi v pohode i pristi dopoledne
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: tak zlý to neni...na 100% jsem měl S10 včera v osm ráno, teď jsem na 31%
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Galaxy S10 s Exynosem trápí rychle se vybíjející baterie | Svět mobilně
    https://www.svetmobilne.cz/galaxy-s10-s-exynosem-trapi-rychle-se-vybijejici-baterie/7467
    SONIC
    SONIC --- ---
    HARDCABB: udelals tovarnu?
    DWAY
    DWAY --- ---
    DUCATIMONSTER: pokud si mel vzdycky vlajky, tak te preci tento problem nemohl postihnout :-D
    DEB
    DEB --- ---
    DUCATIMONSTER: se poseres:)))
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    HARDCABB: mám S8 a přijde mi že to je cca stejný jako před updatem
    DUCATIMONSTER
    DUCATIMONSTER --- ---
    HARDCABB: Jo. Já už na to kašlu. Vzdycky jsem měl vlajky Samsung a nějak mě to přestává bavit. Na podzim vezmu novej iPhone.
    HARDCABB
    HARDCABB --- ---
    kdo mate S8 a v poslednich dnech jste meli android update, neprijde vam ze znatelne zpomalil celej telefon? pred updatem mi telefon behal svizne jako novej, bleskovy reakce vsech aplikaci, ted mam na kazdou zkurvenou akci prodlevu ktera me fakt sere.

    nevim jestli fakt nezacit vazne verit na konspiracni teorie ze vyrobci pri uvedeni novyho modelu (v tomto pripade S10) nevydaj update kterej zpomali starsi modely a motivuje tak lidi k jejich nakupu.
    DWAY
    DWAY --- ---
    NEVILL: tak toto je hodne genericka folie, ktera ma o dost mensi vydrz nez sklo samotne. Spise takovy bonus nez neco extra uzitecneho.

    Slo to videt i v tom testu co tu nekdo postoval, ze folii skrabl jak nic, se sklem samotnym uz to nebylo tak lehke.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: tomu vubec never :) takovy ty videa, jak iphonem s folii zatloukaj hrebiky, to je vsechno jedna lez. tyhle folie vydrzej hodne, pokud po nich ale nejedes treba klicem v kapse nebo nemas mezi nima a stolem drobnej kousek pisku nebo prachu :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam