• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: jo, je fakt že tyhle věci jsem neudělal, ta spotřeba by se asi dala ještě o něco stáhnout...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    moje S10 vydrzi 2-3 dny a to na nem celej den komunikuju pres whatsap a normalne si na nem ctu veci. Doporucuju povypinas nejaky sluzby, snizit rozliseni na to nejmensi a stahnout jas displaye.
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    NEVILL: Já se s S10e dostanu na 3 dny, ale já su stará škola, celej den civím do počítače, na mobilu akorát párkrát denně pustím Stravu a sjedu nějaký Twittery na záchodě.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    Mám S10 a žádný zázrak. Ale ani jsem to neočekával. Možná den a půl zvládne. Když ho nebudeš používat, tak třeba i 2 dny. Ale pak nevím, na co mít mobil :) S mým používáním prostě v zásuvce každý den. Od začátku. Nechci řešit nabíjení během dne. Tak ho ráno nebo večer dopiju na 100. Když vím, že se protáhne den a telefon hodně používám, tak nabíjím i 2x. Ale tenhle model nabíjení aktuálně beru jako standard. Asi až na pár výjimek.
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    LEDOFREDO: Mám S10e, přešel jsem z Xiaomi Mi Mix 2s, který měl 3400 mAh - tedy ne o moc víc a rozdíl je poznat. S Xiaomi jsem se z práce v 16:00 vracel s cca 70% a s S10e při stejným používáním se vracím s 30-50%. Den dá, do druhýho dne se nedostanu. Jinak je to skvělej telefon.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    LEDOFREDO: no, kdybych to bral hodně na krev tak by možná vydržel dva dny, ale záleží jak moc se ten telefon používá, řekl bych že normálně mi vydrží tak den a půl (S10)...
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    kdo mate s10 ky, jak je na tom baterka ? ctu na to nejaky trochu hejty, chci jit do s10e, ted mam s7 - pohorsim si, polepsim ? podle tohohle ne https://www.gsmarena.com/battery-test.php3?idPhone=9537#show, ale uzivatelsky hodnoceni tu vydrz fakt hodne propiraj
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    KRISKA: Holey Light třeba
    KRISKA
    KRISKA --- ---
    a neexistujou uz nejaky appky? pro rozsviceni par pixliku, kdyz chybi dioda?
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Já to viděl hned druhej den, ale postavil jsem se k tomu zodpovědně a rozhodl jsem se to ignorovat. ;)
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    Schválně vyzkoušejte. Ona to teda moc velká paráda není :) Všiml jsem si toho ale docela záhy.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: nerouhej se! :))
    na druhou stranu, pokud by to nebylo customizovatelny a nemohl by sis nastavit treba 5x5 pixelu blikani, tak to stejne asi ani nepostrehnes :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    To by ale nemuselo být špatné, si říkám že pokud umí blikající bod, tak by tím třeba mohli nějak nahradit tu chybějící led notifikaci! :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    VOJTASAN: tak toho jsem si zatím vůbec nevšimnul... :-))
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    S10káři...Možná jste si toho všimli, možná ne. Já to objevil dneska. Tak jsem pátral a našel. Jestli jste si mysleli, že blikající bod na obrazovce při hovorech je chyba... Tak ne. Je to vlastnost. https://hothardware.com/news/blinking-white-pixel-samsung-galaxy-s10-feature-not-bug
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    TEKKIT: to je ono. dík.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: procti si to tu zpatky, resili jsme to tady myslim
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    DRAGON: a i bez toho zjednodušíeneho to běhá pěkně. zajímavý.

    Jen teď mám na droidu klávesnici přes text. :(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    JOHN_LENON: jo, myslim tohle, ja to mel by default zjednoduseny, coz znamena fotka projde, kdyz to vypnes, fotka nepomuze
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam