• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja neznamy appky neinstaluju, pokud chtej moc opravneni
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: hele ale nějaký riziko při instalaci každý app ne? + stáhlo to 10k lidí a zatím žádný problémy
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: povolit něčemu neznamymu instalace a "modify system setting" ... no to si asi raději nechám zajít chuť.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DEB: jasný no, to si pak myslím že musí být super
    DEB
    DEB --- ---
    TEKKIT: aj
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jediný co mi není jasný...

    Proč to prostě Samsung neintegruje do systému jako funkci???

    Nastavení AOD
    1) vždy zobrazit (podle plánu) - jako to je dosud - já mám 6-23h (na noc je to vypnutý)
    2) úplně vypnout
    3) pouze jako indikátor notifikace (s tím že to třeba zhasne po dvou hodinách, když třeba zapomeneš mobil doma ať to tam nesvítí)

    To přece nemůže být tak těžký pro ně tohle napsat. Skoro si myslím, že pro S10 se něco takovýho dá očekávát s nějakou další větší aktualizací (protože ta dioda fakt sere mraky lidí co tak vídám na fórech)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LISKNI_SI: myslím že tohle je ono!!! Nainstaluješ app a vybereš si aplikace na které chceš dostávat upozornění:

    Splňuje:

    - AOD je normálně vypnutý
    - po obdržení notifikace na displayi vyskočí hodiny AOD a pod tím ikonka notifikace až do doby než na to klikneš!
    - jakmile si to vyřídíš, tak se AOD vypne

    podle mého tohle opravdu supluje tu notifikační diodu!

    (testoval jsem na S7 a pouze pro aplikaci "zprávy", jen abych to vyzkoušel)

    link: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.jamworks.alwaysondisplay


    TEKKIT: v zásadě to splňuje i toto. Aplikace totiž AOD vlastně vypne. Takže když jsi potom někde v chatce a chceš to mít na stole jako digitální hodiny, tak jdeš normálně "nastavení - zamykací obr.a zabezp - AOD - zapnuto"
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DEB: :)) menu v telefonu máš v angličtině, nebo česky?
    DEB
    DEB --- ---
    TEKKIT: na vsechno :))))
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: jj muzes ho nastavit na jine appky. Predtim to neslo. Aspon ne ofiko.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    používáte toho Bixby někdo? pokud ano, tak jak?

    (já to mám v TV, ale nikdy jsem se ani nestaral co to umí)
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    TEKKIT: jo, je tam nastavení ze na single press si muzes nastavit nějakou apku treba (camera), a bixby je pak na doublepress
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: přeprogramovat ve smyslu, že se tím může spouštět i něco jiného?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: já teď v hrůze koukám, že to Bixby má svůj čudlík tvl:OO A to se teda dá nějak přeprogramovat???

    DWAY: až ho budu mít tak si zvykn na všechno:) (já jen že v tom krámě jsem musel trochu přehmátnout no)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: je vyse nez bylo, ale zvyknes si hned.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: klasika, ubereme veci, uzivatel si urcite nevsimne...

    Aspon ze pridali konfiguraci bixby buttonu. Kdyz uz tam je, tak at je k něčemu.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: to by mě taky zajímalo...+ to tlačítko na pravý straně (co jsem teda šmátral v prodejnách) mi přijde strašně vysoko (ale to je asi individuální)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    jasny, rozumim. mne total sere, ze to nema led notifikacni diodu, sice to resim hodinkama, ale proste... vlajkova lod a oni daj do prdele diodu, jakej je pro to proboha duvod..
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: + samozřejmě komunikuju s lidma co to mají, sleduju fóra a zdá se mi to ok...


    (Ono je to totiž tak, že když půjdeš na huafan forum, nebo xperia forum, tak někdo nadává, někdo je nadšenej, někdo všem cpe LG G6 :)) To si prostě nevybereš:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: hele já zas nejsem tak náročnej uživatel:

    foťák - pro moje potřeby plně dostačující
    RAM 8GB - perfekt
    interní 128GB - teď mám 32GB a mám tam 15GB místa:)
    design se mi líbí, ale stejně na to dám odolnej kryt
    + mám prostě rád věci od Samsungu - mám doma monitor, TV, pračku. TV a tel spárovaný přes smart things

    pro mě jasná volba

    Jedinej problém je přemrštěná cena v CZ distribuci, prostě nejsem ochoten za to ty prachy dát...

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: ja bych ti tak rad rekl "nekupuj to, je to mrtka", ale nemuzu, kazdy at se rozhodne sam :)))
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam