• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: aha, tak to jo, dik za utvrzeni, ja prave ten web vubec neznam, tak sem netusil. Dikec
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: vsude mozne o tom pisou ze to je od nich + to maj na galaxy storu akorat ne pro nas trh..

    Samsung Good Lock 1.0.00.52 APK Download by Samsung Electronics Co., Ltd. - APKMirror
    https://www.apkmirror.com/...018-1-0-00-52-release/samsung-good-lock-1-0-00-52-android-apk-download/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: pise tam, ze zdrojaky jsou volne ke stazeni, ze ty povoleni musis zapnout aby to delalo to, co ma. A baterka mi zatim nepadla ani o procento, tak kdyztak poreferuju jak to bude vecer.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: ses si jistej ze je to fakt od Samsungu? mne se to teda moc nepozdava. Samsung ma svuj store a kdyz uz by to nemel ve svym, tak by to mel na google storu...
    DWAY
    DWAY --- ---
    A vyhrožování jak moc baterky to muze hryznout
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: docela me odradilo množství permissions a initial setup.
    SONIC
    SONIC --- ---
    koukam ze z toho kola okolo kamery de udelat i ukazatel baterky :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    dokonce to nastavi i dobre notifikacni barvy, coz nechapu, z ceho si to bere (whatsapp zelenej, gmail cervenej, messik modrej atd)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: neni potreba, to co sem linkoval funguje paradne :) ale dik
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: lze skusit todle..to asi bude to puvodni co myslel..

    Download Samsung Good Lock 1.0.00.52 APK - SamMobile
    https://www.sammobile.com/apk/good-lock-2019/samsung-good-lock-1-0-00-52/

    umi to vic veci a je to primo od samsungu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: kolega uz nevi, ale nasli sme jinou a funguje skvele

    How to Turn Your Galaxy S10's Camera Cutout into a Notification LED « Android :: Gadget Hacks
    https://android.gadgethacks.com/...urn-your-galaxy-s10s-camera-cutout-into-notification-led-0195621/
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: jak se ta app jmenuje?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jasny ale ber že by se to stalo tobě. Jako obecně že musíš udělat hard reset...Atd
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    prosimvas, nemate nekdo tip na alternativu: kolega si koupil S10 a rikal ze nekde vygooglil apku, ktera kolem predni kamery dela barevnej krouzek, nahrada za notifikacni diodu. Ale bohuzel ta appka neni pro CZ google store. Tusite jestli to neumi nejaka jina, ktera je pro EU?
    DWAY
    DWAY --- ---
    Takove veci to chce psat rovnou, jinak to je clickbait...
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: Podľa Android Authority sa problém týka len zariadení určených pre americký trh. 
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: To asi fakt nebylo pro Evropu, měl bych mít tu nejnovější aktualizaci na S10 (nic novějšího mi to nenabízí) a žádný problém nebyl...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Aktualizácia Samsungu Galaxy S10 priniesla vážny problém, jediným riešením je hard reset | MojAndroid.sk
    https://www.mojandroid.sk/...ungu-galaxy-s10-priniesla-vazny-problem-jedinym-riesenim-je-hard-reset/

    tvl to je slušný://
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: vidis to a kdyz jdu ja delat sprint na tram, tak vzdycky vezmu telefon automaticky do ruky a vo vo vo vo tom to je :D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: já se k tomu chovám příkladně (troufnu si říct), ale když dáváš sprint na tram a nešťastně ti vyklouzne, tak to je prostě v prdeli...to jsem myslel tím štěstím:)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no o stesti... hele, ja ti nevim :) mam kamose, kterej neustale rozbijel mobilni skla. A kdyz sem videl, jakej ma pristup k telefonu, tak se nedivim. Ja jsem IT a k telefonu pristupuju treba jako k notesu, jsem na nej opatrnej. Spis nez o stesti verim v to, jak se ke vecem chovas. Vyjimky samozrejme muzou byt, ale kdyz nekdo nerozbije za celou svoji mobilni historii ani jeden telefon a nekdo 3 skla za rok, tak to o necem vypovida, sorry ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam