• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DWAY
    DWAY --- ---
    HANZO: tak pak nevim :D
    HANZO
    HANZO --- ---
    DWAY: ne
    DWAY
    DWAY --- ---
    HANZO: nemas tam nahodou nějakou firemni politiku ktera ma kontrolu nad zarizenim? Staci obcas třeba jen firemni mail.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Nemas to zapojene do firmy?
    HANZO
    HANZO --- ---
    Zdar, mám S10 a samovolně se mi přepíná doba vypnutí displeje z libovolné doby na 30s. Máte to někdo taky tak, znáte řešení?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    OMFG ty portrétní fotky jsou dost vydařený:)) Hlavně ta hloubka ostrosti!

    Nový král fotomobilů: Samsung Galaxy Note10+ zabodoval u selfie a přeskočil Huawei – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...-note10-zabodoval-u-selfie-a-preskocil-huawei/sc-309-a-1345857
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Ahoj, podařilo se mi koupit display pro samsung galaxy j3 2017, ale ukázalo se, že potřebuju verzi 2016. Neválí se vám doma někomu náhodou v šuplíku?
    Zároveň nabízím ten svůj, pokud by o něj měl někdo zájem.
    FRANCIMOUR
    FRANCIMOUR --- ---
    Ahoj,

    mám na vás dotaz ohledně kalendáře na Samsungu, když tam přidám účet z O365 a na OWA si zkusím vytvořit událost a dám si ji do kalendáře, tak se na telefonu tváří že můj O365 email zve mě (invitee Me) a nedokážu událost updatovat. Na iOS funguje normálně... nesetkal jste se stím už někdo? případně dá se někdo upravit Me?
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    TEKKIT: Tak samozřejmě, ale vím na 100%, že Vodafone a T-Mobile to podporují u O2 nevím
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    BUCCI: to Volte musí být hlavně zapnutý i U OPERATORA! Ze to opravdu běhá se pozná tak, že se během hovoru objeví 4G. Další výhodou je, že se nepřerušuje datový tok během hovoru...pro velký stahovače:)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SMOKY: oukej, moje chybka :-)

    BUCCI
    BUCCI --- ---
    SMOKY: hele nevim, VoLTE asi ne, S5 ale 4G sítě měla, ale podporovala poue 3G HD hovory, to je něco jinýho...
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    BUCCI: Sem to mel snad uz S5, co si pamatuju
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: hele v S10 dává smysl, že je to hned od začátku s8 už je přeci jen výběhovej model
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    aha, to mam zaply, ani to nevim :)
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    Nastavení - Připojení - Mobilní sítě - Hovory VoLTE
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: aha, ok. Ja moc netelefonuju, tak sem vlastne ani nikdy nepatral po tom, jestli se zmenila kvalita. A kde to teda zapnu? to zkusim :) dik
    BUCCI
    BUCCI --- ---
    DRAGON: kvalita je lepší o level, u HD hovorů je to sice podobný, ale hlavní je, že pokud to maj oba účastníci hovoru, tak rychlost spojení... telefon se ti pak už nepřepíná do 3G při hovoru, tzn. místo 10 vteřin čekání už vyzvání během vteřiny...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BUCCI: a k cemu je to dobry? Zvysuje to nejak kvalitu volani? dneska uz je kvalita voice callu ok, ne? nebo na co to je?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam