• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Tohle je imho ta origo folie

    Official Samsung Galaxy S10 / S10 Plus Screen Protector Installation Guide & Review
    https://www.youtube.com/watch?v=TMKgOapoX2M


    NEVILL: prave, nechapu jak ji mohl po 14 dnech dosrat, na ty folii nic neni, par vlasu, jak pises :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Taky mám S10 od jara a folie je zatím v klidu, až na pár vlasových škrábanců co nejsou skoro vidět...
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    SMOKY: bohuzel jsem sundal originalni :-\ byla nejlepsi co sem mel...

    zkusil sem:
    original samsung: https://www.alza.cz/samsung-galaxy-s10-screen-protector-pruhledny-d5550785.htm
    CELLY https://www.alza.cz/celly-nano-film-pro-samsung-galaxy-s10-black-d5570519.htm

    ani jednu sem nebyl schopen dat tak, aby se nekde neodchlipovala ... ta CELLY se odlupuje po cele delce telefonu

    Mozna to trochu komplikuji tim, ze pouzivam Spigen Tough Armor, ktery jde do rohu a muze tu folii soupat...

    Jestli nekdo neco vymyslite, budu rad... Ja uz nevim a jsem v podstate nakrocen se na veskere folie vykaslat :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: tak to fakt nechapu, co s tim delas, ja ten telefon mam od jara a ta folie je uplne v klidu :))
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: No já ji po 14 dnech, co mám mobil už mám pěkně posrkrabanou, coz je zatim videt jen proti svetlu, ale rekl bych, ze za park mesicu uz to ude sedreny tka, ze mne to bude stvat.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: presne ted to resim s kolegou. To je JEDINA skvela folie a dodnes drzi jak pribita na vsech okrajich, jenze ja vul pustil na mobil propisku a udelalo mi to v ni uprostred diru a ted resim, kde tu samou sehnat, obavam se ze ji nikde nemaj :(

    kdybys zjistil, hned dej prosim vedet, dik moc
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Menil jste nekdo na S10 tu folii, ktera tam je od vyroby ? Jak folie a skla nesnasim, tak tahle mi prijde celkem dobra, navic u S8 jsem to sklo mel celkem rychle poskrabany, tak bych se tomu chtel vynout. Koukam, ze Samsung prodava folii primo na S10, ale podle recenzi to neni ta, ktera je tam od vyroby (treba nema jenom kulaty vyrez na predni kamerku ale je tam uriznuty cely roh).
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Jo, ted uz to v podminkach maji, nicmene by mne zajimalo, jestli s tim ma nekdo nejake zkusenosti, zda delaji problemy i s vecmi, na ktere se to ma vztahovat.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Aha! Koukám, že na webu je to změněné! takže v tomhle případě už bych se toho asi nebál. Před těmi pár lety, co ten Care spouštěli měli jiné podmínky. Tak good :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    najdu ti to
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: no sice to na webu pisou, ale jak rikam: neuznaji to, protoze to proste maji malym pismem na ty strance napsany. Mel sem u nich pred par lety presne tohle reseni a poslali mi fakturu na 10890,- za vymenu zakladni desky, sim coveru a par nejakych casti dalsich.
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DRAGON: Mas nějaké zkušenosti s uplatněním? BTW podle webu se vztahuje i na: Poškození tekutinou a další poškození Náhodné poškození tekutinou nebo jiné fyzické poškození, které omezuje funkčnost vašeho zařízen
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY: jo, mam. Bacha, vubec se nevztahuje na cokoliv spojenyho s vodou. I kdyz je IP68.
    je to napsane uplne dole na strance Samsung Care+
    #smejdi
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Mate nekdo zkusenosti s pojistenim telefonu primo od Samsungu ? (Samsung Care +)
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    DRAGON: okej :) Já jen ze sem zrovna jako lama tohle řešil. A našel jsem tohle. A taky to říkali dokonce i na youtube! Tak sem ji koupil... Ta moje předchozí karta totiž byla tak 5-7 let stará karta. A to fakt už asi nebyla dobrá. Takže jsem rozdíl poznal.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    VOJTASAN: dik:) ja vim pro co kouoit jakou class kartu, ja potrebuju opacnou informaci :)

    ps. kdyz nekdo nekam pise, ze na nataceni 4K potrebujes tu nebo tu kartu, tak je to jenom marketingovej tah. Je to stejny, jak kdyz napises, ze si koupis Forda, protoze kamos ma Forda a zere mu malo paliva. Jsou ruzny druhy 4K zaznamu a kazdy ma jinou datovou narocnost (kolik mega potrebujes na vterinu zaznamu).

    ja treba na S10 tocim do 4K HDR. A v pohode to stiha ta pomala Samsung karta o ktery sem psal o prizpevek zpatky.
    VOJTASAN
    VOJTASAN --- ---
    DRAGON: Hele ja tomu teda prd rozumím. Ale zrovna jsem to nedávno řešil. Chtěl jsem novou kartu, protože byla malá a sekalo se mi to divné při ukládání 4k videa. A internety mi řekli, že pro ukládání 4k videa chceš U3. A tohle je U1. Pravda je, že sekání při natáčení 4k videa zmizelo. Ale říkám. Nerozumím tomu a jen sem googlil.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Jo, ty maximální rychlosti "až" tolik a tolik jsou docela zavádějící. Většinou to má nějaké označení co by měla být nějaká rychlost garantovaná výrobcem, což je samozřejmě několikanásobně nižší, ale kdoví, ta karta by třeba jednoho dne mohla jet i na tu stovku...až naprší a uschne a vyrostou hrábě... :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: dik. to je vtipny, ted ji tu doma testuju, ta karta ma psano az 90MB/s zapis a jede mi 23 MB a 30 cteni, nechapu (128GB verze). Nakonec vezmu tuhle, ta mi prijde supr a nikdy se mi nestalo, ze by me Sandisk zklamal a o jich kupuju fakt mraky (7 generaci gopro, ruzny drony, mobily, vsechno cajk)
    SanDisk MicroSDXC 400GB Ultra A1 UHS-I U1 + SD adaptér - Paměťová karta | Alza.cz
    https://www.alza.cz/sandisk-microsdxc-400gb-ultra-a1-uhs-i-u1-sd-adapter-d5102198.htm

    jinak je mi prave divny, ze vsude pisou, jaky doporucujou kartu, ale zadnej server nedelal test tech radicu internich, tak z ceho sakra vychazej? jak si muzou dovolit doporucovat seriozne karty, kdyz nevi, jakou ma ten mobil schopnost zapisu. Zas klamani zakaznika.. shut up and gimme your money, klasika :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Jako že by to někde přesně psali, to jsem bohužel nenašel. Ale Samsung k tomu doporučuje svoji kartu EVO Plus a ta má 100 MB/s čtení a 90 MB/s zápis.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Prosim, tusite nekdo, jestli lze nejak zjistit, jaka je maximalni prenosova rychlost microSD radice v Samsung S10? Chci kupovat novou kartu, tak me zajima jak rychlou si mam max koupit abych zbytecne neutracel za rychlostni classu, kterou nevyuziju.
    dekuji
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam