• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: neměl jsem, fakt :) Už mám. Ale ten ořez v tom přehrávači slow motion(Galerie/kliknu na video/pod tím je přehrát video/ a tam je ořez) už byl před tím. Teď tam navíc přibyla tužka (editace, která umožnuje daleko více -to bude ta nově instalovana Samsung video Library)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: ten nativni prohlizec je tahle aplikace, co sem linkoval ten obrazek, takze ho tam asi nainstalovany mas
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: Přímo v tom přehrávači je ořez
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: a jak editujes superslomo videa? tohle na to je potreba
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: jo tak to nemám nainstalovaný.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tato aplikace

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: myslim ten nativni editor, kterym si nastavujes delku slow motion a lze v nem exportovat
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: v galerii ani ve File manageru edit není k dispozici . Ale ve filemanageru jsem zjistil,že to už mp4 jsou.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: proste na tom videu das edit a otevres to tim jejich nativnim editorem
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: to mne zajímá,ale nevím, co je to "samsung telefon editoru" .
    Tak mne to po transferu do jiného zařízení zkrze BT nefachalo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    HORST_FUCHS: to je normální, samsung to posílá do svého formátu, který není úplně konvenční, takže ten suprslowmo video nejdřív musíš otevřít v samsung telefon editoru a vyexportovat to do mp4, tu pak jinde přehraješ normálně. Jde to i bez toho, ale co tak koukám na tvé dotazy k it všudemožně po nyxu, raději bych se do toho nepouštěl, chce to trošku zkušenosti. Ale ten export není nijak složitý, zabere to pár sekund, doslova.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HORST_FUCHS: hajzlové korejský!
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HORST_FUCHS: to je zajímavý no...mně to normálně přehrává. Ale stříhací program mi hlásí "toto video je poškozené", takže nějaký trabl tam taky mám
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HORST_FUCHS:

    1) natoč zpomalené video
    2) otevři ho v galerii
    3) klikni na "přehrát zpomalené video"
    4) až se video začne přehrávat, tak klepni na obrazovku
    5) v dolní části se objeví takový diagram kde si můžeš nastavit jaká část má být zpomalená atd...

    čili není to o tom že chvíli je zpomalené a chvíli zrychlené - je to o tom jak si to tam nastavíš

    že se ti to nezobrazuje v počítači je zvláštní, mělo by to být v MP4...zkusil bych nainstalovat nějaký kodek pack
    BRKODLAK
    BRKODLAK --- ---
    Kdyby se vam doma někomu valela J3 verze 2017 bez displeje, ci s rozbitym displejem a chtěli byste se ji zbavit, dejte echo.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Jo, tak WatchCheck mi dnes už nahodil upozornění tak, jak jsem to měl nastavené...nevím, asi to po změně času chvilku trvá než se všechny appky chytnou...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: do budoucna by bylo ideální kdyby měla tablet samsung a mohl bych to ovládat přes smart things - čili ztlumit, zesílit atd...nebo jednou někde zaparkuju a rozthnu ji jak hada!:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: mně tady zaujala ta funkce automatický hotspot. Představuju si to tak, že když bude dcera v autě na zadní sedačce čumět na tablet (a v tom tabletu budu přihlášenej ke svýmu Samsung účtu), tak pak stačí abych já vepředu jedním klikem klepnul v rolovacím menu na "mobilní hotspot" a jí se to automaticky připojí...

    Čili žádný pětiminutový šmrdlání v nastavení tabletu a vzpomínání jak se to vlastně dělá...

    Ale vyzkoušený to zatím nemám
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: no ja jedu radsi porad jestena puvodni prvni delease devitky a asi to tak u, necham, ty zpomalovace os me hrozne vytaceji. Jediny co mi chybi je integrovany QR reader v aplikaci Camera, to je supr :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DWAY: Do not disturb mi na S10 jede jak má, ale tu změnu času mi nějak nepobrala aplikace WatchCheck (appka ve které se dá dělat přehled jak přesně jdou hodinky), mám tam nastavené připomenutí a to mi teď od té změny chodí o tu hodinu dřív.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tak prozmenu trosku jiny problem s Do Not Disturb modem.

    Nastavil jsem si scheduled one, ale z nejakeho duvodu se mi to zapina i kdyz ten planovany rezim vypnu. A aby toho nebylo malo, tak se mi to po posunu casu zapina uz v 10. (planovany je porad nastaveny na 11). Nesetkali ste se s tim nekdo?

    S10
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam