• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: já s tím měl dejme tomu 2-3 blbý situace (kdyby byl zájem můžu popsat:)) kdy jsem se na to skoro bál podívat...a vše ok! Za mě top...

    (ale máš pravdu s tou váhou atd...když ho z toho někdy vyndám, tak je to úplně jinej telefon...)
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: vyjimka potvrzuje jak se rika..:) nic neochrani na 100 %...ale neco vic a neco min..a podle ohlasu od lidi spigen opravdu top :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SONIC: tenhle spigen armor ma kolega na s9+ a krome toho, ze to ma military bla bla blbosti, to vazi jak hovado a kdyz mu to spadlo ze svhodu, tak mu ruply zada. Nerikam, ze by to bez toho dopadlo lip, ale tolik asi k top ochrane :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SONIC
    SONIC --- ---
    DWAY: urcite spigen..doporucuju na jakejkoliv tel..

    Spigen Tough Armor Galaxy S10, černá 605CS25805 | CZC.cz
    https://www.czc.cz/...2/255722/produkt?gclid=EAIaIQobChMI4ePu0Obp5QIVDJ53Ch2V5grqEAQYAyABEgLEifD_BwE

    Spigen Rugged Armor Galaxy S10e, černá 609CS25837 | CZC.cz
    https://www.czc.cz/...a/255749/produkt?gclid=EAIaIQobChMI4ePu0Obp5QIVDJ53Ch2V5grqEAQYASABEgJw1vD_BwE

    pro nekoho mozna trosku masivni ale jinak top ochrana..
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    DWAY: ja jiz leta (note1-4, s7edge a ted s10+) pouzivam kryt od spingenu ci podobne... je dvoumaterialovy, bytelny, precniva displej...

    s10+ mam v https://www.alza.cz/spigen-tough-armor-gunmetal-samsung-galaxy-s10-d5546328.htm a uz tak 3x spadla a v poho... nevyhoda muze pro nekoho byt, ze to holt ten mobil jeste trochu zvetsi :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    kdyztak ten mekkej s vnitrnim koziskem maj napr zde

    Kryt na mobil CellularLine SENSATION pro Samsung Galaxy S10 černý | EURONICS
    https://www.euronics.cz/...lularline-sensation-pro-samsung-galaxy-s10-cerny-cllsensagals10k/p547897/
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: kouknu. Orignal od Samsungu mam od vydani a ruzne se ta guma uz loupe po stranach a v rozich.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: budto mekkej gumovej (ale hur se vyndava z kapsy, coz je mozna dobre, kvuli padum), coz bych doporucil Cellularline, je skvelej a o pulku levnejsi nez original od samsungu (asi 450)



    a nebo Nilkin tvrdej tenounkej plast, krasne obkresli design telefonu a nerusi, uz mi parkrat spadnul, prasknul on, mobilu se nic nestalo



    omluv bordel a prach, nechtelo se mi to cistit
    DWAY
    DWAY --- ---
    Nejake doporuceni na obaly? s10
    AG_
    AG_ --- ---
    ano kvalitní neklouzavý obal je základ
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AG_: tak to fakt nechapu, nedovolil bych si rict o sobe ze mam dlouhy prsty, ale telefon ovladam jednou rukou a uplne v klidu. To bude spis o blbym uchopu.
    Ja sem s telefonem a jeho velikosti a hlavne vyssi vybavou spokojenej, mne to prijde jeste maly. Co mi trochu vadi, je to, ze bez obalu hrozne klouze, ale to klouzala i ta S10e, co sem mel doma.
    AG_
    AG_ --- ---
    hlavně kvuli velikosti.
    mám dlouhý prsty ale i na s10e musím občas přesáhnout abych dosáhl palcem nahoru na displej. v kapse u kalhot by s10 nešla vůbec nosit, i éčko je tam jen tak tak.
    navíc s10 nemá žádnou funkci navíc kterou bych já nějak využil.

    s10e ideální kompaktní choice
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    AG_: proc?
    AG_
    AG_ --- ---
    taky jsem si koupil s10e a jsem rád že jsem si nevzal s10 ikdyž jsem v krámě fakt byl už nalomenej na S10.
    ale teď bych toho litoval
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: Zkusím blejsknout doma druhým telefonem. Jinak tedy mám S10e.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    EXCITE: muzes to vyfotit, jak ta kamera vypada? To je divny, protoze typek rikal, ze to tam nikdy nikomu neudelal, protoze ja mu rikal, ze mi nekdo trvrdil, ze je ta folie lepsi nez original. A on prej ze to je nesmysl, protoze nikdy jinou sablonu s koleckem kolem kamery nemeli.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DRAGON: To je divný čéče, já mám normálně vyřízlé kolečko kolem kamery :D tobě uřízli růžek?
    A sedlo si to asi za ty tři dny.. Dělal mi tam takovej přifouklej týpek..
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: novy kdyz sem ho pojistoval, 8 mesicu stary kdyz spadl. Ale to je fuk. Je to možné...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: tohle je proste divny, ale pote co sem prosel nekolika klienty pojistovnami, tak se vubec nepozastavuji nad procesni logikou, tam to imho nikdo nijak nezkoumal, autoprocess...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: jak novy? psal ze je 8 mesicu stary :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam