• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Bezdrátová sluchátka Galaxy Buds+ se blíží, prozrazuje to sám Samsung | mobilenet.cz
    https://mobilenet.cz/...ky/bezdratova-sluchatka-galaxy-buds-se-blizi-prozrazuje-to-sam-samsung-39593

    Ale tohle by bylo fajn, ty současný Galaxy Buds mám a jsou fakt pohodlný, ale to aktivní potlačení hluku bych fakt ocenil...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: sakra...tak to si ještě asi pěkně počkám s tou českou distribucí... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: EU distribuce (nordic countries) :)

    to je snad poprvý co něco nemám jako poslední. (krom cz t-mobile samozřejmě:))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Jak jako? Mně to ještě nenabízí... :O/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tak a jdu se pustit do zkoumání:)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    teda asi ne chipset, jak se tomu...ten Onyx :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: jj, musis mit nejaky specificky cipset, koukal sem ze je ale jen prodavanej v USA :/
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: V tom clanku zminuji ze nektere OTA to dostali, mozna je najit a zmenit pomoci ODIN?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    You will find plenty of features to play around on your Galaxy S9. Surprisingly though, there's one very basic feature missing from the handset: call recording. Due to various federal laws, Samsung does not offer an option to record calls on the Galaxy S9.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    Dříve, než jsme čekali. Samsung spouští aktualizace smartphonů na Android 10 – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...alizace-smartphonu-na-android-10/sc-309-a-1346868/default.aspx
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    pls dalsi dotaz: tusi nekdo, jestli lze u S9 (a asi i jinych modelu) ponechat nekonecne dlouho nezamknuty display s maximalnim jasem? vim o funkci Stay Awake, ale po par minutach hrozne spadne jas obrazovky, ja bych potreboval aby to svitilo na 100%. Tusite?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: mi to říká že u nich to nejde...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    huh?

    Galaxy S10e, Galaxy S10 and Galaxy S10+ Android 10 firmware download - SamMobile
    https://www.sammobile.com/news/galaxy-s10e-galaxy-s10-galaxy-s10-plus-android-10-firmware-download
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TEKKIT: Ano tak se dela vsechen moderni machine learning :) I ten co vybira co si vzit z jake kamery :) Pokud se chces pobavit, tak muzes vygooglit pribeh o bananu a holograficke samolepce.

    Vypada to, ze budu muset pomalu flashovat S8 - A10 asi nedostane a posledni update snizil cas turba.
    the slowdown has arrived :)

    DRAGON
    DRAGON --- ---
    LISKNI_SI: tak mne je to jedno, ja tam mam porad osmicku, neudelal sem jeste ani jeden update, z duvodu, kterej zminujes
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    DRAGON: Já když vidím, jaký věci fixujou v těch betách, tak bych naopak uvítal možnost nechat si ještě tak půl roku Android 9, ale dostávat security fixy. Mezitím si early adopteři vyžerou ty bugy. Ostatně, když to bylo nový, tak trvalo taky skoro půl roku, než přestala blbnout baterka a foťák.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: podle mě to bude na principu jako teď funguje "optimalizátor scény"...Teď jsem to měl zapnutý v lese s čoklem a pořád mi to nabízelo obrázek stromečku nebo rostliny...Myslím že jsem o tom četlo že to skutečně dělali tak že nafotíš mraky fotek, nějak otaguješ a ten systém se "naučí" vyhledávat ty podobnosti...

    Takže kdybych hledal fotku z lesa, tak napíšu "les"...pokud tam nebude tak "strom". Já docela věřím že mají nějaký algoritmus, že to bude dobrý...uvidíme:)

    (ale jak jsem psal já dělám s těma albama, čili já to asi ani nevyužiju)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    i kdyz s tim machinelearningem z Googlu si ted nejsem jistej, jestli to nebylo mysleny "Google like algorythm"a ne Google algorythm, to si ted uz nevzpominam, cetl sem o tom pred lety, kdyz to zacinali implementovat, tusim v osmicce
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam