• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ale taky to asi bude o lidech a o tom jak tomu rozumí...jako všude
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HORST_FUCHS: poznali hned...vysvětloval mi znamej-principielne jde o to ze lidská ruka není jako stroj. preciznost provedení nebo jak to říct...Ja mam v práci to samý, poznám ze na zařízení dělal někdo úpravy
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SG S7 musel jsem komplet sklo i display...u mě tam nebylo už nic vidět .cena 5500,-
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    DRAGON: Mně naopak S10e přijde zbytečně velká. Trhá mi to kapsu od gatí, sotva se vleze do dresu na kolo, atd. S20 je už podle mě úplně mimo, nepoužitelný. Zlatý Xperie Compact, dokud byly. :-(
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    HORST_FUCHS: Ano, pokud chces zachovat zaruku, tak oficialni oprava je vymena nahradnich dilu a nahradni dil je cely diplej (ono je to v podstate cele sasi telefonu vcetne baterky). Jinak existuji firmy, ktery umeji vymenit pouze sklo displeje (napr. https://servisdispleje.cz/sluzba/vymena-skla-displeje-samsung-s9/) .
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: jj asi kdyby to byl bestseller celosvětově tak s20 bude mít tu variantu
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: imho tady je to kvuli cene, lidi nemaj na to, dat za to o 7 litru vic nebo kolik byl rozdil mezi 10e a 10. Ale co se tyce uzitelnosti telefonu, napriklad pro me je 10e moc maly, kdyz s tim mam normalne pracovat a neprijimat jenom hovory a hrat hry, tak je ta standardni desitka akorat.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Nejprodávanější značka telefonů v ČR za rok 2019? Asi vás nepřekvapí
    https://www.svetandroida.cz/samsung-2019-statistiky-cr/

    "Vůbec nejprodávanějším prémiovým smartphonem Samsungu na českém trhu se loni stal model Galaxy S10e".

    Docela by mě zajímalo proč teda nemá s20 řada svou "e" variantu. Asi celosvětově se to prodávalo spíš s větší úhlopříčkou
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Wow, teď je to fakt o dost lepší! Díky!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: tak tohle konkretne u S10 pomaha neskutecne HODNE, dik :)

    kdyztak to sem rovnou jako podekovani prepisu :)

    -Přejděte do Nastavení - Aplikace
    -v nabídce se třemi tečkami v pravém horním rohu zvolte Zobrazit systémové aplikace
    -vyhledejte balíček com.samsung.android.biometrics.app.setting
    -Následně u něj přejděte na Baterie - Optimal. využití baterie
    -přepněte si zobrazení všech aplikací a následně vyhledejte stejnojmenný balíček
    -deaktivujte u něj přepínač
    -restart telefonu


    mne to pomohlo tak, ze skoro ani nemusim ten prst na tu ctecku polozit, jak jednoduchy to ted je, hura, uf :)

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    tady mám něco pro majitele čtečky v displayi (na foru si to pochvaluje někdo s Note10)

    „Hackněte“ si čtečku otisků u Samsungů. Po malé úpravě bude daleko rychlejší! – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=z-boxiku&utm_campaign=null
    DWAY
    DWAY --- ---
    Nerozbalenou
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ciste teoreticky, mel by nekdo zajem o funglovku s20 tak za 18?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    TEKKIT: Jo, uz se mi to stahuje
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: aktualizace je zde...nordic countries/NEE
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SMOKY: to ano...

    Ale vzhledem k tomu, že v tuto chvíli se prodává minimálně a že spotřebitel má obavu co s ním vlastně bude (natož aby řešil nějaký nadstandardní telefon)...je strategie zdražit opravdu úsměvná. tím se imho ty prodeje opravdu nenakopnou. Euro neeuro, měli by spíš celosvětově zlevnit a zkusit vystřílet alespoň něco - imho
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    TEKKIT: Euro je o 10% drazsi, tak to tak nejak dava smysl. Bohuzel se u nas jeste Eurem neplati no.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: výsměch tohle :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jsem se koukal jestli nezlevňují když jsou ty prodeje na pytel a koukám že...

    Samsung zdražuje skládačky a řadu Galaxy S20. Nejvíce si připlatíte u Foldu – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...radu-galaxy-s20-nejvice-si-priplatite-u-foldu/sc-309-a-1347944
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: aha, ty sem si nevsim :) tak je to takhle o jeden klik navic, to vubec neva, dekuji ti :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: čili při hraní jen sroluješ a jeden klik
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam