• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT:
    Všechny verze Galaxy Note 20 dostanou Exynos 992
    https://www.svetandroida.cz/galaxy-note-20-exynos-992/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Mrkněte se na rychlostní test mezi Snapdragon a Exynos verzí Galaxy S20
    https://www.svetandroida.cz/test-snapdragon-exynos-galaxy-s20/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: může to být:

    péče o zařízení - baterie - řízení spotřeby aplikací - aplikace které nepřepnou do režimu spánku - a tam dát youtube?
    DWAY
    DWAY --- ---
    yop spotify fachci dobre, to parovani asi nejak nechapu. Nevidim rozdil s predtim a ted :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    akorat s kompem to mam sparovane uz tak dve mesice.
    DWAY
    DWAY --- ---
    NEVILL: kvalita mikrofonu je obecne celkem zla. I z telefonu vetsinou kdyz sem s nekym mluvil, tak rikali ze to bylo na hovno. Ale na poslech hudby ve vlaku, nebo filmu to je pohodlne.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DWAY: Já to instaloval včera a taky jsem to nějak odkliknul aniž bych si četl co tam přidali. párování s počítačem teprve zkusím, jako co jsem to zkoušel předtím tak kvalita mikrofonu na MS Teams byla dost zlá...
    DWAY
    DWAY --- ---
    NEVILL: uu nice, zrovna dneska sem neco instaloval. Mozna sem si mel precist patch notes :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    NEVILL: i ty stavajici vydrzi bez problemu 4 - 6 hodin hudby. Takze pokud nejde o maraton, tak by to melo byt naprosto vpoho a neni treba kupovat drazsi.

    Ja mam ty puvodni a sem maximalne spokojen.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Velký update: První Galaxy Buds dostaly některé funkce letošního modelu
    https://www.svetandroida.cz/..._medium=SvetAndroida.cz&utm_campaign=SNAP%2Bfrom%2BSv%C4%9Bt+Androida
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja mam pluska a beham v nich, potim se, i sem zmoknul a nak nic se nestalo zatim.. ale ja beham dlouhy, pro me je dulezitejsi ta vydrz
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NEVILL: dik. hele to je přesně ono. hraju s Google play. tam ten format je nejaka mp3, takže nemyslím, ze by to byl nějaký rozdíl. ale na to behani ta vlhkost je naopak celkem deal breaker
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    JOHN_LENON: Tak ty nové by snad měly mít o něco lepší zvuk, mají téměř dvojnásobnou výdrž baterie, ale na druhou stranu jsou méně odolné na vlhkost (buds mají ipx4, buds+ ipx2).
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    Budu kupovat buds. Myslíte, že má smysl připlácet za + verzi?

    Žádnej audiofil nejsem. Chci to na běhání. Kabel mi točí a ke garminu to nepřipojim.
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    TEKKIT: rozumím ti plně
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: nehledě na takový to otřepany: kdo z nás vlastně dokáže vůbec využívat potenciál telefonu co má...vis jak to myslim?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LSDMASACRE: jo jasný...ja to myslel tak, ze tady jsme lidi co je zajímají mobilní telefony tak o tom placame. To že se Samsungu nepovedl DxO je proste tema k debatě. Protože tím argumentem co jsi mel předtím bys mohl shodit jakýkoli téma. Například na co někdo upotrebi 1TB v mobilu atd...
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    TEKKIT: ok, já jen, že jsem na tyhle testy nikdy moc nedal a spíše se soustředil na recenze.
    Pro mě je S20U super. výdrž super (1,1/2 dne), fotí to skvěle noční fotky super. Žádný zelený displeje, žádný brutální přehřívání nepociťuji. těch 30k nelituju
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LSDMASACRE: taky proto do této diskuse nechodí můj táta ale par nerdu;)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    tyhle různý antutu a jiný benchmarky jsou jen honění čísel. absolutní zbytečnost pro pár nerdů.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam