• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MCKIDNEY: no, já vlastně Bixby používám jen na nastavení odpočtu, nejčastěji když něco vařím aby mi to prostě zazvonilo že už uběhlo tolik a tolik minut a nemusel jsem to hlídat na hodinkách...

    předpokládám že Google asistent snad tohle umí taky...
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TEKKIT: Bixby a Galaxy store je next. Store me mrzi a Bixby jsem sice nepouzival, ale kdybych duveroval online assistentum, tak radeji nez Google. Ted jenom cekame na dohody o vyrovnani mezi Google a Samsung.

    TEKKIT: Uzz Android 2 existuje podpora pro tohle skrze App a konecne to mame na ofiko.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Zajímavost:

    Po srpnové aktualizaci se mi v telefonu objevilo tlačítko"Nearby share" - jedná se o zajímavou alternativu k "quick share". Quick share totiž lze využít pouze mezi dvěma zařízeníma Samsung, zatímco tahle nová fíčura by měla fungovat mezi jakýmkoli zařízením co má android Marshmallow a výše! Me gusta

    Jak sdílet cokoliv s Google Nearby Share. Rychle a jednoduše
    https://www.svetandroida.cz/google-nearby-share-sdileni-nablizko/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ONLY_Q: POZOR! Samsung ukončil podporu mirrorlink!
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    máte někdo zkušenosti s S20 a android auto a mirrorlink??
    Díky
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MCKIDNEY: Tam asi čistě záleží na tom jestli chceš S-pen nebo ne, ten zbytek funkcí bude podobný...a desítka teda má lepší foťák...
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    MCKIDNEY: na rozdíl mezi note 9 a 10e
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jako odhad je to dobry - vodeodolnost je rozhodne pro me neni priorita. Odolnost je dobra od S5 a ta mela i vyndavatelnou baterku :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    SELECTOR_IX: Nevim na co narazis? Oba maji zaplaceny stejny rating a mnohdy by prezilo i nizsi rating bez problemu.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    MCKIDNEY: plus pro tebe není podstatná vodotěsnost...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MCKIDNEY: mne je to jasný...ja jen narovinu rikam ze kdybych makal třeba v Datartu a někdo si tam dneska vzal s10 za 21k tak byste po celý Praze slyšeli silenej jackuv smích :) Btw dneska jsem na to koukal ve Vivu a mají to oznaceny jako "akce":)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    TEKKIT: Tohle je klasika, doprodej se dela pres cashback a jine vyhody (Viz cashback od Samsungu ted).
    Vyrabis omezene mnozstvi a cilene nahradis novym modelem - tak nikdo neshani S8 a S9, kdyz ma k dispozici s10e.

    NEVILL: s10e se ted doprodava, do konce roku ocekavam ze bude pryc z hlavnich retaileru.

    Coz me privadi na nasledujici otazku: Presel nekdo z Note 8 ci Note9 na s10?
    Mam nabidku na Note 9 512GB za 8k a note8 okolo 6000.

    Povazuji obe Note zarizeni za vice privetive, ale s10e nabizi vetsinu a je nove.
    SONIC
    SONIC --- ---
    HANZO: nojo ale sam sii musis naistalovat trojana jinak se nic nedeje :)

    Pro zneužití zranitelností stačí hackerům jednoduše přesvědčit oběť k nainstalování neškodné aplikace
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    HANZO: tak teď ještě jestli je to fakt chyba a nebo fičura na kterou se nemělo přijít... :-)
    HANZO
    HANZO --- ---
    heh, skoro ve všech androidech je bezpečnostní chyba v čipsetu
    Téměř každý Android lze špehovat a zneužít, chyba je v čipu | Computerworld.cz
    https://computerworld.cz/...tyworld/temer-kazdy-android-lze-spehovat-a-zneuzit-chyba-je-v-cipu-56243

    "1. Špionáž. Útočníci mohou proměnit libovolný Android telefon v dokonalý špionážní nástroj."
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Teď čekám jestli konečně najdu nějakou pořádnou recenzi kde by srovnali kvalitu displeje u Galaxy Tab S6 a S7. Docela vopruz že dali na S7 TFT displej a ne Super Amoled. S7+ ho má, ale zas je už na můj vkus moc velkej...
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    TEKKIT: zajistit si monopol je základní mikroekonomická poučka :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: tahle fíčura s tou českou distribucí má tu zásadní výhodu, že si největší hráči v obchodu s elektronikou prostě nekonkurujou...Jak kdyby se prostě "všude" prodával benzin za 45kč. Fakt komedie
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Asi ne, ale on už pomalu začíná být vyprodaný, podobně jako S10e...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam