• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    OODOOW: ta velikost to je kámen úrazu. Uz jsem to 2x držel v ruce a když si přimyslim lepší kryt ( což ja pro svoje použití mít musim), tak je z toho rázem tablet:(
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    Výkonu maj pro běžný použití i Exynosy dost, ale co jsem viděl kdysi nějakej test na youtube tak u S10 byla snad o 2h horší výdrž Exynosu oproti Snapdragonu a to už by mě štvalo při pomyšlení, že ty telefony stojí stejně.
    Jinak taky mám S8 a poohlížím se po náhradě, S20FE vypadal ideálně až na tu velikost, už ta S8 se skoro nevleze do kapsy.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: jasně no, ty hry na mobilu mě taky nějak neberou a nějak nemám pocit že bych to na něčem jiném poznal, možná teoreticky kdybych používal nějakou náročnější appku na zpracování videa, ale ani tam si nejsem jistej jak moc by to bylo znát...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: údajně je to hodně znát když hraješ nějaký nový promakaný hry (já hrál naposledy tak hada na nokii:))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MATEJCIK: Myslím že to bys na tom asi musel dělat něco fakt ukrutně náročného abys ten rozdíl poznal...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MATEJCIK: ty zkušenosti S vs. E bude mít málokdo. To bys musel mít dva přístroje a používat je úplně stejně a sledovat co a jak...

    Osobně ale věřím tomu, že Snap je lepší. Nicméně pokud říkáš, že jsi s exynosem nikdy nezažil problém, tak nebudeš ten typ uživatele co to docení (já taky ne:))
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    uvažuju o upgrade z S8 na S20 FE

    máte nějaký zkušenosti Exynos vs Snapdragon? stojí za to připlatit si ty 3 tisíce za 5G verzi co má Snapdragona?
    všude v recenzích a zahraničních diskusích píšou, jak jsou Exynosy hrozný, ale já mám teď Exynos a žádnej praktickej problém s ním nemám. je ten novej E990 nějak horší?
    hlavně mi jde o výdrž na baterii a potenciálně nějaký přehřívání. výkonově pevně věřím že Snapdragon bude rychlejší, ale že mi ten rozdíl za ten příplatek nestojí

    druhá otázka: co ty čtečky otisků v displeji?
    jak je to v praxi rychlý a spolehlivý ve srovnání třeba s tou S8, nebo teďka S10e kterou máme doma a kde ta čtečka je fakt super?
    zase, mám obavy, protože odemykat telefon na čtyři pokusy je hrozná pruda; a viděl jsem někoho s S10kou že se mu to fakt takhle dělo
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Včera jsem na S10 instaloval novou aktualizaci a psali mimo jiné že tam opravili nějaké chyby na DeX wireless. Zrovna mi nějak stávkoval Chromecast (mám tu úplně první generaci, po těch sedmi letech se už zřejmě asi brzy odebere do křemíkového nebe), tak jsem si říkal že bych znovu zkusil jestli náhodou už ten Netflix nejde nějak líp přes DeX a kupodivu jo, teď už to funguje. Jsou tu takové drobnosti že to hlásí že moje postarší Samsung Smart TV nepatří mezi podporovaná zařízení, že na Netflix musím v DeXu dát forced fullscreen a tu appku restartovat, ale jde to pak na tom normálně spustit a můžu vypadnout z toho touchpadu a na mobilu si dělat něco jiného nebo můžu ten mobil prostě zhasnout a na TV to furt normálně jede.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEVILL: nojo, je tam aktivní adblock plus a doporučeno 7 dalších. dík :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXCITE: myslím že jako default asi ne, ale když si vpravo dole dáš menu tak je tam položka "blokování reklamy" a tam je seznam několika různých adblockerů které je možno stáhnout a zapnout pro ten prohlížeč...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Ad reklamy v mobilu, ten Samsung internetový prohlížeč má v sobě integrovaný nějaký adbloker? Aspoň mi to spousta stránek hlásí.. nejsem si vědom,že bych tam něco ohledně reklam řešil nebo instaloval..
    SONIC
    SONIC --- ---
    SMOKY: snad se neinspirujou u Xiaomi..tam uz reklamy integrovany v systemu jedou..
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SMOKY: to teda...do mobilů snad ne, ono stačí že tam otravují s reklamou všechny možné appky... :-)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    NEVILL: To by letelo z baraku hodne rychle ... snad to neplanujou i do mobilu :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: to jsem taky nikdy nevidel a mam 4K 2019
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Reklamy v televizích Samsung jsou „nepřiměřené obtěžování“, tvrdí německý úřad | TV Freak
    https://www.tvfreak.cz/...y-v-televizich-samsung-jsou-neprimerene-obtezovani-tvrdi-nemecky-urad/6890

    Zajímavé, to asi dělají nějaké nejnovější modely, doma máme tři chytré televize od Samsungu a nedělá to naštěstí žádná z nich. Ty dvě u mě jsou pravda staršího data, ale rodiče si tu jejich pořídili tuším loni...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    EXCITE: A když ten telefon připojíš přes kabel k počítači, neobjeví se v menu něco že bys to měl povolit? Já když to připojím, tak se mi na telefonu objeví něco jako "zahájit vysílání" a jak to potvrdím tak se mi aktivuje to DeX okno a můžu na tom něco dělat.
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEVILL: Tak puštěná aplikace Váš telefon byla, killnul jsem jí ale výsledek pořád stejnej, neprojdu přes úvdní okno instalace Dexu, pořád prej mám připojenej telefon
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: mne zaujal ten call background + jinde jsem viděl ze A11 bude mít možnost rozbalit historii notifikaci. Stava se mi ze otevřu jednu a některé mi potom zmizí
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam