• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    NEVILL: super, dík... já to pořád hledal někde v menu :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: aha, tak je to tam, teď jsem to vygooglil...ono je to ve foťáku v té horní liště jak je tam těch několik možností jako nastavení, blesk atd., tak je to druhá ikonka zprava... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jj já to tam (s10e) taky nikde nevidím
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Btw. v S10 tuhle věc nevidím, koukal jsem že to bylo na S7.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SELECTOR_IX: Zapneš aplikaci fotoaparátu, klikneš nahoře v rohu na tlačítko nastavení, sjedeš v menu dolů a tam bude položka "Fotografie pohybu" a tu vypneš. S tím jak to smazat...no, čistě teoreticky by to mohlo jít seskupit v galerii když si dáš vybrat videa, nebo případně když to připojíš ke compu, ty soubory musí mít jinou příponu než .jpg, tak jestli se tam dá takhle najít nějaký společný znak abys i s tím nesmazal svoje normální videa (pokud nějaké máš). Odhaduju že ty fotografie v pohybu budou mít nějakou podobnou velikost že by se to dalo odlišit od ostatního.
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    ahoj vespolek. Samsung má takovou nevítanou vlastnost, že fotí "fotografii v pohybu". nevíte někdo prosím, jak mu to za 1. zatrhnout, a za 2. smazat všechny dříve vytvořené? myslím, že je to škoda místa...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Exynos 2100 ve vícejádrovém testu Geekbench 5 poráží Snapdragon 888 – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...rovem-testu-geekbench-5-porazi-snapdragon-888/sc-309-a-1350192
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SMOKY: příští rok budou už běžně pod 20 za telefon si myslím,to už bude stát za zkoušku :)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    EXCITE: To asi ne, ale das 15k za novej
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    SMOKY: praskaj ?
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    DUCATIMONSTER: Davaj k tomu porad vymenu displaye zdarma ? Jinak bych to asi fakt nechtel :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Na Alze jsem teď viděl že k tabletům S7 a S7+ dávají zdarma ty nový Galaxy Buds Live sluchátka.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Zas nejaky update co? Vsecko vypada divne
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SELECTOR_IX: no podle mě před OneUI 2,5 tam režim Pro u videa vůbec nebyl
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    TEKKIT: note 9
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SELECTOR_IX: už si to nepamatuji ale před 2.5 slo natáčet video jen na automatiku ne?

    co to mas za přístroj?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    tak se mi dnes stáhl ten slavnej OneUI 2,5 a nějak nevidím rozdíl... dočetl jsem se o 25 vylepšeních v režimu kamera PRO, ale ani tam je nevidím... máte někdo lepší zkušenost?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jinak já se do toho taky nehrnu. Ono to máš:

    14.1 2021 unpacked
    29.1 2021 uvedení na trh - očekávám masakrální ceny (S21 20k?)
    v únoru první recenze (procesor, foto atd) - to mě ještě může odradit (jako u S20)

    Reálně si myslím, že se bude dát šedivka za přijatelnou cenu udělat někdy v červnu (což je cca 2 roky od kaufu mojí s10e = ideal)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam