• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    AXTHEB: bejvávalo!!!

    Samsung unveils the Exynos 2100 to finally kill your Qualcomm envy - SamMobile
    https://www.sammobile.com/news/samsung-exynos-2100-kill-qualcomm-envy/

    Exynos 2100 vs Snapdragon 888: The tables could finally be turning - SamMobile
    https://www.sammobile.com/news/exynos-2100-vs-snapdragon-888-tables-turning/
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: nevim no, posledni dobou me spise nejak prudi. Zadna inovace, spise mi prijde ze je pomalejsi, vice topi a mene vydrzi.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jj, jsem na tom podobne, taky mi to vubec nevyhovuje. Tak to asi nejde. Neda se nic delat, i tak dekuju.
    AXTHEB
    AXTHEB --- ---
    TEKKIT: Vypadlo ti tam "topení"
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: jsem ochoten dělat že jsem to nečetl, ale za trest si doma napíšeš 1000x "Exynos je lepší než Snapdragon"!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    WAMP_ELF: V ruce jsem ho neměl, ale parametry má celkem slušné. Je hodně velký a těžký, to by mi osobně vadilo, ale má dost velkou kapacitu baterie, pokud je to něco co považuješ za prioritu.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Jde to udělat tak že dáš pryč navigační panel - Nastavení, Displej, Navigační panel a tam vybereš Gesta potažení, ale to ovládání gesty osobně moc nemusím...
    DWAY
    DWAY --- ---
    Ale celkove uz me samsung zacina unavovat. Asi bude cas na zmenu.
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: mi se to nelibi.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    ahoj, muzu pozadat o radu? tusi nekdo, jestli jde (napriklad v browseru chrome) nechat na mobilu S10 zmizet tuto cervene oznacenou spodni listu a jet full screen browsing? V setting/display/full screen apps mam u chrome zaskrtnuto, ale stejne mi to nezobrazuje...



    jinak mam Apex launcher, pokud je to dulezite..
    dik
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Dobré dopoledne, někdo zkušenosti s M51? Nějaký zásadní důvod proč nekupovat?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    NEVILL: Jo, Psion... to byly časy... :)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    TEKKIT: sry, měl jsem na mysli Android :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: jo, to už rozložený bude docela slušně velký, to je fakt...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jj. Taky dělám s mobilem čím dál tím více věcí co by se dělali lépe na větším displayi. Ten nový Z flip má mít 6,9...to už je pěkný. Když vezmeš že to pak přeložíš na půlku a dáš do kapsy. Nicméně ta plná verze bude imho zase za nějakých 35k:) To je sumička kulatá:))
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Jako mně se u nějaký skládačky líbí představa že bych to prostě rozložil a měl velikost takovýho menšího tabletu. Ale je fakt že to ještě bude asi chtít pár let vývoje, zatím to bude moc velký, těžký, tlustý...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: pokud bych uvažoval o skládačce tak flip jednoznačně. Fold prostě nemá parametry na "normální" nošení (sportovat s tím, tahat v kraťasech...atd)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: To asi jo, to už začíná být snad zajímavější ten Flip... :-)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: + mi teda přijde že už to bude potom v tom složeným stavu strašně tlustý - cihla
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: jj máš pravdu. Mně napadlo se na to pořádně podívat až potom co jsi to napsal
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam