• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Já myslel že zůstanou u toho ročního číslování, že to bude S22? :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: to te chapu, taky sem na ne koukal, ale ja mam Airpods Pro a sem s nima totalne spokojenej, jedny z nejlepsich wireless in-earu co sem kdy v usich mel, takze ja vlastne fakt nemam proc menit. Tak drzim palce, at se nerozflaka a u S30 dovi :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    To vidím stejně, S10 zatím funguje skvěle, tak pokud ji nerozflákám, myslím že ještě rok vydrží. Pokud bych začal občas jezdit do práce a do města, tak bych docela uvažoval o těch jejich nových Galaxy Buds Pro, špunty s noise cancelling, to zní dobře, to bych potřeboval. Ale zatím to moc nehrozí, takže i s tím asi počkám, ty starý Galaxy Buds jsou celkem fajn.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Jsem majitel S10 a kdyz tak koukam na nabidku samsungu a jeho novinek S21, tak sem se asi rozhodl, ze mi ta S10 staci. Fotak horsi (svetelnosti a OIS), pametova karta rychlejsi, to je ok, UFS 3.1 vs UFS 2.1, to bych ocenil... ale to je tak vsechno. Pro cloveka, ktery se v tech specifikacich aspon trochu vyzna a fakt nepotrebuje novejsi telefon protoze "ty novy preci lip vypadaj", tak je to no brainer: neni nutny upgradovat, neprinese to nic novyho. A hry na mobilu nehraju, takze 120hz display vubec nevyuziju.

    aneb jak sem usetril 30 tisic a to zcela necekane, protoze uz je mam doma pripraveny/nasetreny :)

    dokazal by nekdo poradit jinej telefon s OLED panelem, kterej by stal za prohlidnuti? musi to mit alespon stejne dobrej telefon jako maj galaxy lode. Dekuju za pripadne tipy .)
    LSDMASACRE
    LSDMASACRE --- ---
    mě to přijde teda slabší oproti loňské S20U. Absence nabíječky by mě štvala. většinou tu svou za dva roky zlikviduju nebo se mi vykloktá kontakt USBC. Paměťové karty bych asi neřešil. foťák je stejnej..
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    tak nám oficiálně začaly předobjednávky S21
    tušíte jestli budou v dohledné době nějaký cashbacky? resp. byly v minulých letech?
    a nebo zase až na podzim?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Tak zatím se mi zdá že nějak vyladili tu čtečku otisků prstů...
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    A hele, stahuje se mi na S10 update a měl by tam být Android 11! :-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    EXCITE: ja ho dostal zdarma k lednicce, jinak bych si vystacil s s10 :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    EXCITE: Souhlas a S10 je serie pro ty co nemaji Note 9:)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    DWAY: S20 je imho serie pro ty, co nemaj S10 ;)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: je to drahe, zadny poradny upgrade, s prechodem na s20 mi prislo ze byly akorat problemy s kde cim. Fotak moc neohromil, a pak se docitas ze ojebavaji procaky v nekterych zemich.

    Tak nejak zacinaji ajfounovatet.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    WAMP_ELF: Asi tak, on i ten váhový rozdíl je tam celkem nepatrný, je to jen pár gramů víc, jinak jsou ty telefony velmi podobné. Je otázka, jestli ta o 15% větší baterie stojí za ty 3,3K Kč navíc, ono i těch 6000 mAh je na baterii docela slušný, dva dny by to mělo dát s přehledem. Třeba taková S10 má jen 3400 mAh, ne že bych si stěžoval, dá to asi tak den a půl, ale prostě ve výsledku je to na každodenní dobíjení.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    NEVILL: děkuji. Ano, baterie je lákavá. Nicměně teď jsem si všiml slevy na M31s tak nevím jestli mi nestačí dvoudenní výdrž, jinak jsou dost identické. Snad jen ten procesor a nepatrný rozdíl ve velikosti.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: huh...ale počkám si až to uvidím v nějaký recenzi přímo v mobilu:))

    Exynos je zpět. Evropané se mohou u řady Galaxy S21 těšit na výkonný Exynos 2100 – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.cz/...-rady-galaxy-s21-tesit-na-vykonny-exynos-2100/sc-309-a-1350321
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: hele upřímně, co přesně tě na tomhle sere?:)) (už bez legrácek)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: uz jenom to, ze se musi resit tyto picoviny je jeden z duvodu proc me serou.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    AXTHEB: bejvávalo!!!

    Samsung unveils the Exynos 2100 to finally kill your Qualcomm envy - SamMobile
    https://www.sammobile.com/news/samsung-exynos-2100-kill-qualcomm-envy/

    Exynos 2100 vs Snapdragon 888: The tables could finally be turning - SamMobile
    https://www.sammobile.com/news/exynos-2100-vs-snapdragon-888-tables-turning/
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: nevim no, posledni dobou me spise nejak prudi. Zadna inovace, spise mi prijde ze je pomalejsi, vice topi a mene vydrzi.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: jj, jsem na tom podobne, taky mi to vubec nevyhovuje. Tak to asi nejde. Neda se nic delat, i tak dekuju.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam