• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SELECTOR_IX: Máš Note a nebo je to nějaký překvápko že S-pen začal fungovat na něčem co ho oficiálně nemá podporovat? :-))
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    NEVILL: ale jako určitě to má nějaký využití... mě zase od předposledního upg brutálně bliká obraz při super zpomaleným videu... ale zase mi začal fungovat s-pen :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Jo, to je fakt! :-))

    No, myslím že budu asi chvíli víc fotit kompaktem od Sony, se to dá s mobilem docela pěkně spárovat. Ale tohle se Samsungu hrubě nepovedlo teda...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: na druhou stranu se ta fotka dá poslat do nějakého pořadu o záhadách;) duch tajemného živočicha!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Tady jsem udělal výřez fotky, ta šmouha uprostřed pod hrazdou je sousedovic běžící kočka...

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: No jo, ten foťák se fakt chová nějak divně, jak je trocha pohybu tak je to hned hrozně rozmazaný. Na Samsung community o tom pár lidí včera psalo, zatím teda žádné návrhy co s tím...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: abych dovysvětlil...

    Jak jsem psal níže, mně to extra nevadí, ale jak píše DWAY, bylo by fér kdyby ten telefon stál pod 20k...když loni 22900,-
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: to se schovává za ekologii. Lidi mají údajně mraky nabíječek...já nevim no.

    O litr levněji? To určitě! Asi o 500,- a to není nabíječka, sluchátky, jsou plastový záda a menší rozlišení displaye...asi tak:)

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: tak si něco vyfoť a pak napiš:) Obrázek za tisíc slov! Btw tohle musí hned nějak opravit...strašnej úlet

    Pro mě je zatím hlavní šlágr A11, že konečně si jde alespoň částečně přizpůsobit "přímé sdílení"!
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: co to je za debilni trend s tou nabijeckou? Ze by to treba dali o talir levneji, kdyz ji nedodavaji teda?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Zatím ne, dělá to něco divnýho? Jsem si u A11 akorát všimnul že se lehce zlepšila spotřeba, nebo mi to tak alespoň připadá. Tak o 10-15% což není moc, ale co se dá dělat...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    mimochodem už jste si vyzkoušeli po update na A11 udělat fotku něčeho co je v pohybu?;))

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT:
    4) že není podpora paměťových karet mi nevadí. Pro mě je 128GB až až...

    5) že nejsou sluchátka taky ne. Já jsem je nikdy z té krabičky ani nevybalil

    6) že není nabíječka mi vadí. Nabíječek není nikdy dost. Tady máme mobily, čtečky, tablety atd a pokaždý když hledám nabíječku, tak nikde žádná není:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Nejen vylepšení, ale i ústupky. Jak si stojí řada Galaxy S21 oproti minulé generaci?
    https://smartmania.cz/...ylepseni-ale-i-ustupky-jak-si-stoji-rada-galaxy-s21-oproti-minule-generaci/

    1) moje pocity jsou takový, že se prostě vzala řada S20 a zamakalo se na jejich slabinách (design fotomodulu, především procesor atd...). Čili tady vlastně máme opravenou loňskou řadu...

    2) k těm ústupkům:
    - plastový záda mi nevadí. prohlídl jsem si u S20 FE a vypadá to skvěle. Jinak mám celej život kryt, viděl jsem ty záda za rok a půl asi 5x:)
    - snížení QUAD na FHD. Četl jsem na Sammobile (myslím), že to u S20 testovali a že jasná většina uživatelů si vybrala kombinaci FHD + 120Hz, než QUAD s nižší frekvencí...To QUAD si beze zbytečně moc energie a valný hmatatelný výhody to nemá

    3) jinak jsem koukal že všude všichni strašně testujou tu ULTRA verzi. To je pro mě naprosto nepřijatelný skrz rozměry a váhu

    No...počkám si až to bude na krámech někde k ohmataní a hlavně na normální recenze normálních lidí a na tyhle "testujeme, ale Samsung nás zve na rauty":))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ...taky jsem teda čekal nějaký ten "wow moment"...:/
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: a presne to co hovorim. Na to ze to jsou nove generace tak fakt zadna hitparada.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Nemá kartu?? Hmmm, to se mi teda moc nezamlouvá...tak to ji tam snad zase přidají do S22...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    (a ted sem si navic vsiml, ze S21 nepodporuje SD kartu, konecna..)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: aha, v tom případě si, coby fanoušek Spiral Tribe tek, počkám na S23 :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Já myslel že zůstanou u toho ročního číslování, že to bude S22? :-)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam