• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: na onePlus sem slysel hodle chvaly. Ma to kolegyne. Osobni zkusenost nemam. Tak samo nova xperia.

    Ale nevim jak fotaky. Takze v tomto to bude chtit asi nejaky porovnavac.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: přesně.. dát 35 tisíc za mobil, který defacto dělá horší fotky než dva roky starý model (a to ani ne v Ultra resp Plus verzi), tak to už je fakt špatný. Těšil sem se, že pořídím ekvivalent iPhone 12 Max (který je naprosto užasnej telefon až na ten drobný problémek jménem iOS - u mně bohužel nepřekonatelný), ale ta S21 Ultra je vlastně něco jako když si iPhone 12 pořídís z Wishe :) Kdyby aspoň udržovali kvalitu vybavení u mobilu, kterej lidi primárně kupujou kvůli foťáku (vsadil bych se, že to tak je, protože jinak můžeš pořídit vlastně cokoliv jinýho, dneska už v tom moc rozdíly nejsou) a oni zhorší parametry objektivů i senzoru (blbosti typu 100mpix radši vůbec neřeším), tak pak už člověk vlastně nemá vůbec důvod upgradu.. Ještě mohli zrušit SD slot abych ho nemohl používat jako multimediální offline zařízení na cestách a bylo by hotovo. Oh wait :)

    Nenapadá vás, kam teď upřít zrak v následujících letech?
    Sony mi příjde, že toho nemá teď moc co nabídnout, jeden model jako druhej, průměrný foťáky.
    Huawei no wei
    Pixel nemá SD slot a má dost špatný night photo
    Apple má iOS prison
    Realme, Honor me, Xiaomí.. pár vyzkoušených a je to všechno takový čínský špat-mí :)
    Asus je spíš pro mladý gamery

    co OnePlus? Nokia? máte někdo zkušenosti?
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    prosím když si dáte to pozadí při hovoru...zůstane to i po restartu?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SELECTOR_IX: Máš Note a nebo je to nějaký překvápko že S-pen začal fungovat na něčem co ho oficiálně nemá podporovat? :-))
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    NEVILL: ale jako určitě to má nějaký využití... mě zase od předposledního upg brutálně bliká obraz při super zpomaleným videu... ale zase mi začal fungovat s-pen :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Jo, to je fakt! :-))

    No, myslím že budu asi chvíli víc fotit kompaktem od Sony, se to dá s mobilem docela pěkně spárovat. Ale tohle se Samsungu hrubě nepovedlo teda...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: na druhou stranu se ta fotka dá poslat do nějakého pořadu o záhadách;) duch tajemného živočicha!
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Tady jsem udělal výřez fotky, ta šmouha uprostřed pod hrazdou je sousedovic běžící kočka...

    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: No jo, ten foťák se fakt chová nějak divně, jak je trocha pohybu tak je to hned hrozně rozmazaný. Na Samsung community o tom pár lidí včera psalo, zatím teda žádné návrhy co s tím...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: abych dovysvětlil...

    Jak jsem psal níže, mně to extra nevadí, ale jak píše DWAY, bylo by fér kdyby ten telefon stál pod 20k...když loni 22900,-
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DWAY: to se schovává za ekologii. Lidi mají údajně mraky nabíječek...já nevim no.

    O litr levněji? To určitě! Asi o 500,- a to není nabíječka, sluchátky, jsou plastový záda a menší rozlišení displaye...asi tak:)

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    NEVILL: tak si něco vyfoť a pak napiš:) Obrázek za tisíc slov! Btw tohle musí hned nějak opravit...strašnej úlet

    Pro mě je zatím hlavní šlágr A11, že konečně si jde alespoň částečně přizpůsobit "přímé sdílení"!
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: co to je za debilni trend s tou nabijeckou? Ze by to treba dali o talir levneji, kdyz ji nedodavaji teda?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    TEKKIT: Zatím ne, dělá to něco divnýho? Jsem si u A11 akorát všimnul že se lehce zlepšila spotřeba, nebo mi to tak alespoň připadá. Tak o 10-15% což není moc, ale co se dá dělat...
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    mimochodem už jste si vyzkoušeli po update na A11 udělat fotku něčeho co je v pohybu?;))

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT:
    4) že není podpora paměťových karet mi nevadí. Pro mě je 128GB až až...

    5) že nejsou sluchátka taky ne. Já jsem je nikdy z té krabičky ani nevybalil

    6) že není nabíječka mi vadí. Nabíječek není nikdy dost. Tady máme mobily, čtečky, tablety atd a pokaždý když hledám nabíječku, tak nikde žádná není:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Nejen vylepšení, ale i ústupky. Jak si stojí řada Galaxy S21 oproti minulé generaci?
    https://smartmania.cz/...ylepseni-ale-i-ustupky-jak-si-stoji-rada-galaxy-s21-oproti-minule-generaci/

    1) moje pocity jsou takový, že se prostě vzala řada S20 a zamakalo se na jejich slabinách (design fotomodulu, především procesor atd...). Čili tady vlastně máme opravenou loňskou řadu...

    2) k těm ústupkům:
    - plastový záda mi nevadí. prohlídl jsem si u S20 FE a vypadá to skvěle. Jinak mám celej život kryt, viděl jsem ty záda za rok a půl asi 5x:)
    - snížení QUAD na FHD. Četl jsem na Sammobile (myslím), že to u S20 testovali a že jasná většina uživatelů si vybrala kombinaci FHD + 120Hz, než QUAD s nižší frekvencí...To QUAD si beze zbytečně moc energie a valný hmatatelný výhody to nemá

    3) jinak jsem koukal že všude všichni strašně testujou tu ULTRA verzi. To je pro mě naprosto nepřijatelný skrz rozměry a váhu

    No...počkám si až to bude na krámech někde k ohmataní a hlavně na normální recenze normálních lidí a na tyhle "testujeme, ale Samsung nás zve na rauty":))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ...taky jsem teda čekal nějaký ten "wow moment"...:/
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: a presne to co hovorim. Na to ze to jsou nove generace tak fakt zadna hitparada.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: Nemá kartu?? Hmmm, to se mi teda moc nezamlouvá...tak to ji tam snad zase přidají do S22...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam