• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    haha ja jsem premyslel co pouziji jako duvod pro odebrani podpory pro A11 v S10 :D
    Tedka seberou kompilaci lidi ze Snezky a S10 zastara :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: recenze hezka, ale ne, letos si nekupuju novy telefon :-D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEON_KOWALSKI: tjn:) Ale na Samsung community psal kluk co nevěděl a byl s tím na výletě na sněžce...a všechno má ve stylu Nevillova kočka:DDD

    tvl
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TEKKIT: teď při lockdownu na HO mi to zas tak nevadí, to fotím maximálně z nudy figurky Funko Pop co mám na stole :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    PSA: Stable Galaxy S10 Android 11 One UI 3.0 update has been pulled - SamMobile
    https://www.sammobile.com/news/stable-galaxy-s10-android-11-one-ui-3-0-update-pulled/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEON_KOWALSKI: ;))

    na ty fotky bude opravny balicek;)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HELVETE: myslíš u toho souboje?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    A je to tady - Note 10+ update na A11 a One UI 3 .... už to stahuju :-))
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    TEKKIT: Udělejte někdo anketu na 2 položky - fotky a videa, docela by mě zajímalo
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    recenze!

    Galaxy S21: Návrat do hry o trůny? | Recenze
    https://www.youtube.com/watch?v=ihxdY06lpyY
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: přijde mi to prakticky to samý, když koukám na ty specifikace fotoaparátů tak v podstatě taky...kromě toho Zoomu samozřejmě, tam to je pro chudáka iphone v podstatě předem poprava
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Souboj!

    Galaxy S21 Ultra vs iPhone 12 Pro Max
    https://www.youtube.com/watch?v=p_vaT0Kn1Qg
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Když už to řešíte.....mám S8 a používám aplikaci gmail. Když mi přijde Email a telefon leží na stole, nepřijde mi notifikace hned, ale kolikrát třeba za půl hodiny nebo ve chvíli, kdy ťuknu na obrazovku. Předpokládám, že to bude právě v nastavení nějaký úspory. SMS nebo messenger přijde hned a jiný notifikace nepoužívám. Jde s tím něco udělat?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Samsung to umi pres power saving. Jedna z vyhod OneUI je moznost vytvoritt power saving profil s omezeni rozliseni, cpu a aplikaci co bezi na pozadi co muzes mit on porad. Jine distribuce androidu maji bud vse a nebo nic...

    Existuje appka co eviduje vsechen bloatware a nabizi ti co vypnout. Ja to moc nepouzivam.
    Problem je, ze bez root nejde poradne merit spotreba, mozna nekdo kdo se namahal s HW modem.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: snizeni taktu bez rootu neudelas. Alespon na Sony telefonech to neslo. U samsungu to lze?
    Jinak sem si ted cetl co je ADB a radsi na to kaslu, nechci si ten telefon dosrat. Ja ho vicemene pouzivam jen na koukani na filmy/serialy, volani a obcas nejakej whatsapp, takze mi vydrzi nekdy i ty dva dny, asi mi to bude muset stacit.
    Co bych chtel vedet, jestli nekde existuje nejaky seznam, co se vsechno da povypinat v Apps v Settings, aby to neublizilo beznymu provozu, vsemozny facebook servisy atd atd.. netusis, jestli je nekde nejaky forum, kde se tohle resi?
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Vetsina bloatware jde odebrat pomoci ADB. Root neni nutny. Ty co nejde obrat je potreba schovat a zablokovat. Jedinne co vyzaduje zmeny ROM je vymena UI. Tim ale prijde i o vetsinu vyhod fotaku. Samsung Camera app funguje jenom s OneUI.

    Moje zkusenost z S8 a S9 je, ze odebbrani veci a tvrdsi power saving nastaveni usetri dost na 2 dny provozu. To ale zalezi na tom jak moc pouzivas telefon. Pri narocnem pouzivani na SW prakticky nezalezi - leda snizeni taktu CPU.

    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MATEJCIK: koukám že už to má Mobilmania, tak jsem zvědavej
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    TEKKIT: minimálně ZDNet píše že má S21 review unit, počítám že budou i jinde?

    jinak na mě to hlavně působí jako že S21 bude S20 ale s lepší výdrží baterie ... což ... je v zásadě přesně to co jsem chtěl
    ještě bych ale rád viděl někde potvrzenou tu lepší výdrž
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tak tak, uvidím...za každou cenu to mít nemusím
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Teď řeším zvláštní problém s S10 a WiFi: když se připojují na router, co umí 2,4 i 5 pásmo, tak se mi VŽDY připojí na 2,4 Ghz a nic s tím nenadělám. Nevíte, je někde nějaký skrytý nastavení, aby preferoval 5GHz pásmo?
    Doma sem to byl nucenej vyřešit tak, že sem si Wifiny udělal dvě a holt se loguju na tu pětigigovou, to pak funguje jak má, ale automaticky prostě leze (všude kam vlezu) na 2,4Ghz. Tušíte někdo proč?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam