• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    TEKKIT: Jj, ale to je asi zbytečný. To Samsung video je mnohem lepší a fotky jsou trochu o preferenci přístupu. Z těch ukázaných tady bych si spíš vybral iPhone.
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: ja sem programator, rad se hrabu ve vecech, nemam rad kdyz me mobil limituje co muzu a co ne. A tim nemyslim nutne root, ale proste uz jen to jak slozite bylo zmenit stupidni vyzvaneni.

    Nemluve o tom, ze bych pak chtel pustit nejakou automatizaci, appky ktere muzou vykresit neco pres jine appky a podobne.

    A hlavne mam vsude windows, takze dalsi vec by byla stupidni quicktime crap a podobne. Nemam nic proti iphone jako takovemu, je to docela dobra masina, ale proste to neni pro me. Stejne jako Mac treba.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: a co te na tom stve? mne hrozne vadilo to, ze ty aplikace jakoby nesahaly na disk, treba uloz.to nebylo schopny neco stahnout dokud sem si nenainstaloval nejakej cloud disk, kam to mohl hrnout, nechapu fakt...
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: ja zkousel svého casu iPhone 7 od kamose. Vydrzel sem asi dva tydny.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: presne, cumim tu na tech 32 tisic, co sem mel na ten telefon nasetrenej za lonskej rok a nevim co s nima :))
    ja skoncil u iPhone 4, tak sem si rikal, ze bych tomu dal znovu sanci, ale pak sem si nasel kolik stoji iPhone 12 Max Pro a zase sem se uklidnil :))
    DWAY
    DWAY --- ---
    DRAGON: ja se snazim přesvědčit sam sebe hlavne.... Zavislak na novych technologiich :D

    Nejhorsi je, zes mel pravdu. Pokus člověk nezkousne iOs tak tu neni konkurence v tuto chvili.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    DWAY: same here :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    haha ja jsem premyslel co pouziji jako duvod pro odebrani podpory pro A11 v S10 :D
    Tedka seberou kompilaci lidi ze Snezky a S10 zastara :)
    DWAY
    DWAY --- ---
    TEKKIT: recenze hezka, ale ne, letos si nekupuju novy telefon :-D
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEON_KOWALSKI: tjn:) Ale na Samsung community psal kluk co nevěděl a byl s tím na výletě na sněžce...a všechno má ve stylu Nevillova kočka:DDD

    tvl
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TEKKIT: teď při lockdownu na HO mi to zas tak nevadí, to fotím maximálně z nudy figurky Funko Pop co mám na stole :-)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    PSA: Stable Galaxy S10 Android 11 One UI 3.0 update has been pulled - SamMobile
    https://www.sammobile.com/news/stable-galaxy-s10-android-11-one-ui-3-0-update-pulled/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    LEON_KOWALSKI: ;))

    na ty fotky bude opravny balicek;)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HELVETE: myslíš u toho souboje?
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    A je to tady - Note 10+ update na A11 a One UI 3 .... už to stahuju :-))
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    TEKKIT: Udělejte někdo anketu na 2 položky - fotky a videa, docela by mě zajímalo
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    recenze!

    Galaxy S21: Návrat do hry o trůny? | Recenze
    https://www.youtube.com/watch?v=ihxdY06lpyY
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: přijde mi to prakticky to samý, když koukám na ty specifikace fotoaparátů tak v podstatě taky...kromě toho Zoomu samozřejmě, tam to je pro chudáka iphone v podstatě předem poprava
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Souboj!

    Galaxy S21 Ultra vs iPhone 12 Pro Max
    https://www.youtube.com/watch?v=p_vaT0Kn1Qg
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Když už to řešíte.....mám S8 a používám aplikaci gmail. Když mi přijde Email a telefon leží na stole, nepřijde mi notifikace hned, ale kolikrát třeba za půl hodiny nebo ve chvíli, kdy ťuknu na obrazovku. Předpokládám, že to bude právě v nastavení nějaký úspory. SMS nebo messenger přijde hned a jiný notifikace nepoužívám. Jde s tím něco udělat?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam