• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    LAUNCHER: co mas za ten cover? Taky sem si koupil s7+, celkem skok z s3.. tam mam nakej masivni kozenej futral a tablet je úplně nedotcenej, tady sem dostal takovej ten forovej ohejbaci a to deti nemuze vydrzet :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NEVILL: Hele 12" S7+ jasne, je drazsi nez ostatni tablety, ale je to myslim jedina cesta, jak drzet v ruce lehky 12" OLED. Nejhezci panel co doma mam, pri zajimave skladnosti.

    Vse ostatni je bud mensi, nebo neni OLED. Jen s S7+ nemusis hrat "pick one".

    Jsem velky geek, mam hodne ruznych zarizeni - kez bych byl s ostatnimi tak spokojen, jako s timhle tabletem. Na pocet veci co me na zarizeni stvou, ho radim do uzke top skupiny, mezi vsemi ktere jsem kdy v zivote koupil.

    V domacnosti s malymi detmi obzvláště uzasne, mam ho v masivnim pouzdre aby se mu nic nestalo (coz s laptopem nejde) a jak se me nejake decko na neco slozitejsiho zepta, beru S7+, pustim tematicke YT video. Koukame se a vypravime si.
    RABBIT
    RABBIT --- ---
    TRAGIKOMIX: Buds Live mám cca od listopadu a dobrý. Nemám úplně s čím srovnávat, jsou to moje první "lepší" sluchátka, ale fungují jak jsem čekal - v uších drží velmi dobře, ovládání v pohodě. Kvalita zvuku i mikrofon OK.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TRAGIKOMIX: Buds live, neboli fazole, vlastním (dtto první Buds). A oboje dobrý.
    Mě sedí oboje. Zvukově to moc neodhadnu, protože to používám jen na telefonování, videohovory, videoporady atd... plus sem tam na YouTube + HboGo.
    Písničky v mobilu neposlouchám, takže jestli je to dobrý na hudbu nevím.
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Co ty špunty Buds live. Vlastní je tu někdo a může se podělit o zkušenost?
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    TEKKIT: Ano, S21 256gb. Ty verze vyšší jsou moc velké pádla na mě.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TRAGIKOMIX: a máš tu základní?
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    TEKKIT: Ještě je zřejmě brzy na závěry. Dost změna oproti Mi8 co jsem měl. Ano je to svižnější ale ten One UI je prostě jiný. Navíc se mi zdá že to dost hřeje. A to nedělám nic extra náročného, žádné hry apod.
    DWAY
    DWAY --- ---
    TRAGIKOMIX: ne, myslim oproti uplne prvnim budsum. Ktere sem snad dostal k s9.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TRAGIKOMIX: a co S21 jak jsi s ní spokojenej?
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    DWAY: Myslíš oproti Buds live? Já právě dostal k s21 ten starší model - live . A přemýšlel jsem je prodat a příplatit si za ty Pro.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tak sluchatka zatim nic moc. Oprotim tem predchozim budsum (prvni generaci) moc nedrzi v usich :(
    RABBIT
    RABBIT --- ---
    Chytré hodinky od Samsungu umí měřit EKG, nově i v České republice | mobilenet.cz
    https://mobilenet.cz/clanky/chytre-hodinky-od-samsungu-umi-merit-ekg-nove-i-v-ceske-republice-43037

    Tohle by mne bavilo, ale na Galaxy Store nemohu najít tu apku ( Samsung Health Monitor). Jsem blbej nebo tam ještě není?
    HULIK
    HULIK --- ---
    DRAGON: Koupil jsem nedávno starší Tab S4 LTE a jsem spokojen. Úžasný stroj, potřeboval jsem náhradu za Nexus 7 2013. Velikost je trochu jinde, ale jinak samá pozitiva. :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: aha, no tak vidis to, jeste drazsi, ouuuu... ja bych bral i nejakej starsi model, S6 treba, ale nikde neni ani na bazaru
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: jasně no...iPad nechci, Huawei nechci a jinak toho už potom moc nezbývá...a S7 taky OLED nemá, má ho jen S7+ a ten je asi za 25K nebo tak nějak...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    abys pochopil: marne cekam na nejaky levnejsi oled tablet, velikost je mi jedno, ale cena 17+ mi prijde peklo, protoze to zas tak moc vyuzivat nebudu, jen obcas. Bohuzel bez sance, nikdo jinej to nedela...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: ale nebude mit OLED, tim to pro me konci (kvuli vecernimu cteni)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: To má A7 Lite, S7 Lite bude mít 12,4" displej.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: "bude osazen 8,7" LCD displejem"

    tak tim to pro me zhaslo, skoda :(
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Samsung chystá odlehčené tablety Tab S7 Lite a A7 Lite. Víme o nich to podstatné – SamsungMania.cz
    https://samsungmania.mobilmania.zive.cz/...te-vime-o-nich-to-podstatne/sc-309-a-1350713/default.aspx

    Tak na tohle jsem zvědavej. U S6 Lite se mi nelíbí to malé rozlišení, S7 nebo S7+ mi připadá moc drahej (byť je samozřejmě levnější než můj mobil), tohle by mohl být rozumný kompromis...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam