• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    MATT: Mě na S10e neuvěřitelně vadila čtečka prstů. Prostě mě to nefungovalo dobře. Nikde jinde jsem problém neměl. Škoda, že jo nedali velkou na záda.... Jinak za mě fajn telefon
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    MATT: Mám s10e, nemám pixel :)
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    MATT: Za stejnou cenu jako Pixel 4a je koukam OnePlus 8, tak to bych vubec nevahal a vzal OP.

    MATT
    MATT --- ---
    Mate nekdo S10e ? Rozhoduju se mezi tim a Google Pixel 4a, nak se porad nemuzu rozhodnout. podle specifikaci vyhrava Samsung, ale dost rikaj, ze battery life i experience/smoothness ma lepsi Pixel.. Tak me napadlo koupit Samsung a prejet to cisou custom romkou. Prosim o komentare, nazory, cokoli.. dik
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: jinak řečeno, je to výbuch...na Samsung manii už jedou teorie že Samsung málo zaplatil:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: tady právě ta ultra strašně pohořela...ma 121b. Dokonce míň než loňská Ultra. A samozřejmě má o 10b min než ten iPhone o kterým mluviš;)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: hele, tuhle recenzi muzes rovnou "hodit do kose", protoze sem mel doma na pujceni iPhone 12 Pro Max a zkousel sem s nim fotit a rozhodne nedaval vysledky, jaky tam ukazujou, takze je to nejaka antiApple recenze... ergo, neda se ji verit.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    What the....:/

    Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (Exynos) Camera review: Dual-tele with room for improvement
    https://www.dxomark.com/...xy-s21-ultra-5g-exynos-camera-review-dual-tele-with-room-for-improvement/
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    treba se nekomu bude hodit...

    Color Friday | Samsung Česká republika
    https://www.samsung.com/cz/colorfriday/
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    pro všechny na Světě androida je funkční návod jak se zbavit těch zasr.....ch karet v chromu.. https://www.svetandroida.cz/aplikace-google-chrome-zobrazeni-karet/
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Display Rankings

    Samsung Galaxy S21 Ultra 5G 91bodů
    Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G (Snapdragon) 90b
    OnePlus 8T 89b
    Samsung Galaxy Note20 Ultra 5G (Exynos) 89b
    LG Wing 88b
    Apple iPhone 12 Pro Max 88b

    (ano, je mi jasný že mezi 88b a 91b není žádnej postřehnutelnej rozdíl:))
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Ultra boduje v DxO mark s displayem! Jsem zvědavej na foťáky

    Samsung Galaxy S21 Ultra 5G (Exynos) Display: Outstanding video
    https://www.dxomark.com/samsung-galaxy-s21-ultra-5g-exynos-display-outstanding-video/
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    NEVILL: Hele 12" S7+ jasne, je drazsi nez ostatni tablety, ale je to myslim jedina cesta, jak drzet v ruce lehky 12" OLED. Nejhezci panel co doma mam, pri zajimave skladnosti.

    Vse ostatni je bud mensi, nebo neni OLED. Jen s S7+ nemusis hrat "pick one".

    Jsem velky geek, mam hodne ruznych zarizeni - kez bych byl s ostatnimi tak spokojen, jako s timhle tabletem. Na pocet veci co me na zarizeni stvou, ho radim do uzke top skupiny, mezi vsemi ktere jsem kdy v zivote koupil.

    V domacnosti s malymi detmi obzvláště uzasne, mam ho v masivnim pouzdre aby se mu nic nestalo (coz s laptopem nejde) a jak se me nejake decko na neco slozitejsiho zepta, beru S7+, pustim tematicke YT video. Koukame se a vypravime si.
    RABBIT
    RABBIT --- ---
    TRAGIKOMIX: Buds Live mám cca od listopadu a dobrý. Nemám úplně s čím srovnávat, jsou to moje první "lepší" sluchátka, ale fungují jak jsem čekal - v uších drží velmi dobře, ovládání v pohodě. Kvalita zvuku i mikrofon OK.
    LEON_KOWALSKI
    LEON_KOWALSKI --- ---
    TRAGIKOMIX: Buds live, neboli fazole, vlastním (dtto první Buds). A oboje dobrý.
    Mě sedí oboje. Zvukově to moc neodhadnu, protože to používám jen na telefonování, videohovory, videoporady atd... plus sem tam na YouTube + HboGo.
    Písničky v mobilu neposlouchám, takže jestli je to dobrý na hudbu nevím.
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Co ty špunty Buds live. Vlastní je tu někdo a může se podělit o zkušenost?
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    TEKKIT: Ano, S21 256gb. Ty verze vyšší jsou moc velké pádla na mě.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TRAGIKOMIX: a máš tu základní?
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    TEKKIT: Ještě je zřejmě brzy na závěry. Dost změna oproti Mi8 co jsem měl. Ano je to svižnější ale ten One UI je prostě jiný. Navíc se mi zdá že to dost hřeje. A to nedělám nic extra náročného, žádné hry apod.
    DWAY
    DWAY --- ---
    TRAGIKOMIX: ne, myslim oproti uplne prvnim budsum. Ktere sem snad dostal k s9.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TRAGIKOMIX: a co S21 jak jsi s ní spokojenej?
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    DWAY: Myslíš oproti Buds live? Já právě dostal k s21 ten starší model - live . A přemýšlel jsem je prodat a příplatit si za ty Pro.
    DWAY
    DWAY --- ---
    Tak sluchatka zatim nic moc. Oprotim tem predchozim budsum (prvni generaci) moc nedrzi v usich :(
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam