• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGIKOMIX:
    vyhod Facebook apku a servisy

    stahni rozliseni na minimum
    stahni brightness displaye
    tyhle tri zakladni veci pomuzou asi nejvic

    taky obcas pomaha na se venovat realite a nesedet furt na telefonu
    (vtipek;)
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Optimalizuje ten OneUI nejak? Nasel jsem nejaky navody jak se zbavit casti toho jejich bloatwaru pres adb shell, nicmene uvitam dalsi rady jak zrychlit a popripade zlepsit vydrz baterie.
    PEKELNIK23
    PEKELNIK23 --- ---
    Zdravím,

    měl bych dotaz týkající se Galaxy Watch 2. Mám je něco přes rok a stává se mi, že občas nefunguje počítání podlaží. Aktuálně to nefunguje vůbec. Má s tím někdo zkušenost a případně jak to lze vyřešit? Zkoušel jsem restart, obnovit tovární data a bez úspěchu. Mám druhý kousek a situace se opakuje.

    Moc díky za reakce :-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Lepsi :D

    DWAY
    DWAY --- ---
    kdyz se tak divam, asi bych mel udelat poradek :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    LEDOFREDO: Přesně tohle jsem udělal nedávno se svou S8, na skialpech se vypnul během hoďky. A jako změna úžasná, za litr vlastně novej mobil. :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LEDOFREDO: Tenhle masakr z AE v cerne a se sundanymi vsemi temi popruhy. Moc mu to v tom neslusi, ale v nasi domacnosti jde o tabletum o hole preziti :-)

    https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?orderId=8117526357717480


    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Jinak, ze se mi po dvou letech na s10e vypinala baterka na Jizerce v -17 stupních sem chapal, ale po tom co mi to samy udelala o vikendu při pěti, sem prikrocil konecne k výměně baterky a to je dobrej šok nenabijet tel 2x za den, pres noc a jeste odpoledne, ale po celem dni mit jeste pulku :O
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    LAUNCHER: co mas za ten cover? Taky sem si koupil s7+, celkem skok z s3.. tam mam nakej masivni kozenej futral a tablet je úplně nedotcenej, tady sem dostal takovej ten forovej ohejbaci a to deti nemuze vydrzet :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HELVETE: Naštěstí bez problémů (zaklepáno na dřevo), ale možná jsem měl jen slabší očekávání po předchozím blackview, kde ji bylo třeba mačkat
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HELVETE: to bych mě v autě chytil amok:)) Já se těším až budu mít tu v displayi:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ...jinak ONE UI 3.1 je tu...S10e (NEE)
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    MATT: Mě na S10e neuvěřitelně vadila čtečka prstů. Prostě mě to nefungovalo dobře. Nikde jinde jsem problém neměl. Škoda, že jo nedali velkou na záda.... Jinak za mě fajn telefon
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    CHOTOUCHOVAK: ty jses pán!!! Že mě to nikdy nenapadlo...:0
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SMOKY: Pokud chci vyvolat appku, co nemám na stránce s apkama (na první mám přehled - počasí, kalendář, tasky, pár hlavních ikon / druhá stránka jsou grupy s appkama), tak zmáčknu ze spodní lišty ikonu pro seznam appek a zmáčknu ty dvě písmena - vyfiltruje se mi jen to co vyhovuje a kliknu. Mám to samé a nepřicházím o efektivitu GUI tam, kde je (nejpoužívanější akce)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    HONZEEN: psal jsem sz
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    OODOOW: Nechal bych za 2000,- pokud prodám telefon dřív :)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    TEKKIT: pridáš další plochu. zase podržís plochu, tentokrát na pravý straně je tlačítko plus a tu plochu pak přesunes vlevo.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    CHOTOUCHOVAK: to je jasný, ale jak tam dáš něco jiného aby to místo vlevo nebylo zabity?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam