• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    Prosím pomoc. Jde nastavit u messengeru, aby při přijaté zprávě pouze vibroval a nepípal?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: to s tim bohuzel presne souvisi, protoze dnesni zakaznik bohuzel vubec nevi co ma po hardware pozadovat a jede s tou vlnou, proto prodeje :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: ja bych se vůbec nedivil kdyby tyhle zprávy vypouštěl sám Samsung;) v rámci marketingu

    ( berte s rezervou)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: neboli klasickej Samsung: vynika v naprosto nepodstatnejch a pro zivot nedulezitejch funkcich, ale v tech, co by clovek ocenil, je v haji :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    zatímco reálně nám konkurence nakládá, tak v laborce nasazujem laťku;)

    Samsung opět nastavil laťku v rychlosti 5G přenosů. Za 6 sekund stáhl 4 GB dat | mobilenet.cz
    https://mobilenet.cz/...-opet-nastavil-latku-v-rychlosti-5g-prenosu-za-6-sekund-stahl-4-gb-dat-43112
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    hele včera jsem zkusil Bxactions a on tam ten bixby pořád pod tím je
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: toho nemam ani zapnutyho/zaregistrovanyho/accepted policy/mam bx action namapovany na jiny ukony, ten to byt asi nemohl, teda doufam, ten zmrd je vsude....
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: To nemusel bejt Google asistent, taky tam je pořád Bixby...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Mel bych takovej nevim jeslti uplne dobre formulovanej dotaz: vcera mi k memu prekvapeni telefon odpovedel na neco, co sem mu vubec nerikal, asi sem rekl nejaky slovo a to ho probudilo (neco jako ok google, nevim uz) a mne to teda nasralo, protoze doposud sem mel za to, ze sem google asistenta vypnul (opravdu sem ho vypinal).
    Coz me privedlo na myslenku, co vsechno se da v tom telefonu automatizovaneho vypnout. Tusite nekdo?
    Byl bych rad, abych si vsechno co budu chtit pouzit, musel zapnout sam, zadny automaticky procesy, je nejaka bible, jak tohle vsechno povypinat, tusite?
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    HELVETE: Potvrzuju, že ta čtečka je úplně na hovno. Předtím jsem měl Xperia X Compact, kterej ji má na stejným místě, ale dvakrát širší, a fungovala řádově víc spolehlivě. Na S10e musím mít přidanej každej prst ve dvou variantách a stejně to moc suchý nebo naopak trochu vlhký ruce nebere. Kdyby Locus Map neuměl ukazovat mapu bez odemykání, tak už jsem to asi zahodil.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGIKOMIX:
    vyhod Facebook apku a servisy

    stahni rozliseni na minimum
    stahni brightness displaye
    tyhle tri zakladni veci pomuzou asi nejvic

    taky obcas pomaha na se venovat realite a nesedet furt na telefonu
    (vtipek;)
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Optimalizuje ten OneUI nejak? Nasel jsem nejaky navody jak se zbavit casti toho jejich bloatwaru pres adb shell, nicmene uvitam dalsi rady jak zrychlit a popripade zlepsit vydrz baterie.
    PEKELNIK23
    PEKELNIK23 --- ---
    Zdravím,

    měl bych dotaz týkající se Galaxy Watch 2. Mám je něco přes rok a stává se mi, že občas nefunguje počítání podlaží. Aktuálně to nefunguje vůbec. Má s tím někdo zkušenost a případně jak to lze vyřešit? Zkoušel jsem restart, obnovit tovární data a bez úspěchu. Mám druhý kousek a situace se opakuje.

    Moc díky za reakce :-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Lepsi :D

    DWAY
    DWAY --- ---
    kdyz se tak divam, asi bych mel udelat poradek :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    LEDOFREDO: Přesně tohle jsem udělal nedávno se svou S8, na skialpech se vypnul během hoďky. A jako změna úžasná, za litr vlastně novej mobil. :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LEDOFREDO: Tenhle masakr z AE v cerne a se sundanymi vsemi temi popruhy. Moc mu to v tom neslusi, ale v nasi domacnosti jde o tabletum o hole preziti :-)

    https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?orderId=8117526357717480


    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Jinak, ze se mi po dvou letech na s10e vypinala baterka na Jizerce v -17 stupních sem chapal, ale po tom co mi to samy udelala o vikendu při pěti, sem prikrocil konecne k výměně baterky a to je dobrej šok nenabijet tel 2x za den, pres noc a jeste odpoledne, ale po celem dni mit jeste pulku :O
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam