• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: To nemusel bejt Google asistent, taky tam je pořád Bixby...
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Mel bych takovej nevim jeslti uplne dobre formulovanej dotaz: vcera mi k memu prekvapeni telefon odpovedel na neco, co sem mu vubec nerikal, asi sem rekl nejaky slovo a to ho probudilo (neco jako ok google, nevim uz) a mne to teda nasralo, protoze doposud sem mel za to, ze sem google asistenta vypnul (opravdu sem ho vypinal).
    Coz me privedlo na myslenku, co vsechno se da v tom telefonu automatizovaneho vypnout. Tusite nekdo?
    Byl bych rad, abych si vsechno co budu chtit pouzit, musel zapnout sam, zadny automaticky procesy, je nejaka bible, jak tohle vsechno povypinat, tusite?
    LISKNI_SI
    LISKNI_SI --- ---
    HELVETE: Potvrzuju, že ta čtečka je úplně na hovno. Předtím jsem měl Xperia X Compact, kterej ji má na stejným místě, ale dvakrát širší, a fungovala řádově víc spolehlivě. Na S10e musím mít přidanej každej prst ve dvou variantách a stejně to moc suchý nebo naopak trochu vlhký ruce nebere. Kdyby Locus Map neuměl ukazovat mapu bez odemykání, tak už jsem to asi zahodil.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TRAGIKOMIX:
    vyhod Facebook apku a servisy

    stahni rozliseni na minimum
    stahni brightness displaye
    tyhle tri zakladni veci pomuzou asi nejvic

    taky obcas pomaha na se venovat realite a nesedet furt na telefonu
    (vtipek;)
    TRAGIKOMIX
    TRAGIKOMIX --- ---
    Optimalizuje ten OneUI nejak? Nasel jsem nejaky navody jak se zbavit casti toho jejich bloatwaru pres adb shell, nicmene uvitam dalsi rady jak zrychlit a popripade zlepsit vydrz baterie.
    PEKELNIK23
    PEKELNIK23 --- ---
    Zdravím,

    měl bych dotaz týkající se Galaxy Watch 2. Mám je něco přes rok a stává se mi, že občas nefunguje počítání podlaží. Aktuálně to nefunguje vůbec. Má s tím někdo zkušenost a případně jak to lze vyřešit? Zkoušel jsem restart, obnovit tovární data a bez úspěchu. Mám druhý kousek a situace se opakuje.

    Moc díky za reakce :-)
    DWAY
    DWAY --- ---
    Lepsi :D

    DWAY
    DWAY --- ---
    kdyz se tak divam, asi bych mel udelat poradek :-D
    DWAY
    DWAY --- ---
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    LEDOFREDO: Přesně tohle jsem udělal nedávno se svou S8, na skialpech se vypnul během hoďky. A jako změna úžasná, za litr vlastně novej mobil. :D
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LEDOFREDO: Tenhle masakr z AE v cerne a se sundanymi vsemi temi popruhy. Moc mu to v tom neslusi, ale v nasi domacnosti jde o tabletum o hole preziti :-)

    https://www.aliexpress.com/snapshot/0.html?orderId=8117526357717480


    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    Jinak, ze se mi po dvou letech na s10e vypinala baterka na Jizerce v -17 stupních sem chapal, ale po tom co mi to samy udelala o vikendu při pěti, sem prikrocil konecne k výměně baterky a to je dobrej šok nenabijet tel 2x za den, pres noc a jeste odpoledne, ale po celem dni mit jeste pulku :O
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    LAUNCHER: co mas za ten cover? Taky sem si koupil s7+, celkem skok z s3.. tam mam nakej masivni kozenej futral a tablet je úplně nedotcenej, tady sem dostal takovej ten forovej ohejbaci a to deti nemuze vydrzet :)
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    HELVETE: Naštěstí bez problémů (zaklepáno na dřevo), ale možná jsem měl jen slabší očekávání po předchozím blackview, kde ji bylo třeba mačkat
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    HELVETE: to bych mě v autě chytil amok:)) Já se těším až budu mít tu v displayi:)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ...jinak ONE UI 3.1 je tu...S10e (NEE)
    HELVETE
    HELVETE --- ---
    MATT: Mě na S10e neuvěřitelně vadila čtečka prstů. Prostě mě to nefungovalo dobře. Nikde jinde jsem problém neměl. Škoda, že jo nedali velkou na záda.... Jinak za mě fajn telefon
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    CHOTOUCHOVAK: ty jses pán!!! Že mě to nikdy nenapadlo...:0
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    SMOKY: Pokud chci vyvolat appku, co nemám na stránce s apkama (na první mám přehled - počasí, kalendář, tasky, pár hlavních ikon / druhá stránka jsou grupy s appkama), tak zmáčknu ze spodní lišty ikonu pro seznam appek a zmáčknu ty dvě písmena - vyfiltruje se mi jen to co vyhovuje a kliknu. Mám to samé a nepřicházím o efektivitu GUI tam, kde je (nejpoužívanější akce)
    CHOTOUCHOVAK
    CHOTOUCHOVAK --- ---
    HONZEEN: psal jsem sz
    HONZEEN
    HONZEEN --- ---
    OODOOW: Nechal bych za 2000,- pokud prodám telefon dřív :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam