• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    SONIC: Takhle to dává smysl, pokud je to tedy takovej zásah, že se něco z toho může pojebat nebo může být zákazník takovej podvodník.
    Každopádně po mně v servisu žádný kódy nechtěli, borec řekl jenom ať dojdu za 4 hoďky a měl jsem tam novou baterii. Samsung S8. A mně osobně to takhle vyhovovalo, protože jsem nemusel řešit mazání telefonu atd..
    SONIC
    SONIC --- ---
    OODOOW: telefon se bude rozlepovat a po oprave je vzdy lepsi otestovat zakladni funkce jako volani wifi mikrofony sluchatka repraky atd..pak akorat prijde zakaznik po vasi oprave nejde tohle a tohle..a na to nikdo v servisech neni zvedavej takze u nas prijimat zasadne s bezpecakama a kodama..samozrejme jde baterka vymenit i bez toho ale pak vznikaji situace ke kterejm nemusi dojit protoze se to jen vyzkousi a zjisti se ze ten nalomenej kus plastu u sluchatka se ulomil uplne a proto to ted nejde a vyresi se to hned ne az pri nasledny reklamaci opravy..navic si ruznym testovanim i servis muze overit dalsi skutecnosti nezdeleny zakaznikem (protoze o nich nema paru - a nebo ma a chce to pak uhrat na reklamaci protoze pred opravou tadle a tadle vec prece fungovala a ja to dal jenom na baterku) ktery muzou souviset s tim co se zrovna opravuje..to mas jak s autem taky ho nedas do servisu bez klice..
    CNV
    CNV --- ---
    OODOOW: Citlivého nic, kromě platební karty, která je ale zamčená na otisk prstu. Ok, takže mazat nebudu, ale zálohu každopádně pro jistotu udělám.
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    CNV: Záleží co tam máš za citlivá data, ale kvůli výměně baterie teoreticky nic mazat nemusíš. V servisu se kvůli tomu nemusí přihlašovat do mobilu, takže jim nemusíš dávat pin/gesto atd.
    SONIC
    SONIC --- ---
    CNV: kdyz samsung tak jedine samsung switch...nejlpepsi zalohovadlo ze vsech vyrobcu...muzes bud do pocitace nebo na SDcko a bude tam toho 95 procent..nastaveni vyzvaneni tapeta data atd...bacha na whatsapp tam musis zalohovat solo v apce na ucet...
    CNV
    CNV --- ---
    Budu dávat měnit baterii v mobilu (Galaxy S7). Chci si ho zazálohovat, abych z něj mohla před odevzdáním do servisu všechno vymazat. Je nějaká appka, která udělá komplet zálohu a pak ji zase obnoví?
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    TEKKIT: pomohlo. díky
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SELECTOR_IX: snad to pomůže, měl by to být nějaký google problém
    SELECTOR_IX
    SELECTOR_IX --- ---
    TEKKIT: mě začaly padat už včera (Aliexpress), dnes se přidal nyxdroid. díky, snad to bude tím...
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    Jo, měl jsem o víkend seklej prohlížeč, čuměl jsem jak puk..restart pomohl a pak už nic.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    ja tam mel zasekly updaty na Android System WebView a Chrome, ani jedno neslo zaktualizovat, pomohlo prekliknuti na aktualizaci ne jen na wifi, ale na cellular + wifi, pak se to zaktualizovalo a vratil sem to zpatky
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    Pokud vám někomu dnes začaly padat některé aplikace (typicky Email), tak:

    nastavení - aplikace - zobrazit systémové aplikace - Android System WebView tam kliknout na tři tečky a odinstalovat aktualizaci. Popřípadě ještě aktualizovat chrome.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: tak nakonec se factory reset podaril. A Apex launcher dela porad to samy, nemuzu udelat backup ani restore, takze jdu hledat novej launcher, to je k vzteku fakt....
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: To bohuzel nevim, jedna se o "Storage Access Framework" a vim, ze aplikace te necha vybrat a pak dostane docasna opravneni. Ty ona sama muze ulozit jako nemizejici. Kde je vylistujes a pripadne upravis - to nevim.

    DRAGON: Dostanes se do Download modu?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: a sakra...to jako jenom tak, zničehonic? :-O
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Pokud ti dosla trpelivost a koupis novej, muzes m,i predat stary. Hodit tim tam A9 ci A10 a budes to mit nekoho :)

    Pochybuji, ze doslo k poskozeni, ktere kompletni reflash neporesi.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak s tou S10 se po updatu stalo neco hodne zlyho, nejde ani jit do Recovery modu (ve vypnutem stavu zmacknout a drzet VolUp, Bixby a power a pri android logu pustit Power a Bixby button), takze se obavam ze me samsung donutil koupit novej telefon, kua fix :(
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: pripadne prosimte, jak zjistim, jestli mam prava na pristup na kartu v poradku?
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MCKIDNEY: ja apex komplet odinstaloval, takze si to prava bere nanovo a nic :(
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Add 2 Tohle me delali aplikace co meli drive pristup na kartu a pak jim byl odebran.
    Musel jsem u nich vymazat cache a nastaveni a pak se me to rnomalne zeptalo na pristup k souborum spravne.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    a jeste jedna vec: netusite jak vypnout ten tab grid?
    postupoval sem podle tohoto navodu, ale porad se mi taby ukladaji do vice podMnozin tabu a to je fakt otravny :(

    nastaveny to mam takhle:

    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam