• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    SONIC
    SONIC --- ---
    NEVILL: muze bejt kapsa nakej tlak krut..Nexusa 5x mam do ted pada mi furt a ne a ne se rozbit :) uz ho drtim sestym rokem..
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SONIC: když jsem měl Nexus 5x, tak mi na něm taky prasklo sklíčko foťáku, tam bylo takový docela velký...a vůbec netuším jak se to stalo, nepamatuju že by mi tenkrát nějak spadnul...stane se, no...
    SONIC
    SONIC --- ---
    KARLOSK: jenom se divim protoze s tim k nam jeste nikdo neprisel na reklamaci..jinak to bude resitelny výměnou jenom toho sklíčka pokud bys nechtel davat tel nekam na mesic abys pak zjistil ze to neuznali..stoji okolo 80 czk...
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    SONIC: u tohodle debilního sklíčka očividně ano. mrkni na net, nejsem očividně sám
    SONIC
    SONIC --- ---
    KARLOSK: bezduvodně? tak se veci nestavaj :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    KARLOSK: imho no way. Sezen si nekoho kdo ma pojistku na blbost a protlac to pres nej..
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    KARLOSK: Za zkoušku to stojí, ale mám pocit že jsem někde četl že samotný Samsung se k tomuhle problému moc nehlásí a nechce to uznat, ale už na to běží nějaké soudní spory...
    KARLOSK
    KARLOSK --- ---
    čau,
    vidíte nějakou šanci lidí kterým bezdůvodně prasklo sklíčko na foťáku u S20 (v mém případě 20U) na nějakou možnost reklamace?
    Mám founa rok, teď to ruplo a pochybuju, že mě to někdo uzná, zvláště když mám telefon přes T-debile :/
    Telefon nošen v pouzdře
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    MATEJCIK: videl sem nekolik youtube videi a na ifixit maji taky celkem pekne podrobny navod. Nevidim duvod, proc by to nemelo jit. Nejakou tlakovou certifikaci nepotrebuju, vzdyt ty telefony nejsou vodotesny ani s tou certifikaci...
    proste to zkusim a uvidim. Kdyz se to nepovede, tak z toho udelam Hue smart controll
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    ještě přidám jeden link: https://www.opravy-mobilu.cz/cenik-oprav/samsung-galaxy-s10-g973/1069.html
    nebyl jsem tam, ale dělají tam taky to lepení skla a je to takovej univerzálnější servis než jenom na skla, tak by to možná dokázali spravit za nějaký rozumný peníze sakum prásk
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    DRAGON: for the record, já jsem dostal při té opravě novej rám zadarmo. Ten původní ani nebyl nějak poškozenej, někdy to teda spadlo na nějakej roh, ale žádná deformace. Ten starej rám mi poslali zpátky s baterií (protože jsem si požádal ať mi tu původní pošlou) a telefon byl s novým.

    jinak samozřejmě zadní sklo je mnohem levnější, pro S8 to bylo za ~800

    DRAGON: náhradní sklo samotný neseženeš, protože tam nejde nijak normálně namontovat, ale musí se to nalepit v nějaký peci nebo co, viz: https://mobilenet.cz/clanky/podivejte-se-jak-se-opravuje-rozbite-sklo-displeje-bez-jeho-vymeny-32912
    proto taky běžný servisy ti dají jenom novej celej displej za sedmičku, zatímco ta oprava co jsem linkoval je za tři a půl
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    OODOOW: lepidlo dokonce mám, ale doopravdy jsem ho ani nepotřeboval. Záda jsem nahřál ohřívací lahví asi 15 min, pak přísavkou sundal, a to lepidlo co bylo na nich to zvládlo a pak se tam zase znova chytilo.
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Ja uz ho v ruce mel, takze vim. Vystupy jsou velmi kvalitni.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Jsem zvedavej co reknes na tu kameru, neni to poprve a nebude to ani naposled co se sensor z compaktu dostane telefonu.

    The World's Largest Smartphone Camera!
    https://www.youtube.com/watch?v=R5_v0OdFD0A
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Mam radsi Oneplus, ale tohle vypada na legraci.

    Nasel jsem kluka co me nabizel sklo + vymena na S8 za cca 2500 i s praci.
    NAkonec jsem koupil S9 za 3500 :)

    S10 bez + je ale skoda :(
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: ta vybavenost foťáku je masakrální - v tuhle chvíli nic lepšího není!
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Mi 11 Ultra Review - Xiaomi just KILLED Samsung!?
    https://www.youtube.com/watch?v=nb0BG0ixuQA
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    NEVILL: nn, samsung uz nechci, pujdu do Xiaomi 11 Ultra, ve vsem S21 Ultru prekonava + neni tam tolik bloatware, coz bude po letech se Samsungem krasna zmena :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    DRAGON: bude S21? :-)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    no nic, tak novej telefon :)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    tak update: vsechny weby, kterym sem v CR napsal (a samotne sklo prodavaji) mi napsali, ze mi to sklo odmitaji prodat bez prace vymeny.
    Kua, tak proc ho maj na eshopu? Co je to zas za ceskej pristup tohleto....
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam