• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Asi je to paranoia, ale nemůže být na těchto serverech MCKIDNEY: něco, co tam být nemá? Mám tam bankovnictví atd.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    DRAGON: Nejenom to, ale muzes se zbavit i radia a operatora. Nicmene stejne jako s vetsim OTA je potreba hard reset aby vse dobre fungovalo.

    Ja teda beru prevazne odsud:
    Download firmware updates for your Samsung mobile phone and tablet - SamMobile
    https://www.sammobile.com/firmwares/
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    TEKKIT: Nic na tom není složitého. Všechny návody na XDA jsou dost intuitivní, jen to chce trochu na začátku číst. Za tohle jsem nikdy neplatil a vždy jsem root a následný flash zvládl bez problémů. Rootoval jsem několik telefonu různých značek a fakt bych v tom zase úplnou vědu nehledal :)
    SONIC
    SONIC --- ---
    DRAGON: u nejnovejsich bezpecnostnich updatu je to docela problem u starsich je to celkem v pohode..
    NAVARA
    NAVARA --- ---
    DRAGON: dokud to má stejné HW
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    Jinak me mile prekvapilo ze tohle jde prepsat. Ja sem si prave myslel, ze kdyz si clovek doveze nejakou podivnou EU distribuci napriklad, tak uz s tim nic neudela, to je fajn zjisteni :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    DRAGON: nj asi jsem to podstřelil. Uvidíme s čím přijde ten Zonicek
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    TEKKIT: hele, to bys byl z docela levnyho kraje ne? Update verze ti zabere nejakou dobu, zaloha telefonu rozhodne taky, tim spis s dnesnima x set GB na SDcku... za 350 by si ten servis nevydelal ani na najem ;)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    SONIC: aha, já myslel že to bude tak za polovic
    SONIC
    SONIC --- ---
    TEKKIT: nejeblo :) bezna cena..samozrejme si to muzes udelat sam :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT: https://www.mironet.cz/prehrani-firmware-se-zalohou-mobilu-nebo-tabletu+dp358149/

    jako Mironet píše 700,- včetně záloh, ale to jim asi jeblo...podle mě to uděláš levněji jinde
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    já bych tě jen poprosil...napiš sem pak co si za to (ti hajzlové - nadávám preventivně - v tom servisu řekli). To bdue užitečná info pro více lidí

    díky
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ZONICEK: už ti to asi řekli na těch fórech, ale pro jistotu zopakuju o co pravděpodobně jde. Problém je v tom že tvůj "poskytovatel služeb" vlastně "neexistuje". Předpokládám že to není jen o aktualizaci na A11, ale že ti nikdy žádná nepřišla?

    Pokud je tomu tak:

    1) flashnout přes odin český firmware (XEZ). Určitě bude dost návodů napříč internetem. Já s tím zkušenosti nemám a trochu bych se toho po pravdě sám bál

    2) zajít do servisu ať to udělají oni (nemusí to být značkový samsung, tohle v pohodě zvládnou imho kdekoli). Myslím že si za to můžou říct tak 500,- max. Zavolej tam a zeptej se na to...

    Potom už budeš mít navždy klid, telefon se bude tvářit jako český koupený v čechách a budou ti chodit aktualizace T-mobile
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    TEKKIT:
    CZ Tmobile
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ZONICEK: co to tam máš za sim? (BTU)
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Tak koukám, že HUI je Itálie...
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    KEVIN00: Kouknu díky

    TEKKIT:
    BTU/BTU,BTU/HUI - díky
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    ZONICEK: koukni pls do

    "nastavení - o telefonu - informace o softwaru - verze softwaru poskytovatele služeb"

    a napiš sem ten poslední řádek co tam máš (přesně pls), například:

    XEZ/XEZ,XEZ/XEZ
    KEVIN00
    KEVIN00 --- ---
    ZONICEK: Doporučuji navštívit XDA fórum. Tam na 100% najdeš odpověď na své otázky i s případným postupem "jak na to".
    ZONICEK
    ZONICEK --- ---
    Ahoj, měl bych dotaz (fóra jsem pročetl, ale spíš se tam nadává do socek, než reálné řešení).
    Je nějaká možnost, jak updatovat Samsung Galaxy S10 (dovoz ze Španělska) na Android 11?
    Aktualizace soft mi to hlásí, že je android aktuální. Jde mi o to, pokud bych vyndal simku a dal do továrního nastavení, provede se update?
    Případně nemáte zkušenost, kolik za to chtějí v servise samsung? Díky
    CNV
    CNV --- ---
    Nemáte někdo kontakt do servisního střediska v Brně? Na webu je číslo jen na automat, který odkazuje zpátky na web. Na chatu na podpoře nejsou schopní říct, jak dlouho bude oprava trvat. Ráda bych se tam přímo domluvila, kdy mobil přinést, aby to bylo co nejdřív hotový. Všechny čísla a maily na webu jsou jen na nějakou centrálu.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam