• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    S vice nez 1.000.000 prodanych zarizeni denne je Samsung nejvetsim vyrobcem mobilnich telefonu soucasnosti.
    Klub pro vsechny majitele.

    Friends: [ Android ] | [ Google Nexus ] | [ MOTOROLA ] | [ Sony Ericsson ] | [ Windows Phone ]
    Twitter: @SamsungMobile | @SamMobiles

    Pokud se otazka tyka zasadne a pouze pouziteho OS, zvazte jeji polozeni v prislusnem auditku.
    rozbalit záhlaví
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    MCKIDNEY: nemam, vse oficialni ceske distribuce. A nekdy od jara to oficialne Samsung v CR zapl. Tak je fakt divne, ze Ti to nejde.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    KRYGLIK: TNemas telefon nastaven na US? mam Active 2 i Watch 3 a smula - not available in your region.

    MARTIK: Samsung Pay je hlavni nedostatek - pokud ho tvoje banka nema, tak smolik.
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    MCKIDNEY: no zkusil jsem to objednat (odjinud). Na NFC platby jsem se těšil. Uvidíme, pořád bych měl mít možnost vrátit to obchodníkovi do 14 dnů.
    KRYGLIK
    KRYGLIK --- ---
    MCKIDNEY: v CZ uz EKG a mereni tlaku funguje (minimalne na watch active 2 co mam)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Info Samsung Galaxy Watch DE models / EU models
    To ensure the availability of these devices from stock, we also offer DE and EU models. Good to know: Depending on the model, Samsung Pay, Bixby, WiFi calling and other minor ancillary functions may not be available when using these variants.

    Muzu ti rict, ze ty omezeni mas i na drahe a odemcene verzi :)
    Nemuzu ti rict zda prepnutim na US ty funkce ziskas zpet. (jako je to u plne verze)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MARTIK: FW a povolene funkce.
    Mam tu jedny extra (46mm, LTE) pokud chces :)

    Ruzne staty maji legislativu proti pouziti zdravotnich senzoru a ukladani dat.
    Takze napriklad v CZ nemas EKG a Blood Pressure a v US ano.
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    MARTIK: Nebude to jako u mobilu? Že je to sedivka?
    MARTIK
    MARTIK --- ---
    Samsung Galaxy Watch 3 BT (41 mm), EU, Silver - NAKUPUJ.COM
    https://www.nakupuj.com/samsung-galaxy-watch-3-bt--41-mm-eu--silver/
    https://www.nakupuj.com/samsung-galaxy-watch-3-bt--41-mm-stribrna/

    nevíte prosím úskalí EU verze hodinek? Tady v tom shopu mají dvě varianty, cenový rozdíl 100%.
    LEDOFREDO
    LEDOFREDO --- ---
    BRKODLAK: Hele me prijde pro deti na YouTube a malovani uplne v pohode, jen sem udelal reset a nainstaloval dostupný aktualizace.. nesmíš to moc srovnavat s S7 :)
    STEMBUS
    STEMBUS --- ---
    [Samsung Galaxy S10E - žlutý/zlatý + pouzdro PITAKA]

    kdyby náhodou měl někdo zájem - sry za spam :)
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    ve starem mobilu se to tak totiz delalo automaticky.
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    TEKKIT: ok, diky! ja si takhle udelala vyrezy z lekarsky zpravy nafoceny narychlo v cekarne z karty a pak doma koukam, ze mam JENOM ty vyrezy. myslela jsem, ze se poseru. :)
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    POZITRON: když to máš hotový (oříznutý) tak dole vpravo 3 tečky - uložit jako kopii

    pak se přidá do galerie jako nová a bude tam i ta původní
    POZITRON
    POZITRON --- ---
    Prosim, poradite mi, kde nastavim, aby se v pripade, ze v galerii oriznu fotku, tato ulozila jako nova a puvodni zustala beze zmeny? Nemuzu to najit. Diky.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    MATEJCIK: Diky - Pokud se chcete takovym vecem vyvarovat, tak full reset.
    MATEJCIK
    MATEJCIK --- ---
    pokud se vám po přechodu na Android 12 na S21 samo zvětšilo všechno písmo jako mně
    tak běžte do nastavení -> Displej -> Zvětšení obrazovky (ne velikost písma)
    a nastavte to na něco jinýho než bylo, a pak zpátky na to co jste chtěli původně
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    TEKKIT
    TEKKIT --- ---
    jinak aktualizace je zde (S21), musel jsem ale na to klepnout ručně (systém mi ji sám od sebe nenabídl)
    DRAGON
    DRAGON --- ---
    BRKODLAK: ne nutne, treba maly dite, ktery se bude ucit, ono nechape co to znamena slaby vykon a zastaralost. Ale chapu te, co tim myslis samozřejmě :)
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Hmm nektere co jsem kupoval konci. ale S10e to porad zabiji :D
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam