• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    HASHSamsung Mobile
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    ONLY_Q: Vím, že si na to lidi stěžují na fórech, nejsi sám. Mně to funguje v pohodě. Zkus případně jiný kabel.
    ONLY_Q
    ONLY_Q --- ---
    Pánové a dámy,,,, S22 a android auto nemaká- hláška váš S22 nelze připojit,, se starou S20 makal jak víno...
    Nějaké rady?? aktualizace telefonu mám, auto o aktualizaci nic nepíše..
    JOHN_LENON
    JOHN_LENON --- ---
    NEVILL: jo. ale stejně je pohodlnější to dělat přes fyzicky tlačítka. aspoň teda za mě.
    LAUNCHER
    LAUNCHER --- ---
    LAUNCHER: UWB: SmartTag+ na děcka a snadno je najdete v těch velkých dětských parcích. Dosah teoretické maximum 120m.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SMOKY: Fakt?? No, pořád se je co učit... :-)
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    NEVILL: To uz funguje snad od dob S3 :)
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    How to take a screenshot on the Samsung Galaxy S22 series
    https://www.xda-developers.com/how-to-screenshot-screenrecord-samsung-galaxy-s22/

    Zajímavé, palmswipe gesto na pořízení screenshotu jsem teda neznal.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    Restartoval jsi telefon jeste jednou po promazani?
    Jestli ti jenom nechybi nastaveni od operatora.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    OODOOW: Jo, normálně mi to prošlo.
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    NEVILL: a u toho george jsi odeslal v pohodě smsku na to 50001 číslo? to mi právě nejde, poslední krok je, že přijde sms z 5130 čísla a máš ji odeslat zpátky někam na to 50001
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    OODOOW: Ono by se to při tom odeslání mělo asi zeptat, pak bys vlezl do toho rozšířeného nastavení a tam povolil zprávy. Ale je mi to divné, na S22 jsem si instaloval George poměrně nedávno a prémiové sms vůbec nemám povolené pro žádnou appku, žádný problém jsem s tím neměl. Fungují ti ty SMS vůbec? Nevyresetovalo se tam nějak to číslo sms střediska (SMSC) ?
    OODOOW
    OODOOW --- ---
    Tak jsem udělal factory reset na své staré S8 a hned běží líp.
    Problém je, že mi najednou nejdou posílat premium smsky, tj. smsky na divný nestandardní čísla a tak si nemůžu u české spořitelny aktivovat bankovnictví. Zjistil jsem, že to má být někde v settings - apps - tři tečky vpravo - special access a pak use premium sms services a tam vybrat aplikaci messages tj. ta co posílá sms, jenže já tam na výběr nemám nic. Nevíte někdo co s tím?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MCKIDNEY: Já to moc neřešil, v zimě to bylo příjemné... :-)
    EXCITE
    EXCITE --- ---
    NEVILL: Hýr : https://www.fixshop.cz/navody-na-opravu/samsung-galaxy-s10e-g970f/vymena-baterie-samsung-galaxy-s10e/

    Každopádně asi si nechám vyměnit baterii právě u S10e, ta výdrž šla hodně dolů..tj ráno nabitej a někdy dříve než večer vybitej.. to mě moc neba.. Máte doporučení, kde to nechat udělat??
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    No jeste byl, ale vetsina obchodu prodava EU sstock.

    Kazdopadne ten exynos mle problem s load management a prehrival se. Ze zacatku se to reportovalo.
    Pozdeji to lide prestali resit.
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    MCKIDNEY: Jistě, normálně tu oficiální distribuci pro ČR, tam snad Snapdragon ani nebyl.
    MCKIDNEY
    MCKIDNEY --- ---
    NEVILL: Mels exynos vid?
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    SMOKY: Tak to jo, tu mám...

    Jako je jedna věc, které jsem si všimnul celkem hned - S22 zdaleka tolik netopí jako S10, vlastně mám pocit že se během provozu nezahřívá skoro vůbec. To S10 se občas celkem nepochopitelně začala zahřívat, většinou hlavně u videa, ale třeba i jenom když byl delší dobu puštěný displej. A u aktualizací, samozřejmě...
    SMOKY
    SMOKY --- ---
    NEVILL: ta z minulého týdne
    NEVILL
    NEVILL --- ---
    Řada Galaxy S22 dostává v Evropě velkou aktualizaci
    https://www.svetandroida.cz/galaxy-s22-aktualizace-exynos-zaplaty/

    To je ta aktualizace co nedávno proběhla nebo nějaká další?
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam