• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    VSOUKOLOHLOREnergetika a energie v politické a hospodářské perspektivě
    Vše o politickém a ekonomickém dění v energetickém sektoru. Klub usiluje o to diskutovat téma energetiky v širších, nikoliv jen úzce technologicky a vědecky zaměřených (jakkoliv ani ty nejsou zakázány), souvislostech. Témata a kauzy typu: energetická bezpečnost, státní energetická koncepce a surovinová politika ČR, ČEZ, MUS, OKD, Bakala, Komárek, Tykač, Gazprom, územní limity, německý odstup od jádra, kanadské roponosné písky, rizikový managment, negativní externality energetických zdrojů, ropné havárie, válečné konflikty ohrožující dodávky energie, vliv spekulantů na cenu surovin apod.
    rozbalit záhlaví
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: No vidis! A najednou to jde, odpovidat na otazky.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    Tady je krásně vidět, v jakým (sebe) klamu ten člověk žije. Fujtajxl.


    MAKROUSEK: Rodinu mám, synovi je 15 let, žiju ve šťastným manželství. Jsem zaměstnaný heterosexuál.

    Máš ještě nějaké další stupidní offtopic otázky?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: Nevis, dokud nezkusis. Ted ti tohle prijde jako ohromnej problem. Az budes mit holku a potomky, dostanes jinou perspektivu a zjistis, ze to fakt zadnej problem neni.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    "Člověk vypouští do atmosféry enormní množství splodin, čímž škodí sobě a okolí."


    MAKROUSEK:
    Pořiď si děti. Přijdeš na jiné myšlenky.

    To dává smysl. 😁
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: Aha, placas nesmysly. Fakt si porid ty deti, prestanes myslet na blbosti.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAKROUSEK: Bez tebe tady bude doba ledová, ty tlačítko.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: Samozrejme, ze je, ale nechces ho slyset. Staci, aby ten Putin to tlacitko zmacknul a voila, mame tady dalsi dobu ledovou.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAKROUSEK: Ty se tady vzrušuješ! Já ne, já jenom propadám skepsi. Protože není vhodný způsob, jak kompenzovat emise CO2 a dalších splodin do atmosféry. 😘
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: Normalne se zacni rozmnozovat, prijdes na jine, prijemnejsi myslenky.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: No a? Tak bude civilizace jina. Stejne tak se muze Putin zblaznit a zmacknout dneska tlacitko. Neni proc se vzrusovat.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    OMNIHASH: Makrouš chce asi naznačit, že pár milionů let před člověkem to tady bylo docela fajn. :)
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAKROUSEK: Planeta to přežije. O naší civilizaci ceteris paribus silně pochybuju.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    OMNIHASH: Existuje, ale neni to nic dramaticke, co by planeta neprezila. Jenom to zvelicuji ti, co na tom vydelavaji, coz je pochopitelne, nikoli vsak omluvitelne.
    OMNIHASH
    OMNIHASH --- ---
    Diskuze 1 on 1 s Makrouškem o klimatu, tady se někdo dneska cejtil obzvláště masochisticky!

    Btw. byl by mi někdo příčetnej schopnej vysvětlit ten argument podobnejch lunatiků s teplotní tabulkou půl miliardy let zpátky? Ha, za dinosaurů bylo teplo, žádný globální oteplovaní neexistuje?
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAKROUSEK: :) Přečti si to znovu a pořádně.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: Jo aha, ty jsi lhal, kdyz jsi psal, ze tvi potomci to budou mit tezky, protoze zadny nemas! Sam lzes a jine obvinujes ze lzi, tak uz to chodi.
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAKROUSEK: Proč se ptáš? Starej se o sebe, jo?
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: Urcite! A kolik tech potomku tedy mas, kteri to budou mit tezky?
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAKROUSEK: Já ti jenom říkám, že ty omalovánky jsou k hovnu vůči tomu množství bordelu, které si člověk vypouští do atmosféry.

    Nevzrušuj se.
    MAKROUSEK
    MAKROUSEK --- ---
    R_U_SIRIOUS: Opravdu veris, ze NOAA publikuje lzi? Tva vira je mocna, mlady padawane!

    What's the hottest Earth's ever been? | NOAA Climate.gov
    https://www.climate.gov/news-features/climate-qa/whats-hottest-earths-ever-been
    R_U_SIRIOUS
    R_U_SIRIOUS --- ---
    MAKROUSEK: Co je na tom "faktického"? Nic.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam