• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    Taky už máte pocit,že spíš než zábavá je to sebedestrukce a víc než relax je to faux pass,podělte se o své zkušenosti,jak zapásíte,prohráváte a vyhrávete s falešným přítelem Alkoholem... Existuje pouze jedna cesta, jak lidi milovat, a tou je milovat je takové, jací jsou. A nádherné je na tom to, že když je mliujete jací jsou, tak se začnou měnit. Ne podle vašich představ - začnou se měnit podle své vlastní reality. Když je milujete, promění je to. Ne přesvědčí - promění. Obnoví se, dosáhnou k novým výšinám bytí. Dojde k tomu, ale v jejich bytí a podle jejich vlastní přirozenosti.Pomáhejte lidem, aby byli přirození, pomáhejte lidem, aby byli svobodní, pomáhejte lidem, aby byli sami sebou, a nikdy se nepokoušejte nikoho nutit, tahat a tlačit a manipulovat... http://psychologie.cz/az-do-dna/
    rozbalit záhlaví
    ZIP79
    ZIP79 --- ---
    GHOSTDOGG: Myslím, že do toho člověk může poměrně nenápadně zabřednout kdykoliv. Já jsem u alkoholu v podstatě poprvé získal trochu nadhled, když jsem si naordinoval půlroční abstinenci cca dva roky zpět.
    GHOSTDOGG
    GHOSTDOGG --- ---
    ZIP79: Popravdě si občas řikám, že by to bylo i lepší v těch 30-40, ale pokud by si s tim v tý době začal. Mě jako jedna z nejhorších věcí příjde právě ta, že tyhle stavy (ARTUR:) má většina lidí ve 20 už za sebou a v klidu se veze na alkoholvý kultuře, která je tu braná jako zcela normální a přirozená a člověk se do ní tak nějak "existenciálně" narodí. Pak najednou zjistí že má z těla žumpu a že legální fet je pořád jenom fet...
    ARTUR
    ARTUR --- ---
    Nojono. Máma leje, co jí dal kopačky Sepéši, Tak co mam chudák ve čtrnácti dělat?
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    Nechte ho, třeba je to syn Ivety Bartošový, kdybych měla takovou mámu tak si taky radši nic nepamatuju :)
    ZIP79
    ZIP79 --- ---
    ARTUR: jo tak tohle se dá když je ti 16-20 a je moc fajn když se to obejde bez vážnějšího průseru, když je ti o 10-20 víc už to za prvý opravdu taková prdel neni, za druhý už to neni vůbec zajimavej zážitek.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    ARTUR: Nevim kolik ti je!?A
    Co máš za sebou!?Ale,co vim je to,že absolutně nechápeš poientu a smysl této diskuze!Nadšení ti nechybí,to ani mě nechybělo,ale věř mi,že blázníme,protože blázen jsem,dokonce s čápou "pod čepicí",ale lepší bláznit než blouznit v přelitoze,blejt si na triko,do klína a věřim,že v tvym případě si i nasrat do kalhot,a radši si nic nepamatovat!Držim palce,aby ti to vydrželo...a v lepšim případě Abstinenci /NA/ZDAR
    ARTUR
    ARTUR --- ---
    Lidi neblázněte! Neznám nic lepšího, než se pořádně zežrat, nablejt si na triko a do klína, druhej den zaspat do práce a jako bonus si nic nepamatovat.
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    ANABEL_LEE: proč mluvit hned o poškození... já se dočetla že kruhy pod očima jsou příznakem pouze zvýšeného zatěžování jater, hlavně v noci, nikoliv jejich poškození. Ve chvíli kdy jsou játra poškozená se to začne projevovat i jinde než pod očima :) mimo to kruhy mám jak začínající feťák od doby co piju pivo, jaterní testy, cholesterol, sono jater i slinivky naprosto v pořádku...

    Kdy to zmizí a zda to zmizí by mě taky zajímalo, já si pro jistotu na posílení jater koupila tinkturu s ostropestřcem mariánským.
    WAMP_ELF
    WAMP_ELF --- ---
    Master's Hammer - Až já budu v hrobě hníti... - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=zTS9ca2X0Cc

    jak můj táta alkoholik poctivý.. hrozná světa tíha. Někdy to je holt těžký..
    _BENNY
    _BENNY --- ---
    GENERALLZ: potreboval bych neco takovyho slyset o pivu
    ANABEL_LEE
    ANABEL_LEE --- ---
    ABGD: zmizi az se ti ta jatra zregenerujou, nelze rict presny casovy udaj, zavisi na poskozeni jater a celkovem stavu organismu
    ABGD
    ABGD --- ---
    FIONOR: to mě zaujalo, mě hlodá hlavou, že mám kruhy pod očima od doby co jsem začal pít alkohol. Zajmalo by mě jak dlouby hypoteticky mizeli pokud by člověk chodil včas spát a abstinoval
    GENERALLZ
    GENERALLZ --- ---
    Na plovarne s Milanem Samankem klicova cast - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=LEDG_Bf1xBA
    ADAMBERNAU
    ADAMBERNAU --- ---
    DRSH: Možná i tento film
    Ikarův pád (TV film) (1977) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/121879-ikaruv-pad/
    DRSH
    DRSH --- ---
    v ramci tematu teto diskuze doporucuju vsem shlednout tento starsi cesky film:
    Dnes naposled (1958) | ČSFD.cz
    http://www.csfd.cz/film/3097-dnes-naposled/
    RATUS
    RATUS --- ---
    útěchu hledejte v primářově moudrosti
    https://twitter.com/KarelNespor
    456
    456 --- ---
    myslím že je správná doba na skončení s tvrdým ... jenom bacha na poslední skleničku :)
    SPIRITMONGER
    SPIRITMONGER --- ---
    Ja sem zvyklej se tak 3*do tejdne "vylejt" a cejtim ze je nacase se posunout dal. Hlavni veci mi prijde najit si nejaky novy cinnosti kterejma vyplnovat cas, kdy sem byl zvyklej parit, neco konstruktivniho a nejakou fyzickou aktivitu, pri ktery se clovek vybije a pak se lip usina. A pak mit disciplinu a nezacit zase kolecko typu : je mi pochlastacce blbe, nic se mi nechce, tak si du dat nekam vyprostovaka.
    Obcas se mi dari to na par tejdnu dodrzovat, pak zase pacham dva tejdny zlo... No asi nemam vaznej problem, ale neni to ani uplne ok a hlavne to chci nekam dotahnout a nevim jestli by to takhle slo.
    Preju silnou vuli vsem podobne smyslejicim :).
    NENUPHAR
    NENUPHAR --- ---
    FIONOR: No, někdy je to i genetický, můj otec má teda vyloženě "pytle" pod očima a ten teda chlastá pořádně, takže tam bych se na genetiku nevymlouvala :D Prý se to dělá když musí játra přes noc pracovat více než je fyziologické (odbourávat alkohol) tak to zkusím, hlavně nepít na noc, ale asi to bude chtít nějakou dobu než poznám zlepšení pokud vůbec. Kdybych byla chlap, možná to vůbec neřeším :)
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    NENUPHAR: s kruhy pod očima zápasím už dobře 10 let, ale nikdy jsem to nedával do souvislosti s pravidelným pitím... zajímavé. Vůbec by mi nevadilo se toho zbavit, když vypadám jako prototyp goth fanouška.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam