• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    Taky už máte pocit,že spíš než zábavá je to sebedestrukce a víc než relax je to faux pass,podělte se o své zkušenosti,jak zapásíte,prohráváte a vyhrávete s falešným přítelem Alkoholem... Existuje pouze jedna cesta, jak lidi milovat, a tou je milovat je takové, jací jsou. A nádherné je na tom to, že když je mliujete jací jsou, tak se začnou měnit. Ne podle vašich představ - začnou se měnit podle své vlastní reality. Když je milujete, promění je to. Ne přesvědčí - promění. Obnoví se, dosáhnou k novým výšinám bytí. Dojde k tomu, ale v jejich bytí a podle jejich vlastní přirozenosti.Pomáhejte lidem, aby byli přirození, pomáhejte lidem, aby byli svobodní, pomáhejte lidem, aby byli sami sebou, a nikdy se nepokoušejte nikoho nutit, tahat a tlačit a manipulovat... http://psychologie.cz/az-do-dna/
    rozbalit záhlaví
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    MYSHE: Ja jsem kalil skoro nonstop tak dlouho , ze je to pro me uplne jinej level byti :o))
    MYSHE
    MYSHE --- ---
    KLATIC: Pro mě teda nekalení neni handicap ale ani žádnej super základ.. Je to prostě něco, co teď dělám.. ;)
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    CLOWNZEPPA: zvirata se taky dokazou hezky zmastit.... ale nebrani jim to zit :o)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    ZE VŠECH TVORŮ JEN ČLOVĚK PIJE, AČ ČASTO NEMÁ ŽÍZEŇ...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    KLATIC: Je to o Nás v Nás.)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Milan Rogozan ·
    gratujuji ,vzdy jsout ezky zacatky,to ja kdyz byl po lecbe tak jsem do toho vletel rovnyma noham,a zacal jsem delat ve sve profesy a to cisnika a vidis to uz abstinuji 16-tej rocek a je mi fajn...
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    CLOWNZEPPA: No tak jasne....zaklad je nebrat nechlastani jako handicap ale naopak je to super zaklad.... a cim jsem strizlivej dyl tim mi to prijde lepsi :o)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Když bych hrál s Rolling Stones,směle bych chlastal dááál!Ale to bohužel,bohudík není nikdo z nás.Je za potřebí si uvědomit,že nemáme problém s pitim či jinym vymaštovadlem,ale pouze a jen sami se sebou ve vztahu s tou či onou věcí.Abstinenci ne zdar,ta je bezcenná,když člověk dělá něco,co nechce.V případě,že ale abstinuje,protože chce,tak nezbývá než zvolat Životu Zdar:)
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    IRISWILLOW: podle toho co pises tak jsi to snad nenechala dojit az do totalni fyzicke zavislosti kdy je telo tak dorasovane, ze se proste bez alkoholu jen klepe a nemuze se vicemene ani hnout .... takze prestavas vcas na to aby se telo i mysl jeste vzpamalovaly a to vicemene bez nasledku (ja se ve dvaceti teprve poradne rozchlastaval...) .....takze jen dve veci.... nejvetsim nepritelem abstinence je nuda a trema.... protoze kdyz clovek chlasta nemusi uz resit zadnou jinou zabavu/hobby/sport atd.... a je schopen pred plnym stadionem klidne nahej tancit na podiu a je mu to uprdele...... kdyz clovek nepije, ma naopak spoustu casu (a penez) na vsechno mozny i nemozny co kdy chtel delat...takze vzhuru do toho.... s tou tremou to asi zalezi na povaze....ja s tim mel trable djakziva... driv kdyz jsem nekde hral, tak jsem si dal minimalne dve sklenky vina pred vystoupenim....ted bez chlastu si postupne zvykam hrat mezi kamosema v hospode, venku atd.... ale jeste bude asi chvili trvat nez budu mit podobnou bezstarostnost pred publikem jako s chlastem....

    a jeste jeden muj poznatek...vino je podle me uplne nejzradnejsi chlast......da se pit v podstate nonstop a jeste ho toleruje i vetsina lidi co skoro nepijou......porad je to v pohode...az clovek najednou zjisti ze da dva litry vina za den jak nic....
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    PIJU PŘÍLIŠ?
    http://vimeo.com/43450308
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Carrie Nationová: vymítala alkohol s Ježíšem v duši a sekerou v rukách - iDNES.cz
    http://xman.idnes.cz/carrie-a-nation-bojovnice-proti-alkoholu-ffw-/xman-styl.aspx?c=A130110_113328_xman-styl_fro
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    KLATIC: Jojo,ten za to samozřejmě taky stojí:)
    RUMEK
    RUMEK --- ---
    KLATIC: Skvely film, skvely Stepanek a Sovak.
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    VERTEIDIGER
    VERTEIDIGER --- ---
    No hele zas tak nic svetobornyho to neni , jedna se o tvorbu reklamy ve vsech formach, majitel a vetsina lidi pochazi z kouzelne zeme Vorralberg, Jsou to hosi z hor , co udelaji 40 cigar a ani nezakaslou. Ale ted se rozjede prace a na chlast cas snad nebude , ale Dezember byl pro me jako Cecha neuveritelnej.
    JOSEFEK
    JOSEFEK --- ---
    VERTEIDIGER: nekecej ... znám 90% kámošů pro který by tohle byla práce snů ))) kde děláš jestli to teda nejni tajný a jak ses k tomu dostal ? to musí bejt zkouška jak prase nechlastat když je to všude kolem tebe ... takovej předobraz pekla co )))
    VERTEIDIGER
    VERTEIDIGER --- ---
    Ty jo , ja ziju od zari ve Vidni , a pracuju ve firmne, kde se chlasta prvni liga , smi se chlastat pri praci, vsichni kourej , nekdo huli ci jedou neco jineho , snazim se nechlastat ale vsude je pivo , kam se podivam ,,, od ranna do vecera furt nekde Bier,,,snazim se byt silny,ale obcas to nejde , chlastam kafe , jak sjednanej , ale kdyz zamestnavatel podporuje alkoholismus je to dost slozity odolat ( majitel casto pivo objednava jako benefit ), prace je mi druhou rodinou a 24 piv dobreho dvanictistupnoveho piva tady stoji v obchode 12-15 eur -to je fakt extremne levny, nezbiva mi nic jinyho nez najit jinou praci a nebo si zamaslovat krk. Nezlobte se ale cena jednoho piva za 0,65 centu je prehnana pri prumernem platu cca 1200 e netto. Kolega udela 16 piv prumerne denne ,,,holomkovi bych to zdrazil . coz by mu asi nepomohlo ale takhle pivem pohrda. Nema tedy nic jinyho nez Pivo,jeho zivot je vlastne jen pivo,prace ,cigara a kecy.
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    zakaz jakekoli drogy jen zvysi cenu, snizi kvalitu a podpori zlocin....vsude na svete je to tak a cim je valka proti drogam butalnejsi tim vic to nakonec odserou civilisti...
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    KBN: no vzdyt to si prave myslim taky a nejen ja...
    KBN
    KBN --- ---
    KLATIC:
    HOFFMI:
    tak jestli to tam právě chodí takhle, tak si myslím, že jim teda asi chybí ta alkoholová dostupnost jako tady, kde si i náctiletí dokáží sehnat chlast kdykoli a kdekoli..
    pak by z toho možná vyrostli a nedělali by bordel, nebluli atd...

    možná se jen špatně vyjadřuji, takže pište posty a až pořádně konečně vystřízlivím od vánočních svátků tak to snad přijdu pořádně vysvětlit jak to myslím.... (zatím teda od 21.12.12 kalím zdárně v kuse)

    ps: nezlobte se na mě
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam