• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    LOOKBETTERNAKED: Ne ne,jen úryvek z knihy Mystická cesta ke kosmické síle,řekl bych,že k dané tématice dost přiléhavý...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    STRUČNĚ ŘEČENO!JDE O TO NEBEJT DYLIN,POTAŽMO DYLINA:))
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    IRISWILLOW: ALKO MŮŮŮRY,TO ZNÁM...)Je to důsledek abstinence.V její jinakosti a přemýšlení nad svým konáním a změny jako takové.Jde v zásadě umět rozlišovat,co vlastně chci přijímat a co ne,neustále máme potřebu hledat pseudo sebe ve vnějšim Světě,ale náš okolní Svět je především odrazem Světa v nás,proto bychom měli hledat uvnitř sebe samých směr a umět svobodně a tudíž vědomě přijímat,co skutečně vlastně chci a ne naopak ve lži sobě kolikrát vlastní.V podstatě chce pít naše falešné Já ne to,které chce tu nezkaženou polovinu jablka.Každopádně život bez alkoholu má beze sporu mnohonásobně větší kvalitu než li sním,o tom žádná...
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    IRISWILLOW: ja mam jen zablesky ze straslivych nastesti davno minulych kocovin...
    IRISWILLOW
    IRISWILLOW --- ---
    Zdají se mi poslední dobou nepříjemné sny, kde se opiju, ač se pokouším abstinovat, vůbec se pak nemůžu ovládat a vyčítám si to.
    Někdo něco podobnýho?
    LOOKBETTERNAKED
    LOOKBETTERNAKED --- ---
    CLOWNZEPPA: Svědci Jehovovi ?
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Odvážítě li se skutečně pohlédnout do sebe sama u budete li šokováni?Když uvidíte více negativních stránek než jste očekávali?Jedná se o pozitivní čin!At jsou důsledky jakékoli,i kdyby byly bolestné,nechte je,at vám dají lekci.Snaží se vám říci o jiném způsobu Života.Snaží se ze všech sil,aby vás osvobodily z jednotvárného Života!At se stane "cokoli",začínejte každý den s úsměvem,jak kdyby byl prvním dnem vašeho Života!Měl by to udělat každý,kdo nechce,aby jeho budoucnost byla opakováním minulosti...
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    MYSHE: Ja jsem kalil skoro nonstop tak dlouho , ze je to pro me uplne jinej level byti :o))
    MYSHE
    MYSHE --- ---
    KLATIC: Pro mě teda nekalení neni handicap ale ani žádnej super základ.. Je to prostě něco, co teď dělám.. ;)
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    CLOWNZEPPA: zvirata se taky dokazou hezky zmastit.... ale nebrani jim to zit :o)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    ZE VŠECH TVORŮ JEN ČLOVĚK PIJE, AČ ČASTO NEMÁ ŽÍZEŇ...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    KLATIC: Je to o Nás v Nás.)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Milan Rogozan ·
    gratujuji ,vzdy jsout ezky zacatky,to ja kdyz byl po lecbe tak jsem do toho vletel rovnyma noham,a zacal jsem delat ve sve profesy a to cisnika a vidis to uz abstinuji 16-tej rocek a je mi fajn...
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    CLOWNZEPPA: No tak jasne....zaklad je nebrat nechlastani jako handicap ale naopak je to super zaklad.... a cim jsem strizlivej dyl tim mi to prijde lepsi :o)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Když bych hrál s Rolling Stones,směle bych chlastal dááál!Ale to bohužel,bohudík není nikdo z nás.Je za potřebí si uvědomit,že nemáme problém s pitim či jinym vymaštovadlem,ale pouze a jen sami se sebou ve vztahu s tou či onou věcí.Abstinenci ne zdar,ta je bezcenná,když člověk dělá něco,co nechce.V případě,že ale abstinuje,protože chce,tak nezbývá než zvolat Životu Zdar:)
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    IRISWILLOW: podle toho co pises tak jsi to snad nenechala dojit az do totalni fyzicke zavislosti kdy je telo tak dorasovane, ze se proste bez alkoholu jen klepe a nemuze se vicemene ani hnout .... takze prestavas vcas na to aby se telo i mysl jeste vzpamalovaly a to vicemene bez nasledku (ja se ve dvaceti teprve poradne rozchlastaval...) .....takze jen dve veci.... nejvetsim nepritelem abstinence je nuda a trema.... protoze kdyz clovek chlasta nemusi uz resit zadnou jinou zabavu/hobby/sport atd.... a je schopen pred plnym stadionem klidne nahej tancit na podiu a je mu to uprdele...... kdyz clovek nepije, ma naopak spoustu casu (a penez) na vsechno mozny i nemozny co kdy chtel delat...takze vzhuru do toho.... s tou tremou to asi zalezi na povaze....ja s tim mel trable djakziva... driv kdyz jsem nekde hral, tak jsem si dal minimalne dve sklenky vina pred vystoupenim....ted bez chlastu si postupne zvykam hrat mezi kamosema v hospode, venku atd.... ale jeste bude asi chvili trvat nez budu mit podobnou bezstarostnost pred publikem jako s chlastem....

    a jeste jeden muj poznatek...vino je podle me uplne nejzradnejsi chlast......da se pit v podstate nonstop a jeste ho toleruje i vetsina lidi co skoro nepijou......porad je to v pohode...az clovek najednou zjisti ze da dva litry vina za den jak nic....
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    PIJU PŘÍLIŠ?
    http://vimeo.com/43450308
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam