• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    OCBSMOKE: No ty dva týpci,co to sháněj opravdu nevypadaj,že by neměly zkušenost s tvrdejma drogama,ba naopak vypadaj jako Ti,co hledaj.)Každopádně souhlasim,že je jen na Tobě zda li chceš tvrdej šumavskej chleba nebo křupavej croiasant.)
    OCBSMOKE
    OCBSMOKE --- ---
    CLOWNZEPPA: Zajmavej dokument, nicméně trochu přitaženej za vlasy, pochybuju o tom
    že týpci, co závodili kdo dřív péčko sežene, tak že ani jeden z nich nikdy nic před tim neměl. Drogy seženeš
    jednoduše, to je jasný, je to jenom na každym jak se s tim popere, když se někdo rozhodne, že je brát
    bude, i třeba nevědomky, nikdo ho neodkáže zastavit a neni ani nikdo, kdy by mu z toho zase pomohl ven.
    Člověk si musí pomoct sám, a jemu samotnýmu to musí dojít. Když nedojde, bere a padá hloub a
    hloub...Vždycky je mi líto, na ty lidi koukat a vědět,že nezmůžeš vůbec nic...:/ Obzvlášť když jde o přátele.
    IMHO Všechny závislosti, který máme jsou v podstatě stejný, ať už jde o chlast, trávu nebo peří, jde jenom
    o to jakym způsobem mění tvoje vědomí a jakejch věcí je člověk schopnej pod jejich vlivem...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    POLOŠERO 7 Drogy Česko 2011 drsné fakta dost volný dokument :D - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=mcyHRtsgN2E
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Podle Viliama Poltikoviče léčí ayahusca vše od drogové závislosti až po rakovinu - ČRo 2 - Praha (Dvojka) - Evergreen, zábava i poznávání (Český rozhlas)
    http://www.rozhlas.cz/praha/radiozpravy/_zprava/podle-viliama-poltikovice-leci-ayahusca-vse-od-drogove-zavislosti-az-po-rakovinu--1010174
    SPIRITMONGER
    SPIRITMONGER --- ---
    IRISWILLOW: Zdalo se mi neco podobnyho. Sice trochu neprijemny, ale o to lepsi pocit po probuzeni.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Ayahuasca v Amazonii - dokument - YouTube
    http://www.youtube.com/watch?v=dEIWzx7bFkk
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Viliam Poltikovič v pořadu UCHEM JEHLY (ČT 2011) - YouTube
    https://www.youtube.com/watch?v=mv7DbPTX4R4
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    LOOKBETTERNAKED: Ne ne,jen úryvek z knihy Mystická cesta ke kosmické síle,řekl bych,že k dané tématice dost přiléhavý...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    STRUČNĚ ŘEČENO!JDE O TO NEBEJT DYLIN,POTAŽMO DYLINA:))
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    IRISWILLOW: ALKO MŮŮŮRY,TO ZNÁM...)Je to důsledek abstinence.V její jinakosti a přemýšlení nad svým konáním a změny jako takové.Jde v zásadě umět rozlišovat,co vlastně chci přijímat a co ne,neustále máme potřebu hledat pseudo sebe ve vnějšim Světě,ale náš okolní Svět je především odrazem Světa v nás,proto bychom měli hledat uvnitř sebe samých směr a umět svobodně a tudíž vědomě přijímat,co skutečně vlastně chci a ne naopak ve lži sobě kolikrát vlastní.V podstatě chce pít naše falešné Já ne to,které chce tu nezkaženou polovinu jablka.Každopádně život bez alkoholu má beze sporu mnohonásobně větší kvalitu než li sním,o tom žádná...
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    IRISWILLOW: ja mam jen zablesky ze straslivych nastesti davno minulych kocovin...
    IRISWILLOW
    IRISWILLOW --- ---
    Zdají se mi poslední dobou nepříjemné sny, kde se opiju, ač se pokouším abstinovat, vůbec se pak nemůžu ovládat a vyčítám si to.
    Někdo něco podobnýho?
    LOOKBETTERNAKED
    LOOKBETTERNAKED --- ---
    CLOWNZEPPA: Svědci Jehovovi ?
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Odvážítě li se skutečně pohlédnout do sebe sama u budete li šokováni?Když uvidíte více negativních stránek než jste očekávali?Jedná se o pozitivní čin!At jsou důsledky jakékoli,i kdyby byly bolestné,nechte je,at vám dají lekci.Snaží se vám říci o jiném způsobu Života.Snaží se ze všech sil,aby vás osvobodily z jednotvárného Života!At se stane "cokoli",začínejte každý den s úsměvem,jak kdyby byl prvním dnem vašeho Života!Měl by to udělat každý,kdo nechce,aby jeho budoucnost byla opakováním minulosti...
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    MYSHE: Ja jsem kalil skoro nonstop tak dlouho , ze je to pro me uplne jinej level byti :o))
    MYSHE
    MYSHE --- ---
    KLATIC: Pro mě teda nekalení neni handicap ale ani žádnej super základ.. Je to prostě něco, co teď dělám.. ;)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam