• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    FIONOR: jedenáctý přikázání
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    FIONOR: Takovym jako seš ty bych stínal každou neděli hlavu,která je plná sraček!!!
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    HRAFNAIN: naprosto nechápu, jak tahle otázka (nebo případná odpověď na ni) vysvětluje v čem spočívá ona domnělá nedovtipnost (kterou začínám považovat spíše za pokus mě zmást než za ucelenou a obhajitelnou kritiku)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    FIONOR: z kterýho fjordu přesně seš?
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    CLOWNZEPPA: tvůj názor - sice hloupý, ale budiž... nicméně, položil jsem ti otázku a ocenil bych věcnou reakci namísto osobního napadání
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    FIONOR: To není omyl,to je realita,že si nedovtipnej kretén....
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    HRAFNAIN: jediné, co jsem tu pochopil je, že CLOWNZEPPA má vážný komunikační nebo osobní problém (a nebo Touretteův syndrom, a v takovém případě by si ode mne zasloužil omluvu).
    Nicméně, když jsem tak nedovtipný, jistě nebudeš litovat času a objasníš mi, v čem toto mé pomýlení spočívá.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    FIONOR: bože, ty si nedovtipnej
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    FIONOR: co ty o mně víš ty debílku,neser mě nebo si tě najdu a rozbiju ti hubu!!!Mimochodem je skvělá terapie vyhlásit taskový ksyndly jako si ty!!!
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    CLOWNZEPPA: V tom případě nevyhrožuj a jednej... Chabá sebekontrola ve vyjadřování ukazuje na hlubší problém, na který by ses možná měl soustředit, pokud cítíš, že musíš bojovat proti alkoholismu (ať už jde o akt upřímné chuti pomoci lidem s problémem nebo o řešení vlastních potíží).
    A agrese (byť v tomto případě slovní) není právě nejlepší vizitka toho, jak zvládáš kontrolovat sám sebe a své chování.

    A přátelská rada, protože evidentně nejde o překlep, ale o zažitou chybu – po interpunkci (čárky, tečky, otazník a podobně) zpravidla následuje mezera. Je to proto, aby byl text snáze čitelný. K tomu také slouží členění na odstavce.
    Čili, bez ohledu na to, že se mě pokusíš urazit, a nazveš mě grammar nazi (i když pravděpodobně budeš volit ostřejší slova), doufám, že ti to časem pomůže s psaným projevem a jeho srozumitelností. Nakonec, nejde o nic jiného než o radu, který ti může dlouhodobě pomoci.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    FIONOR: Život není o článku,život je tvrdá realite ty debile!Ty nejsi jen introvert,ty musíš bejt uplnej kretén!Btw.Já si tu můžu psát,co chci,to je moje diskuze...tak drž hubu ty mrdko nebo dostaneš ban!!!
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    CLOWNZEPPA: ty asi nebudeš nejostřejší nůž v šuplíku, co?

    ale když už jsme u toho: jakým způsobem tvůj blábol posunul a obohatil debatu o alkoholismu a motivech, které k němu vedou zmiňované introverty? Protože ten odkazovaný článek je navzdory své povrchnosti založený na pozorování a zřejmě i dlouhodobějším kontaktu s lidmi, kteří nějaký problém řeší – a bylo pro mě přínosné si jej přečíst (přinejmenším mi odhalil motivace, které mě nenapadly, i když jsem sám introvert...)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    FIONOR: To mám nejradši takový zmrdy,vytřít si prdel s Tebou Ty sráči spařenej!
    VILGEFORTZ
    VILGEFORTZ --- ---
    Ja s nim souhlasim.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    CLOWNZEPPA: a tenhle intelektuální výměšek ti někdo nadiktoval nebo jsi ho vytlačil vlastními silami?
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    RURYRY: A co Extrovert?Já si myslim,že jsme jen prachobyčejný Zvířata,který "ovládli" planetu a řešej milion píčovin!!!V čem jsme víc než Psi?V čem jsme víc než Chobotnice?V čem jsme víc než Delfíni?Právě,že v ničem!!!Naopak bychom se měli učit mnohem víc,než si myslíme....My jsme prostě úplně mimo,samozvaní Páni,kteří uměj vše pojmenovat...a tim to končí i začíná...
    RURYRY
    RURYRY --- ---
    Alkohol v životě introverta | magazín Psychologie.cz [Zdraví: závislosti, alkohol, komunikace, práce, dospívání]
    http://psychologie.cz/alkohol-v-zivote-introverta/
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    THEMAKARESH: Mluvím o sobě...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam