• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    CLOWNZEPPA: díky za tvůj příspěvek, jakkoliv byl zbytečný, rád si od tebe něco přečtu až to bude přínosné pro debatu (v jakémkoliv směru)

    nicméně, abych ti ušetřil čas - z tvých vyjádření jsem už na první pokus pochopil, že mnou hluboce pohrdáš a toužíš hrubým způsobem urazit mě, mou rodinu, můj původ nebo cokoliv, čeho si vážím... takže pokud tvé příspěvky nemají vyšší smysl (jako třeba pocvičit psaní interpunkce na klávesnici) tak nemusíš marnit svůj čas dalšími urážkami a můžeš se omezit na prosté mínus u příspěvku - všechny ty kretény a podobně si už domyslím sám a mnohem barvitěji než zvládneš ty.

    HRAFNAIN: je český film z roku 1935... A?
    Jednoznačnost a přímost namísto náznaků by možná neuškodila (a pokud máš strach z upřímnosti ve společnosti nezdvořáka který administruje tuto diskusi, snesu i vysvětlení do pošty).
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    HRAFNAIN: Víš?Já jsem celkem slušnej člověk,ale srážka s takovym kreténem je opravdu bolestivá...
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    CLOWNZEPPA: nekazil bych nedeli, v pondeli mu to pude samo
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    FIONOR: jedenáctý přikázání
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    FIONOR: Takovym jako seš ty bych stínal každou neděli hlavu,která je plná sraček!!!
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    HRAFNAIN: naprosto nechápu, jak tahle otázka (nebo případná odpověď na ni) vysvětluje v čem spočívá ona domnělá nedovtipnost (kterou začínám považovat spíše za pokus mě zmást než za ucelenou a obhajitelnou kritiku)
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    FIONOR: z kterýho fjordu přesně seš?
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    CLOWNZEPPA: tvůj názor - sice hloupý, ale budiž... nicméně, položil jsem ti otázku a ocenil bych věcnou reakci namísto osobního napadání
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    FIONOR: To není omyl,to je realita,že si nedovtipnej kretén....
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    HRAFNAIN: jediné, co jsem tu pochopil je, že CLOWNZEPPA má vážný komunikační nebo osobní problém (a nebo Touretteův syndrom, a v takovém případě by si ode mne zasloužil omluvu).
    Nicméně, když jsem tak nedovtipný, jistě nebudeš litovat času a objasníš mi, v čem toto mé pomýlení spočívá.
    HRAFNAIN
    HRAFNAIN --- ---
    FIONOR: bože, ty si nedovtipnej
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    FIONOR: co ty o mně víš ty debílku,neser mě nebo si tě najdu a rozbiju ti hubu!!!Mimochodem je skvělá terapie vyhlásit taskový ksyndly jako si ty!!!
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    CLOWNZEPPA: V tom případě nevyhrožuj a jednej... Chabá sebekontrola ve vyjadřování ukazuje na hlubší problém, na který by ses možná měl soustředit, pokud cítíš, že musíš bojovat proti alkoholismu (ať už jde o akt upřímné chuti pomoci lidem s problémem nebo o řešení vlastních potíží).
    A agrese (byť v tomto případě slovní) není právě nejlepší vizitka toho, jak zvládáš kontrolovat sám sebe a své chování.

    A přátelská rada, protože evidentně nejde o překlep, ale o zažitou chybu – po interpunkci (čárky, tečky, otazník a podobně) zpravidla následuje mezera. Je to proto, aby byl text snáze čitelný. K tomu také slouží členění na odstavce.
    Čili, bez ohledu na to, že se mě pokusíš urazit, a nazveš mě grammar nazi (i když pravděpodobně budeš volit ostřejší slova), doufám, že ti to časem pomůže s psaným projevem a jeho srozumitelností. Nakonec, nejde o nic jiného než o radu, který ti může dlouhodobě pomoci.
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    FIONOR: Život není o článku,život je tvrdá realite ty debile!Ty nejsi jen introvert,ty musíš bejt uplnej kretén!Btw.Já si tu můžu psát,co chci,to je moje diskuze...tak drž hubu ty mrdko nebo dostaneš ban!!!
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    CLOWNZEPPA: ty asi nebudeš nejostřejší nůž v šuplíku, co?

    ale když už jsme u toho: jakým způsobem tvůj blábol posunul a obohatil debatu o alkoholismu a motivech, které k němu vedou zmiňované introverty? Protože ten odkazovaný článek je navzdory své povrchnosti založený na pozorování a zřejmě i dlouhodobějším kontaktu s lidmi, kteří nějaký problém řeší – a bylo pro mě přínosné si jej přečíst (přinejmenším mi odhalil motivace, které mě nenapadly, i když jsem sám introvert...)
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    FIONOR: To mám nejradši takový zmrdy,vytřít si prdel s Tebou Ty sráči spařenej!
    VILGEFORTZ
    VILGEFORTZ --- ---
    Ja s nim souhlasim.
    FIONOR
    FIONOR --- ---
    CLOWNZEPPA: a tenhle intelektuální výměšek ti někdo nadiktoval nebo jsi ho vytlačil vlastními silami?
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    RURYRY: A co Extrovert?Já si myslim,že jsme jen prachobyčejný Zvířata,který "ovládli" planetu a řešej milion píčovin!!!V čem jsme víc než Psi?V čem jsme víc než Chobotnice?V čem jsme víc než Delfíni?Právě,že v ničem!!!Naopak bychom se měli učit mnohem víc,než si myslíme....My jsme prostě úplně mimo,samozvaní Páni,kteří uměj vše pojmenovat...a tim to končí i začíná...
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam