• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    KEB: máš pravdu že ten obrázek je fakt tak hustej že by mu jeden nevěřil bohužel
    KEB
    KEB --- ---
    VOLEMIKI: Velká pravda! Přesně takhle funguje drtivé množství recidiv u všech typů závislostí. Radši se už nikdy nenapiju než abych risknul další schodky.

    A vůbec nechtěl by ten schodišťovej obrázek dát místní admin do záhlaví? Bylo by to ve smyslu, že jeden obraz je za tisíc slov :)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    VOLEMIKI: Nepřemýšlím jak beztrestně chlastat :) Ale vysvětlovat to tady všechno nehodlám :)
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    IJACZEK: no a bez urážky ale jedna věcná nedávno jsi jásal že po pár dnech bez chlastu je svět top a najednou přemýšlíš jak beztrestně chlastat ? To mi má vypitá koule nebere
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    Ok rozumím ti říkám zkušenost myslím že je zbytečný nabít si hubu
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    IJACZEK: Tak se podivej na nejaky statistiky relapsu vylecenych alkoholiku.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    VOLEMIKI: Rozumim. Problém je v tom, že dokud si to sám neověřím vlastní zkušeností, tak mi to může tvrdit tisíc lidí. Třeba potom přijdu a řeknu, žes měl pravdu, a ty řekneš, žes to říkal. Ale co když jí nemáš?
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    IJACZEK:nepokoušej to kámo jednou dvakrát budeš king pak to posereš a padneš ještě hloub zkušenost prostě to nefunguje ukolébáš sám sebe
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    Tak ma-li clovek jednou problem, je jednodussi nechlastat vubec, nez chlastat s mirou. Znama vec.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    KEB: no, to mě právě čeká, todle ověřovací "jít na pivko"
    KEB
    KEB --- ---
    SDN33: To bude tím, že od určitého stupně problému/závislosti/schodu znamená jít na pivko synonymum pro sežrat se do polomrtva či mrtva. A to bývá obvykle to čemu se člověk snaží vyhnout.

    Popravdě už jsem čistej pátej měsíc a netroufnu si řít jestli bych dokázal "jití na pivko" ukočírovat do nějakého slušného stádia. Proto se tomu radši vyhýbám a když už se odhodlám, tak sem na birrelu.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    Jinak mám 15 dní bez. V neděli večer jsem vytáhl rubikovu kostku. Dneska ji dám pod 5 minut. Nazdar mozku, kde ses toulal?
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    SDN33: Zatím zkouším 30 dní bez a uvidím, jak mi za těch 30 dní bude. V současnosti jsem toho názoru, že k žití v Evropě pití prostě patří, jinak si out. A jedinej, kdo mě přesvědčí o opaku, jsem já a moje vlastní zkušenost.

    Doufám, že moje výchozí pozice je ta, kdy si budu moci říct, že na škopek zajdu jednou tejdně a budu v klidu.
    SDN33
    SDN33 --- ---

    a proc vlastne se tu vsichni snazite prestat kalit uplne? nestacilo by uplne to, rict si, ze na skopek pujdu proste jen jednou tydne? nebo podle toho, z jaky pozice vychazite, ze jo.
    XINDL
    XINDL --- ---
    IJACZEK: Drz se. I tech jedenact dni je uspech a vubec nejdulezitejsi krok jsi udelal (prestat pit). Ted je dulezity nenechat se ukolebat a vydrzet. Drzim palec :)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    VOLEMIKI: neberu, jsem s tím v pohodě :) díky za komenty! :)
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    IJACZEK: sorry neber to tak že tě chci shazovat sám mám svého dost a ten rozvrh ten máme společný to je nutnost na kterou přijde každý sám
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    VOLEMIKI: Mně se zdá, že jo, tak mi to nekaž, díky :D Netvrdím, že se mi otevřel celej, zatím koukám klíčovou dirkou....
    SDN33: Jistotu neberu nikde, ale naplánoval jsem si program po hodině zatím až do 25.5. a dál se to taky zaplňuje. Do tý kavárny chodím po práci furt, ale dám si kafe nebo sprajt se sodovkou a jdu dělat to, co mám dál v diáři.
    Tou spoustou práce myslím to, že pokud chci pomoct lidem ve svym okolí, tak s chlastem to rozhodně nepujde. Takže musím zamakat na sobě. Kuli sobě i ostatním.
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    IJACZEK: za jedenáct dnů se ti ani oko neotevře natož svět
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    IJACZEK: za jedenáct dnů se ti ani oko neotevře natož svět
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam