• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    KEB
    KEB --- ---
    KLATIC: Ano, to je na tom v poho, že člověk sedí v hospodě klidně do tří a pak ráno funguje úplně v pohodě... :)
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    CLOWNZEPPA: Trefa bereš body
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    SDN33:Koukni na to takhle , chci jít na sud a řeknu si jsem pivař nebudu chlastat pivo ale koupím si sedmičku vína a budu inteligent . Stejně bych se vylil jako váza . jenom bych se očůrával . kolikrát jsi šel na tři ? nepokoušet
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    SDN33: za urcitou hranici uz to proste nefunguje...lepe receno myslis si ze to muze fungovat dokud se nenapijes...pak to udela cvak .... a lejes zas kazdej den....

    a co se tyce toho ze vsichni jedou v chlastu.....s kamosema kalim dal, i si je zvu kalit domu, dam si snima semtam brko a klidne kalime a hrajem az do rana....a jsem rad ze druhej den nebleju a nemam uplne vypatlano..... kdyz clovek nechlasta samovolne se oddelej kamosi od soukalicu.... s kamosema si clovek pokeca i kdyz neni nalitej a se soukalicema si clovek za strizliva vetsinou nema co rict....a navic... to ze vsichni okolo porad vklidu lejou neznamena ze polovina z nich uz nejsou uplne vychlastany kokoti....


    CLOWNZEPPA:
    KEB: :o)
    KEB
    KEB --- ---
    CLOWNZEPPA: Tak schválně bando, kdo se poznali aspoň v pěti bodech, ať dá CLOWNZEPPovi bod. Já dávám první (a smazal jsem to mínus).
    KEB
    KEB --- ---
    SDN33: Není to zase tak mimo. Na pivo jdeš, ale chlemtáš birrel. A komu se to nelíbií a't si vysere oko, protože je nasnadě otázka, jestli takový kamarády člověk opravdu potřebuje. A okolí to dřív nebo později zaakceptuje a přestane to řešit. Akorát by moje drahá polovice nemusela pořád dostávat chlast...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Výstižné ilustrace ukazují, jak se v opilosti mění lidské vnímání | Creativelife.cz – Blog o kreativním životě | ART, FOTO, DESIGN, DIY, BYDLENÍ, ARCHITEKTURA
    http://creativelife.cz/vystizne-ilustrace-ukazuji-jak-se-v-opilosti-meni-lidske-vnimani/
    SDN33
    SDN33 --- ---
    ja si to nedovedu predstavit, prestat uplne kalit. jak tu nekdo napsal, cela tady spolecnost je na tom vicemene zalozena a ja jakozto clovek, co rad jezdi po festakach, parties atp, bez chlastu? asi ne. a nejde ani o ty ucinky, ale kdyz vsichni kolem tebe lijou, na skopku se slejza partija, byl bys uplne mimo... u mne uplne by stacilo to omezit a chodit (klidne do hotova) jednou tydne. to by byl uspech. u nas uz je ten chlast takovej standart, ze uz s nim pocitas uplne u vseho. jdes pro rohliky do kseftu, stavis se na jedno, protoze jdes kolem hospody a mozna tam je Franta. vcera jsem byl neco vyridt v bance, potkam kamose, ´pospichas domu?' ´ne´a najednou uz je koupenej pulcak ruma. a to jsem ani pit nechtel, dokonce jsem k tomu mel odpor a bylo mi zle (zasejc po minulym veceru, ale rumik naladu ocividne narovnal, takze jsem jeste u nas stihl zavrit knajpu a dat sestipivo a ve dve jit spat, s tim, ze od sesti od rana delam, coz je uplne jedno, ze jo.. a tohlencto je uplnej normal v posledni dobe. za mesic jedem na vodu klasicky, driv jsem videl jako hlavni ten vejlet a pohodu, dneska vidim hlavne to, ze budem s bandou nonstop na sracku a budem vymejslet kokotiny. to ze budes na vode uz je jen takovej bonus, aby se ti lip chlastalo. nevim no, fakt byl bych stastnej, jit se vylejt jednou tydne, coz neni tak nemozny a nezmenilo by ti to od zakladu zivot, jako prestat uplne. hlavne bych usetril takovy kvanta penez, ze se mi to ani nezda. jenze z toho chlastu se snad zblaznili vsichni v posledni dobe, ale asi to je jen ten okruh kolem me..
    jak si delame (u nas) prdel z dnesnich mladych (13, 15), ze misto toho, aby v putice skemrali,aby jim obsluha nalila (jako my tehda), sedej radsi navoneny a vystajlovany doma na tabletu atp, tak jak sebe a lidi kolem po tech deseti letech fer chlastani vidím, tak si rikám, dobre delate..

    sem se trosku ulevil takhle z rana..sorrac. kdyztak me smazte.
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    KEB: A Nohavica je danej nedávno jsem si pouštěl soundtrack
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    KEB: Je krásný jak říkáš do posledního pixelu . Vypadá to na dost starou malbu
    KEB
    KEB --- ---
    VOLEMIKI: Nejen hustej, ale do posledního pixelu přesnej. Stejně jako NTAK http://www.youtube.com/watch?v=FzEgqhMpk5c
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    KEB: máš pravdu že ten obrázek je fakt tak hustej že by mu jeden nevěřil bohužel
    KEB
    KEB --- ---
    VOLEMIKI: Velká pravda! Přesně takhle funguje drtivé množství recidiv u všech typů závislostí. Radši se už nikdy nenapiju než abych risknul další schodky.

    A vůbec nechtěl by ten schodišťovej obrázek dát místní admin do záhlaví? Bylo by to ve smyslu, že jeden obraz je za tisíc slov :)
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    VOLEMIKI: Nepřemýšlím jak beztrestně chlastat :) Ale vysvětlovat to tady všechno nehodlám :)
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    IJACZEK: no a bez urážky ale jedna věcná nedávno jsi jásal že po pár dnech bez chlastu je svět top a najednou přemýšlíš jak beztrestně chlastat ? To mi má vypitá koule nebere
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    Ok rozumím ti říkám zkušenost myslím že je zbytečný nabít si hubu
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    IJACZEK: Tak se podivej na nejaky statistiky relapsu vylecenych alkoholiku.
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    VOLEMIKI: Rozumim. Problém je v tom, že dokud si to sám neověřím vlastní zkušeností, tak mi to může tvrdit tisíc lidí. Třeba potom přijdu a řeknu, žes měl pravdu, a ty řekneš, žes to říkal. Ale co když jí nemáš?
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    IJACZEK:nepokoušej to kámo jednou dvakrát budeš king pak to posereš a padneš ještě hloub zkušenost prostě to nefunguje ukolébáš sám sebe
    HVJ3R
    HVJ3R --- ---
    Tak ma-li clovek jednou problem, je jednodussi nechlastat vubec, nez chlastat s mirou. Znama vec.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam