• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    Taky už máte pocit,že spíš než zábavá je to sebedestrukce a víc než relax je to faux pass,podělte se o své zkušenosti,jak zapásíte,prohráváte a vyhrávete s falešným přítelem Alkoholem... Existuje pouze jedna cesta, jak lidi milovat, a tou je milovat je takové, jací jsou. A nádherné je na tom to, že když je mliujete jací jsou, tak se začnou měnit. Ne podle vašich představ - začnou se měnit podle své vlastní reality. Když je milujete, promění je to. Ne přesvědčí - promění. Obnoví se, dosáhnou k novým výšinám bytí. Dojde k tomu, ale v jejich bytí a podle jejich vlastní přirozenosti.Pomáhejte lidem, aby byli přirození, pomáhejte lidem, aby byli svobodní, pomáhejte lidem, aby byli sami sebou, a nikdy se nepokoušejte nikoho nutit, tahat a tlačit a manipulovat... http://psychologie.cz/az-do-dna/
    rozbalit záhlaví
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    PARTY222: Před sebou stejně neutečeš , když to zkusíš tak se uženeš ....
    PARTY222
    PARTY222 --- ---
    CLOWNZEPPA- presne,,hlavne se neposrat a neutikat.........
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    PARTY222: Život je jedna velká tragikomedie, jde především o to se neposrat! Z nikoho a obzvlášť ne z ničeho!
    PARTY222
    PARTY222 --- ---
    Kebe nebud tak citlivej,,,,,napsala jsem-mluvim o nejhorsich pripadech,,,ne to neni pokus o vtip to je tragedie a realita....
    KEB
    KEB --- ---
    PARTY222: To je pokus být vtipný? Nebo to má nějakou skrytou pointu, která mi uniká?
    PARTY222
    PARTY222 --- ---
    alkoholici- maji deprese, lituji se, nevidi emoce jinych, kdyz se setrou- trpi syndromem suprmana :D..kdyz nechlastate nezapadnete k nim do party :D......coz mne trapi nejvic :D-mluvim ale fakt o nejhorsich pripadech,,,,,,,
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    Dobré krásné slunečné a hlavně střízlivé nedělní ráno přeji celé bandě poblázněných alkáčů ! Mimochodem dlouho se neozval Iksik ?
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    "Nepocítil jsem jsem ani tak strach ze smrti,jako strach ze života příliš municiozně naplánovaného,přesně vypočítaného a tím i předem prožitého a zbytečného jako shlédnutí filmu,jehož zápletku i rozuzlení pochopíme již z prvních metrů"..."Nenasytná je obžérnost té vášně,ale někdy se přeci dostaví jen únava,občas se člověk zastaví,ohlédne se za sebe a na uplynulá léta a zmocní se ho hrozné podezření"/J.Putík...R.I.P./
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    KLATIC: "s kamosema si clovek pokeca i kdyz neni nalitej a se soukalicema si clovek za strizliva vetsinou nema co rict"

    ......díky!!
    KEB
    KEB --- ---
    KLATIC: Ano, to je na tom v poho, že člověk sedí v hospodě klidně do tří a pak ráno funguje úplně v pohodě... :)
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    CLOWNZEPPA: Trefa bereš body
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    SDN33:Koukni na to takhle , chci jít na sud a řeknu si jsem pivař nebudu chlastat pivo ale koupím si sedmičku vína a budu inteligent . Stejně bych se vylil jako váza . jenom bych se očůrával . kolikrát jsi šel na tři ? nepokoušet
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    SDN33: za urcitou hranici uz to proste nefunguje...lepe receno myslis si ze to muze fungovat dokud se nenapijes...pak to udela cvak .... a lejes zas kazdej den....

    a co se tyce toho ze vsichni jedou v chlastu.....s kamosema kalim dal, i si je zvu kalit domu, dam si snima semtam brko a klidne kalime a hrajem az do rana....a jsem rad ze druhej den nebleju a nemam uplne vypatlano..... kdyz clovek nechlasta samovolne se oddelej kamosi od soukalicu.... s kamosema si clovek pokeca i kdyz neni nalitej a se soukalicema si clovek za strizliva vetsinou nema co rict....a navic... to ze vsichni okolo porad vklidu lejou neznamena ze polovina z nich uz nejsou uplne vychlastany kokoti....


    CLOWNZEPPA:
    KEB: :o)
    KEB
    KEB --- ---
    CLOWNZEPPA: Tak schválně bando, kdo se poznali aspoň v pěti bodech, ať dá CLOWNZEPPovi bod. Já dávám první (a smazal jsem to mínus).
    KEB
    KEB --- ---
    SDN33: Není to zase tak mimo. Na pivo jdeš, ale chlemtáš birrel. A komu se to nelíbií a't si vysere oko, protože je nasnadě otázka, jestli takový kamarády člověk opravdu potřebuje. A okolí to dřív nebo později zaakceptuje a přestane to řešit. Akorát by moje drahá polovice nemusela pořád dostávat chlast...
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Výstižné ilustrace ukazují, jak se v opilosti mění lidské vnímání | Creativelife.cz – Blog o kreativním životě | ART, FOTO, DESIGN, DIY, BYDLENÍ, ARCHITEKTURA
    http://creativelife.cz/vystizne-ilustrace-ukazuji-jak-se-v-opilosti-meni-lidske-vnimani/
    SDN33
    SDN33 --- ---
    ja si to nedovedu predstavit, prestat uplne kalit. jak tu nekdo napsal, cela tady spolecnost je na tom vicemene zalozena a ja jakozto clovek, co rad jezdi po festakach, parties atp, bez chlastu? asi ne. a nejde ani o ty ucinky, ale kdyz vsichni kolem tebe lijou, na skopku se slejza partija, byl bys uplne mimo... u mne uplne by stacilo to omezit a chodit (klidne do hotova) jednou tydne. to by byl uspech. u nas uz je ten chlast takovej standart, ze uz s nim pocitas uplne u vseho. jdes pro rohliky do kseftu, stavis se na jedno, protoze jdes kolem hospody a mozna tam je Franta. vcera jsem byl neco vyridt v bance, potkam kamose, ´pospichas domu?' ´ne´a najednou uz je koupenej pulcak ruma. a to jsem ani pit nechtel, dokonce jsem k tomu mel odpor a bylo mi zle (zasejc po minulym veceru, ale rumik naladu ocividne narovnal, takze jsem jeste u nas stihl zavrit knajpu a dat sestipivo a ve dve jit spat, s tim, ze od sesti od rana delam, coz je uplne jedno, ze jo.. a tohlencto je uplnej normal v posledni dobe. za mesic jedem na vodu klasicky, driv jsem videl jako hlavni ten vejlet a pohodu, dneska vidim hlavne to, ze budem s bandou nonstop na sracku a budem vymejslet kokotiny. to ze budes na vode uz je jen takovej bonus, aby se ti lip chlastalo. nevim no, fakt byl bych stastnej, jit se vylejt jednou tydne, coz neni tak nemozny a nezmenilo by ti to od zakladu zivot, jako prestat uplne. hlavne bych usetril takovy kvanta penez, ze se mi to ani nezda. jenze z toho chlastu se snad zblaznili vsichni v posledni dobe, ale asi to je jen ten okruh kolem me..
    jak si delame (u nas) prdel z dnesnich mladych (13, 15), ze misto toho, aby v putice skemrali,aby jim obsluha nalila (jako my tehda), sedej radsi navoneny a vystajlovany doma na tabletu atp, tak jak sebe a lidi kolem po tech deseti letech fer chlastani vidím, tak si rikám, dobre delate..

    sem se trosku ulevil takhle z rana..sorrac. kdyztak me smazte.
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    KEB: A Nohavica je danej nedávno jsem si pouštěl soundtrack
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    KEB: Je krásný jak říkáš do posledního pixelu . Vypadá to na dost starou malbu
    KEB
    KEB --- ---
    VOLEMIKI: Nejen hustej, ale do posledního pixelu přesnej. Stejně jako NTAK http://www.youtube.com/watch?v=FzEgqhMpk5c
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam