• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    Taky už máte pocit,že spíš než zábavá je to sebedestrukce a víc než relax je to faux pass,podělte se o své zkušenosti,jak zapásíte,prohráváte a vyhrávete s falešným přítelem Alkoholem... Existuje pouze jedna cesta, jak lidi milovat, a tou je milovat je takové, jací jsou. A nádherné je na tom to, že když je mliujete jací jsou, tak se začnou měnit. Ne podle vašich představ - začnou se měnit podle své vlastní reality. Když je milujete, promění je to. Ne přesvědčí - promění. Obnoví se, dosáhnou k novým výšinám bytí. Dojde k tomu, ale v jejich bytí a podle jejich vlastní přirozenosti.Pomáhejte lidem, aby byli přirození, pomáhejte lidem, aby byli svobodní, pomáhejte lidem, aby byli sami sebou, a nikdy se nepokoušejte nikoho nutit, tahat a tlačit a manipulovat... http://psychologie.cz/az-do-dna/
    rozbalit záhlaví
    KEB
    KEB --- ---
    VOLEMIKI: Otevřít si mysl o pendolino... :D Ty jsi měl být básník!
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    KEB: když přestaneš chlastat tak čekáš že se probudíš ze zlýho snu .pravda že se probudíš do mnohem horšího snu . Jako matrix vezmi si modrou nebo červenou pilulku ale není cesta zpátky dát si pár pivek nemožné a už ti nepomůže ani sud . Jedině si otevřít mysl o pendolino .
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    KEB: nerikam ze to u nikoho nejde...ale od jistyho levelu uz to proste nefunguje....
    KEB
    KEB --- ---
    ESELVIRA: KLATIC: Tak a teď jste mi zkazili mou poslední naději, že to snad ještě někdy půjde :( (vtip) Je to přesně jak říkáte. Abstinující alkoholik vždycky bude chytat na drc. Možná se mu podaří ukočírovat jednu, dvě tři akce, ale dřív nebo později do toho vletí s razancí neřízené střely.
    KLATIC
    KLATIC --- ---
    ESELVIRA: hlavne je potreba pocitat stim ze strizlivy alkoholik ktery se rozhodne jit jen na jedno dve... neni uz ten samy clovek ktery se po dvou pivech rozhoduje jestli si da dalsi a k tomu rum...a o tom to je...
    ESELVIRA
    ESELVIRA --- ---
    SDN33: Tohle přání je nejčastějíší příčina neúspěšné léčby alkoholismu. Alkoholik není schopen mít nad pitím kontrolu, pít jako ostatní (dát si jedno-dvě). Alkoholismus je nemoc, selhání 'centra odměn', které máme v mozku. Tohle si člověk normálně špatně představí...
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    PARTY222: aa to vypada na ranni opicku a jizlivost... taky to znam, ale obvykle tam kam chodim lecit svy ranni stavy uz mam ban :0)
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    KEB: to máš pravdu svině lehký ale spíš bych to přirovnal k víru taky se to ve finále soustředí na jenom místě a pak to nechutně ztěžkne taky mě to dobíhá
    PARTY222
    PARTY222 --- ---
    nastesti ja takovej problem nemam.....diky bohu..jj decka mate recht,ale jak to vysvetlite jinym nestastnikum?to nelze,asi clovek sam musi pochopit ze je vul....jasne znovu rikam, myslim lidi co jsou notorici ne co se ozerou prilezitostne
    KEB
    KEB --- ---
    VOLEMIKI: A to nejhorší, co můžeš udělat, je snažit se utopit problémy v chlastu. Ony totiž umí moc dobře plavat... :)

    PARTY222: Ok :)
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    PARTY222: Před sebou stejně neutečeš , když to zkusíš tak se uženeš ....
    PARTY222
    PARTY222 --- ---
    CLOWNZEPPA- presne,,hlavne se neposrat a neutikat.........
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    PARTY222: Život je jedna velká tragikomedie, jde především o to se neposrat! Z nikoho a obzvlášť ne z ničeho!
    PARTY222
    PARTY222 --- ---
    Kebe nebud tak citlivej,,,,,napsala jsem-mluvim o nejhorsich pripadech,,,ne to neni pokus o vtip to je tragedie a realita....
    KEB
    KEB --- ---
    PARTY222: To je pokus být vtipný? Nebo to má nějakou skrytou pointu, která mi uniká?
    PARTY222
    PARTY222 --- ---
    alkoholici- maji deprese, lituji se, nevidi emoce jinych, kdyz se setrou- trpi syndromem suprmana :D..kdyz nechlastate nezapadnete k nim do party :D......coz mne trapi nejvic :D-mluvim ale fakt o nejhorsich pripadech,,,,,,,
    VOLEMIKI
    VOLEMIKI --- ---
    Dobré krásné slunečné a hlavně střízlivé nedělní ráno přeji celé bandě poblázněných alkáčů ! Mimochodem dlouho se neozval Iksik ?
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    "Nepocítil jsem jsem ani tak strach ze smrti,jako strach ze života příliš municiozně naplánovaného,přesně vypočítaného a tím i předem prožitého a zbytečného jako shlédnutí filmu,jehož zápletku i rozuzlení pochopíme již z prvních metrů"..."Nenasytná je obžérnost té vášně,ale někdy se přeci dostaví jen únava,občas se člověk zastaví,ohlédne se za sebe a na uplynulá léta a zmocní se ho hrozné podezření"/J.Putík...R.I.P./
    IJACZEK
    IJACZEK --- ---
    KLATIC: "s kamosema si clovek pokeca i kdyz neni nalitej a se soukalicema si clovek za strizliva vetsinou nema co rict"

    ......díky!!
    KEB
    KEB --- ---
    KLATIC: Ano, to je na tom v poho, že člověk sedí v hospodě klidně do tří a pak ráno funguje úplně v pohodě... :)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam