• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    KEB: bingo! :D
    KEB
    KEB --- ---
    ANDR3_I: takže nezvládla?
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    SA_KRA_: už jsem to sem psala ale radši jsem to smazala :( :D pošta!!
    SA_KRA_
    SA_KRA_ --- ---
    ANDR3_I: tak co kocko, jak si to zvladla?
    KEB
    KEB --- ---
    MIC: THEMAKARESH: Já jsem se v kouření dostal do fáze nekouření. Mám to momentálně tak, že nekouřím, ale když si zapálím tak vím, že si vykouřím kolik budu chtít a pak zase v klidu nebudu. Dopracoval jsem se k tomu přes postupné snižování dávek :) Hulit jak prasklý kamna a pak ze dne na den je fakt nápor na tělo :D
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    MIC: Jo to je peklo, já to zkoušel několikrát, nejvíc sem vydržel 6 dní, pak sem celej otekl, nakonec jsem se ožral a vykouřil krabku a pak sem splaskl.
    MIC
    MIC --- ---
    tak jsem tentokrát zkusil vynechat pivo i cíga naráz, protože oboje už mě séře..
    den druhý. 90% času nadšení, teď zrovna drtím zuby.
    KEB
    KEB --- ---
    ANDR3_I: plácám tě po rameni :) na after party to můžeš vyřešit následovně: lupni dvojku červenýho do velké sklenice a dolej matonkou, pak už jn dolíváš tu mattonku. Dá se na tom vydržet celej večer :D
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    KEB: teď mám v pátek směnu, zatim 4. tejden bez ale zejtra se bojim, protože bude afterparty :( takže moc neválim, zpětně nechápu jak sem mohla dát 8 měsíců bez. Takže jsem si vydupala že už budu v divadle jen jeden pátek z měsíce a snažim se zaměřit na sebe a věci na kterejch mi záleží ;) dá se říct že se snažim dohnat těch deset let co jsem byla v blackoutu :D
    KEB
    KEB --- ---
    ANDR3_I: Jak jsem říkal, začneme se tady scházet :) Co ty jak válíš? v pohodě všechno?
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    MATHESIK: a nebo jestli to nechceš řešit veřejně tak klidně pošta!
    KEB
    KEB --- ---
    MATHESIK: od toho tohle auditko je. Klidně se ptej. Když to tady ožije, začneme se tady scházet jak švábi na pi...eh...limonádu :)
    MATHESIK
    MATHESIK --- ---
    Ahoj, lidi já potrebuju pomoct a hlavne se zeptat na par veci. Je tu z Vas nekdo kdo by si nasel chvilku casu? Strasne bych chtel vyuzit vasich zkusenosti, snad jsem to nenapsal uplne hloupe. Diky.
    KEB
    KEB --- ---
    CLOWNZEPPA: THEMAKARESH: věř a víra tvá tě uzdraví, jinak bych to neviděl :(
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    CLOWNZEPPA: ani ne, já jen piji čaj z meduňky, abych mohl spát když mám absťák, jinak co sem koukal po internetu, tak je to prý blbost a nezabírá to a lidi chlastají dál
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---

    Nemá někdo zkušenost?
    KEB
    KEB --- ---
    THEMAKARESH: V prvním bodě souhlas. Sto litrů za co?

    ANDR3_I: Jak říkám, podle mne to jsou vyhozené peníze ( a docela ranec), ale ber to jako dobře míněnou přátelskou radu. Co si z ní odneseš je jen na tobě :)
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    ANDR3_I: hele já být tebou, tak bych jim ty prachy fakt nedával... já nevím asi jsem idiot, ale přijde mi, že ti chybí ta sračka, která se normálně nazývá láska a nějaký druh pochopení, ale je dost pravděpodobný, že kecám voloviny :-)
    PISTA8632
    PISTA8632 --- ---
    KEB: My jsme jógu,v rámci terapie, v odmašťovně měli (Dobřany - neschopenka tři měsíce).
    ANDR3_I
    ANDR3_I --- ---
    ANDR3_I: já už jsem takovej ten typickej alkáč zahnanej do kouta, na kterym nikdo nic nepozná ale je zralej si to jít hodit do lesa.
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam