• úvod
  • témata
  • události
  • tržiště
  • diskuze
  • nástěnka
  • přihlásit
    registrace
    ztracené heslo?
    CLOWNZEPPAALKOHOLISMUS ANEB PŘESTÁVÁME CHLASTAT,UŽ NÁS BYLO DOST,RADY,TYPY,ZKUŠENOSTI...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    THEMAKARESH: ja nikdy nebral moc a hlavne to byl experiment 10let+ zpet.
    THEMAKARESH
    THEMAKARESH --- ---
    RAINBOF: Mám to podobně i s tím pivem, že pak nemůžu spát, chvíli jsem nabuzenej a pak se to uklidní a nemůžu spát, myslím, že je to tím, že tělo chce další chlast a jestli tam je ta souvislost s tím perníkem? Já bral většinou až trochu nachcanej, takže si to tělo to možná spojuje dohromady... kdo ví, žádnou studii jsem o tom nečetl...
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    WOTAR: ztukovatěly jo ? ja ale nejsem kategorie nadvahy. ale zajdu si tam. diky.
    WOTAR
    WOTAR --- ---
    RAINBOF: Až takhle jsem to teda nikdy neměl, pro jistotu bych si zašel nechat udělat odběry (jednou za rok máš snad i na preventivní screening nárok jen tak, u obvoďáka). Máti má něco podobnýho a zjistili, že jí ztukovatěly játra. Zvlášt bych to prověřil, jestli jsi to dřív míval jinak. Možný samozřejmě taky je, že prostě stárneš, za mlada člověk taky vydržel něco jinýho:-D
    VYHULENY_UFO: Jojo po tvrdym, zvlášť většim množství najednou jsem bejval nabuzenej a často agresivní (člověk je klasicky pirát), pivo prý tlumí i díky obsahu těch chmelovejch alkaloidů.
    VYHULENY_UFO
    VYHULENY_UFO --- ---
    RAINBOF: po pivu spim, ale stimuluje me tvrdej.
    KEB
    KEB --- ---
    RAINBOF: přesně naopak, dám dvě pivka s pal bych jak medvěd v zimě :D
    RAINBOF
    RAINBOF --- ---
    Ahoj,
    už nějakou dobu nechlastám. Jen občas popíjím (míry jako jedno pivko; týdenní průměr jsou dvě pivka a málokdy v jednom dni)

    Nedávno jsem zjistil že po alkoholu jsem děsně nabuzenej. Včera jsem si dal 1 pivko 11° a nemohl jsem hodinu usnout. hlava čistá, připomíná mi to pervitionový experimenty před mnoha lety.

    Před asi 2 měsíci byla oslava, kde jsem dal "asi 4 přípitky" (nic tragickýho) GINu pak mam cca 3 hodiny okno. Lidi kteří byli přítomni tvrdili že jsem byl sjetej.

    Máte to taky tak ?
    AGATHOS
    AGATHOS --- ---
    Vážení milí!!
    Sháním člověka, který by byl ochoten se stát objektem mé kazuistické práce završující mé bakalářské studium adiktologie. Hledám člověka, který měl, nebo má problém s nadužíváním Návykových látek (nejlépe alkohol/ nelegální NL), snažil se jej řešit v síti odborných služeb, které se zabývají závislostí a nyní nalézá, či nalezl osvobození od rizikového chování v nějakém holotropním režimu vědomí (ať už za užití psychedelik, holotropního dýchání, meditací, či jejich kombinaci). Cílem kazuistické práce je pak bude poukázat na léčebný potenciál rozšířeného stavu vědomí ve vztahu k závislostnímu chování. Pokud někoho takového znáte a myslíte, že by mu nevadilo se mnou o tom pohovořit, nechť mě prosím kontaktuje na
    agata.cervenkova@seznam.cz
    Děkuji za jakoukoli pomoc s mou pohledávkou :)
    buďte zdrávi!!
    s pozdravem Agáta Červenková
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    Úžasný interpret a důkaz toho, že když není dobrá vůle, chlast se stává vrahem a talent je k hovnu...
    MIKI VOLEK - Nesmrtelný život a smrt Mikiho Volka, rokenrolového krále díl 2 SMRT
    https://www.youtube.com/watch?v=feLmiVaS-1E
    NAMATHUR
    NAMATHUR --- ---
    za barem to jde, taky dělám dva dny v týdnu, pití je tolerováno, ale jelikož jsem si naordinoval striktní suchý režim, tak prostě nepiju. Zároveň mi funguje kouzelná věta "v práci ne", pokud mě někdo neodbytně zve
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    SALAMAN: Kde děláš tu stálou práci? Na hradě?:))
    SALAMAN
    SALAMAN --- ---
    Tak mám nějaké nové zprávy. Před časem jsem tu psal, že piju hlavně v práci. Našel jsem si novou, sice taky za barem, ale netolerují tam ani jedno malé pivo během směny. A ono to překvapivě jde :) Zbývá už jen dát definitivní vale staré práci, kde mi je pití tolerováno - ostatně pije jak kolega, tak i šéf.
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    Včera jsem bojoval, děcka. A dobrý, vyhrál jsem. Jsem teď moc rád
    CLOWNZEPPA
    CLOWNZEPPA --- ---
    KEB
    KEB --- ---
    Lůžka v blázincích se plní alkoholiky a narkomany – Novinky.cz
    https://www.novinky.cz/domaci/427742-luzka-v-blazincich-se-plni-alkoholiky-a-narkomany.html
    JECZNY
    JECZNY --- ---
    Mám update mýho stavu: zakázal jsem si chlastat sám a to byste nevěřili, jak málo toho najednou vypiju. Samozřejmě je to daný hlavně tím, že mám malý děti a ženu, která skoro nepije. Před dětma by to bývalo bylo jednoduchý, prostě bych šel do hospody a podobnej zákaz by byl o ničem.
    MERISCZ
    MERISCZ --- ---
    EMK: blbě :-(
    EMK
    EMK --- ---
    EMK: nepřestal setkávat.
    EMK
    EMK --- ---
    Zdar, také přispěju.
    Leju teď co to jde. Nejdřív pivka, pak pivka a semtam víno...
    Teď už chlastám několik piv denně a když mám tvrdej, tak si dam raději tvrdej.
    Alkoholismus jsem si už připustil. Alespoň si to myslím.
    Chci se zeptat jak se to dá vyřešit, abych se přestal setkavat s lidma s kterýma dělám.
    Díky za odpověď.
    COPS192
    COPS192 --- ---
    WOTAR: s tou psychickou poruchou to pisu proto, ze prave si takhle "prehazovali" dva pavilony alkoholika... deprese + sluchovy halucinace + hlasy v hlave, který lecil alkoholem, az si vybudoval zavislost... nejdriv detox, pak mesic na "standard" pavilonu a teprve az ho trochu srovnali ho soupli k "nam"... pravdepodobne je to pripad od pripadu. vzhledem k tomu, ze ho hlasy v hlave nabadali k vrazdam, nemohli ho poslat hned na zavislosti...

    ja byl v Bohnicích "spokojenej"... ja byl klasicky na 31 na detoxu a "prijimacim", pak na 18 nasledna léčba (kde jsou recidivy a "z ulice")... byl sem tam přes zimu, takze spousta bezdaku, co se prisli schovat... ale jinak sama lepsi společnost:) sice kluci z kriminalu rikali ze je to horsi nez v base, ale v base sem nebyl, takze neposoudim... videl jsem delirium, demenci i umrti na chodbe, silvestr v bohnicich na kuřarně, takze zazitku spousta...
    doktori v poho, personal +- jak kdo, terapeuti super... rezim nekompromisni, coz je asi všude...
    velky kormidelnik Karel Nešpor za mohutne podpory Rudolfa Kökerta- to mluvi za vse, proste Skálova škola...

    jsem spokojenej, ze sem 2 roky strizlivej:)
    Kliknutím sem můžete změnit nastavení reklam